Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я з України
Added 14 Jul 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Number of subscribers: 1 219
Photos: 11,500
Videos: 1,130
Links: 1,300
Description:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Source

Я з України | Одинадцять років минуло . Як швидко минає час . Розуміеш чому на війні...

Telegram community logo - Я з України Я з України @Ukraine1_000
178 Views/Reach 2025-07-05 14:32 Message №18862
Одинадцять років минуло . Як швидко минає час . Розуміеш чому на війні один місяць рахується за три . Саме в цей день ми закінчили виконання завдання по не допущенню захоплення аеродрому Краматорськ ( До речі письмового наказу або бойового розпорядження я так і не побачив ) . В порівнянні з рівнем інтенсивності бойових дій і зброєю яка використовувалась то наразі це складно попівнювати . Але це було становлення українських вояків до затяжної війни з недобрими хлопцями з Московії . Мені повезло з військовиками які були разом зі мною на летовищі . Хлопці з Повітряних сил , полків спеціального призначення ( майбутні ССО) , бригад Високомобільних десантних військ ( наразі це вже ДШВ ) . Всіх потроху , але шикарна солянка ! Були контрактники. добровольці , мобілізовані . Всі вони були українці , з різних областей України яких обʼєднувало одне бажання : відстояти рідну землю і захистити нашу Незалежність . За 47 днів мого командування було по різному , але точно не сумно . Без питної води 19 днів , потім пішли дощі і це вже було круто ! Без нормального повноцінного харчування ( але ніхто з голоду не пух ) , бо двічі на день була «червона риба « . Чудова проварена кілька в томатному соусі ) . Виробів з борошна не було . Супер дієта ! Були обстріли , були бої , було забезпечення коридору безпеки прольоту авіації ( до речі якісно і без втрат ) , були прийоми десантування вантажів з висоти 7 кілометрів . Багато з тих хто був на летовищі ці 47 днів потім стали яскравими особами цієї війни . Героями . Дякую кожному хто був пліч о пліч зі мною ! Саме завдяки Вам в 2014 ми утримали аеродром і створили умови успіху літнього визволення Донбасу . Триндять багато , але ці всі байкарі точно з нами не були на аеродромі .Ви зробили свою роботу чітко і без втрат . Що потім і поставали в провину : раз втрат немає то і не воювали . Найвищпюа нагорода - це те що всі ви тоді були живі і здорові для ваших рідних і близьких . При цьому виконали завдання . Вдячність крамоторців за вільне місто ( ще й нами і розміноване пізніше ) . Дякую всім хто чекав , допомагав , молився , вірив. Дякую чудовому Краматорську за підтримку ! Шикарне місто , гарні люди ! Всім нам бажаю Перемоги над ворогом в цій війні . Ми можемо перомогти, мусимо , у нас іншого вибору немає !Сергій Кривонос.