Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ThingsIThinkIThink
Added 06 Jan 2025

ThingsIThinkIThink

@ThingsIThinkIThink
Number of subscribers: 3 716
Photos: 59
Videos: 2
Links: 101
Description:
у кожного своє кіно в голові. тут моє

👥 Number of subscribers

3 716
Average/Day:: -5
Average/Week:: -8
Average/Month:: -28

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 10,000 25-03-12 10:33
В цій тарифній війні, яку хоче і розпочинає нова адміністрація США, купа цікавих історій може вилізти. Це прям для економістів експеримент наживо… Дивно звісно бачити, як техно атланти намагаються розправити крила і з перших же спроб опікають їх об реальність. І з кожною безумною спробую вони дізнаються про існування реального сектору економіки за рамками венчурного капіталу та фінансової інженерії.Історія з електроенергією з Канади та отриманням зворотного удару у вигляді +25% до нормалізованих цін це взагалі класика. Несподівано багато хто дізнався, що США імпортує електроенергію для 1,5 млн домогосподарств Мічигану, Міннесоти та Нью-Йорка з Канади. Якщо введуть такий тариф, то це буде +100$ на місяць до чека. Звісно це буде катастрофа. Та більше Канада заявила, що може взагалі може припинити постачання, якщо США будуть продовжувати підіймати градус. Висновків нових не буде. Техно фашисти у зв'язці з правими популістами не відступлять. І впевнений ми ще побачимо і відключення світла у неочікуваних місцях і багато іншого.
👁 12,700 25-03-04 06:42
«Товариство, наступні кілька тижнів буде потужна інформаційна атака на Україну з боку США. Ми дізнаємося, що Україна є штучно створена країна, її не має існувати. Україну створили разом австрійський генштаб та USAID. Україна населена в основному росіянами, які хочуть додому в росію. Україна є диктатурою, де ніколи не було виборів, а правлять нею нацисти. В Україні незаконно виробляється зброя масового знищення. (І в усьому цьому винен Байден.)Наступні кілька тижнів буде дуже важко. Виглядатиме, що нас всі зрадили, бо Америка відкрито перейшла на бік ворога, а Європа не прокидається. Це частина мирного плану Трампа. Йому треба негайно завершити війну, а Путін не готовий до переговорів -- він готовий лише прийняти українську капітуляцію у вигляді демілітаризації, "денацифікації" та повернення російських агентів у публічне поле заради розгортання чогось середнього між ічкерійським та грузинським сценаріями. Важелів впливу у США на росію нема (хоча це не так, але використання впливу виглядає скоріше як ескалація, а не як швидке завершення війни). Окрім того, не можна допустити колапсу російського режиму, адже росію треба зберегти й використати проти Китаю.В таких умовах весь тиск піде на того, хто виглядає більш придатним для тиску, тобто на нас із вами. Україна заважає планам нової американської адміністрації у двох аспектах. По-перше, ми не даємо зробити Європу беззахисною. По-друге, ми не даємо укріпити росію, щоб розвернути її проти Китаю. Україна -- це прикра перешкода, яка має бути покарана.Все, що ми можемо зробити, -- довести, що ми не більш, а менш придатні до тиску. Що ми не можемо поступитися тиску, бо це означає поступитися життям наших друзів, родичів, може, нашим власним. Я бачу, що чимало з вас не вірить у можливість Бучі й Маріуполя по всій країні, а вірить у чемність і порядність російських окупаційних військ. Я не знаю, що треба, щоб ці люди повірили. Сто років тому таке вже було.(І не думайте, будь ласка, що українська поступливість призведе до збільшення військової допомоги. Адже військова допомога дозволяє продовжувати війну, а Трампу треба її негайно завершувати. Будь-які подяки та вибачення тут не допоможуть.)Всі, хто може говорити, писати, впливати на американців та європейців, -- і так знають, що робити, і вже роблять. Всім решті треба просто триматися. Якщо ви не можете бути частиною рішення -- будь ласка, хоча би не будьте частиною проблеми. Не поширюйте чужу пропаганду й чужі наративи.Ця інформаційна атака не буде вічною. Час рухається швидко. Вистоїмо -- далі буде. У світі є чимало сил, яким невигідна наша поразка. Передусім нам самим.»
👁 6,540 25-02-05 13:11
Шокуючий для багатьох підхід Трампа насправді не є чимось неочікуваним. Він хотів, він зробив. У нас тут ми ставили на перемогу Трампа одразу. Тому, що це не про логіку та публічно схвалені відповіді у соціології. Просто реальні бажання людей і те, що вони кажуть дуже сильно розʼїхались. Що маємо наразі. Він прийшов другий раз. Він знає, що зробила з ним система та deep state. Він «залучив» до себе власників великих компаній та консорціумів. Більшість з яких через майже необмежену владу та доступність ресурсів увійшла до «режиму Бога». Дуже багато поточних політиків бачать в ньому потенціал для себе. Тобто він зібрав навколо себе досить велику підтримку. Наступні кроки зрозумілі - він буде руйнувати систему. Через руйнування інституцій та зміни людей. Кінцева мета? Контроль. 100% контроль та беззаперечне виконання своїх ідей, думок та рішень. І головне зараз питання - це наскільки вдало і швидко він зруйнує інституції. Бо останній раз це було у 30 роках минулого сторіччя і всі забули вже як це. Насправді все буде залежить від судової системи, чі зможе вона чинити опір.Хочеться залишити оце відео. В якому кажуть, що ЦРУ запропонувало всім своїм співробітникам звільнитись сьогодні та отримати компенсацію за вісім місяців роботи.