Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я з України
Added 14 Jul 2024

Я з України

@Ukraine1_000
Number of subscribers: 1 219
Photos: 11,500
Videos: 1,130
Links: 1,300
Description:
Спільнота людей, які із гордістю говорять: я з України! Запитання ставте до @UA1_000
Source

Я з України | Пам'ятаю, читаючи «Листопадові Дні», книгу про бої у Львові в листопад...

Telegram community logo - Я з України Я з України @Ukraine1_000
170 Views/Reach 2025-07-03 16:29 Message №18847
Пам'ятаю, читаючи «Листопадові Дні», книгу про бої у Львові в листопаді1918 року, мені просто волосся дуба стало, коли я вичитав, що після захоплення влади нашим військом, другого чи третьогодня, Команда вислала одну стрілецьку стежу з вантажним автом на Головний Двірець по муніцію і по дорозі, з якоїсь кам'яниці цю стежу обстріляно та убито одного стрільця. В цьому місці прошу уявити, - стежа поїхала спокійно далі і щойно повернувшись, склала звіт в Команді про випадок. За цей час поляки вже давно втекли. А мені здається, що я був би присвятив пару мінут часу і обставив кам'яницю та виарештував все мужеське населення. Якби був не знайшов винних, був би здесяткував їх на місці, а кам'яницю висадив в повітря. Так здобувається місто в критичних хвилинах. Наша артилерія не стріляла на Львів, бо «не хотіла нищити людських камениць»! Сміх на салі...Але так було. І ми ще не багато навчились. Тому нас ніхто не респектує. Світ не респектує покірних і добрих, світ респектуєнепокірних, безличних, безоглядних. Кого світ респектує більше, росіян чи українців? А ми живемо в такій частині світу і Европи, що на супер-джентльменство не можемо собі дозволити.Це для нас надто дорогий люксус. Він нам коштує нашу волю і незалежність!Спогади вояка дивізії "Галичина" Романа Лазурко.