Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЦеГра в маркетинг| з Ганною Ліхман
Added 14 Jul 2024

ЦеГра в маркетинг| з Ганною Ліхман

@TseGra
Number of subscribers: 2 210
Photos: 584
Videos: 45
Links: 156
Description:
Авторський канал про: ✔️гейміфікацію для бізнесу 🍩сторителінг у відео, інфографіці та текстах ✔️принципи комічного для блогів https://www.instagram.com/likhman.ganna/ https://www.threads.net/@likhman.ganna Співпраця - @GLikhman
Source

ЦеГра в маркетинг| з Ганною Ліхман | І ТУТ Я ЗАКЛЯК. ПРИБЛИЗНО ОСЬ ТАК (с) АльфВвечері адмін скинула скрін ...

Telegram community logo - ЦеГра в маркетинг| з Ганною Ліхман ЦеГра в маркетинг| з Ганною Ліхман @TseGra
575 Views/Reach 2025-01-31 07:05 Message №744
І ТУТ Я ЗАКЛЯК. ПРИБЛИЗНО ОСЬ ТАК (с) АльфВвечері адмін скинула скрін переписки з Kukurudza SMM. І я зробила відео по свіжих слідах.Спочатку її заспокоїла, потім якось привела до ладу себе. Вже не стала будоражити на ніч людей.Виглядало так, що цей канал не просто надихнувся нашим контентом, він його реюзнув по повній. Я не виключаю, що ми з адміном помилились у своїх здогадках.Та, забігаючи наперед, знаєте, що мене вразило найбільше в цій історії? ЯК їй відповіли.Однак почалось все не з адміна.Перший коментар був від підписниці ЦеГра каналу (мої ж ви, прекрасні люди💜, дякую вам!) Щось в стилі, треную вправу #3 вже давненько, побачила на такому-то каналі.Коментар просто видалили. Чому?А далі долучилась моя адмін. І - понеслось.Дві нападаючі на одну. В дусі шкільного булінгу.Мало того, що прямо кажуть, допис на каналі не є доказом, так ще й над авторським стилем постібались (заціните жарт про хоку).Знаєте, я - людина із бізнесу і не очікую такого від колег чи надавачів послуг. Не припускала, що хтось має право судити чи висміювати чужу творчість на аудиторію в 30 тис людей.Може це який "зелений" адмін з тієї сторони писав? Та ні. Відповідала й Head of copywriting. Я перед цим дивилась її відео і мені дуже сподобалось. Ось так.Вийшло взагалі із "вдячністю" до мене, як до споживача контенту та клієнта останнього марафону в тому числі...Я, м'яко кажучи, в шоці. Зараз мені хочеться все згорнути і більше нічого не писати на своєму каналі взагалі.Ми могли б зранку просто пожартувати про схожість і про те, як дивимось в одному напрямку з великим брендом.А вийшло так, ніби я в 41 знову у 8мому класі, де в мене списали домашку, розідрали мій зошит, ще й понадавали по печінках.ККОМУНІКАЦІЯ від сильного бренду. Ага.Можливо, я занадто бурно реагую. Судіть самі. Далі - відео. Або сходіть на канал Kukurudza SMM, якщо коментарі ще там.