Source
Укренерго | «Це була повна руйнація підстанції. Але ми зробили все що від нас за...
42 900 Views/Reach
2025-03-28 17:09
Message №3815
«Це була повна руйнація підстанції. Але ми зробили все що від нас залежить». Так про один зі своїх буднів після чергової російської атаки розповідає пан Володимир, начальник дільниці з ремонту підстанційного обладнання. Його робота – це відновлення пошкоджених енергооб’єктів та підтримання стабільного енергопостачання. Останні три роки – в режимі постійного випробовування на міцність. Повномасштабна війна кардинально змінила робочий графік і масштаби завдань пана Володимира. Постійні обстріли енергетичної інфраструктури перетворюють підстанції на руїни. Особливо боляче бачити прицільні удари ворога по об’єктах, які забезпечують світло й тепло тисячам домівок. «Пригадую, коли ми приїхали на одну із підстанцій. Я просто був вражений від побаченого. Це була повна руйнація підстанції – як будівель, так і силового обладнання. Сказати, що мені було страшно – ні. Роботи ми не боїмось. І ми знаємо, що ніхто, крім нас, її не зробить», – каже пан Володимир. Завдяки самовіддачі команди вдалося відновити роботу підстанції, яка здавалась безнадійно зруйнованою. І це – попри важкі погодні умови, стрес і втому. Ремонтні бригади працювали у сніг, дощ і холод. «Мої хлопці – справжні професіонали. Я пишаюсь ними!» – додає Володимир. А ми пишаємось і паном Володимиром, і всіма представниками великої команди «Укренерго». Ваша неймовірно важка праця руйнує плани ворога, не дозволяючи йому занурити українців у темряву. Дякуємо за світло!