Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Через негод...
41 100 Views/Reach
2025-03-14 08:34
Message №3787
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії знизилось🔹 Через негоду є знеструмлені населені пункти у чотирьох областях🔹 Будь ласка, користуйтесь потужними електроприладами у денний час – з 10:00 до 18:00 НАСЛІДКИ НЕГОДИСильний дощ і пориви вітру вночі зумовили повне або часткове знеструмлення 18 населених пунктів у чотирьох областях – Закарпатській, Чернігівській, Кіровоградській та Миколаївській. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над тим, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 14 березня, станом на 9:30, його рівень був на 6,4% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина – ясна погода майже на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових СЕС. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Користуватись потужними електроприладами сьогодні доцільно у денний час – з 10:00 до 18:00. Це період найефективнішої роботи сонячних електростанцій.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin