Source
Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло через нижчу ефек...
56 900 Views/Reach
2025-01-10 09:18
Message №3623
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Споживання електроенергії зросло через нижчу ефективність побутових СЕС у хмарну погоду🔹 На енергооб’єктах тривають аварійно відновлювальні роботиСПОЖИВАННЯСьогодні, 10 січня, споживання електроенергії, станом на 9:30, було на 2,7% вищим, ніж в цей же час попереднього дня — у четвер. Причина такого зростання — похмура погода у більшості регіонів, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових СЕС. Вчора, 9 січня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1% нижчим, ніж максимальний рівень споживання попереднього дня — у середу, 8 січня. Нагадуємо, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих ракетно-дронових атак росіян протягом минулого року. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене та замінити знищене ворогом обладнання.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).🔹 Facebook🔹 YouTube🔹 Instagram🔹 Linkedin