Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦

@Tc00SuhIndiZTVi
Number of subscribers: 7 078
Photos: 24,400
Videos: 10,500
Links: 1,050
Description:
Контакти по всім питанням @Nevidvorotnij @Justas71

👥 Number of subscribers

7 078
Average/Day:: -59
Average/Week:: -92
Average/Month:: -1649

👁️ Average views per message

191
Average/Day:: 169
Average/Week:: 180
ERR: 2.7%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 14
Week average: 2.6
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 200 26-01-29 19:08
Британські ВМС відігнали російське судно, яке довго затрималось над важливими підводними комунікаціямиКоролівський військово-морський флот Великої Британії відстежував підозріле російське судно, яке протягом 14 годин перебувало практично над підводними кабелями передачі даних у Бристольській затоці. Про це пише “Українська правда”.Вантажне судно “Синегорск” зайшло в Бристольську затоку у вівторок вночі і стало на якір приблизно за дві милі від Майнхеда, що на північному узбережжі графства Сомерсет. Менш ніж за милю від його позиції пролягають підводні телекомунікаційні кабелі, що з'єднують Британію зі США, Канадою, Іспанією та Португалією.Згідно з даними MarineTraffic, судно перебувало в нерухомому стані з 23:00 вівторка до 14:00 середи. Останнім портом заходу “Синегорска” три тижні тому був російський Архангельськ, де розташований штаб північного флоту вмф росії.У середу вранці літак берегової охорони протягом пів години кружляв над російським судном. Згодом з авіабази Йовілтон піднявся гелікоптер ВМС Wildcat. Після спостереження з боку гелікоптера “Синегорск” почав рух у західному напрямку, покидаючи територію.
👁 249 26-01-18 12:58
Польські волонтери організували збір для України на 100 генераторівСпершу в межах збору коштів «Тепло з Польщі для Києва» планували закупити 100 генераторів для мешканців столиці України яке оцінювалось в 1 мільйон злотих. Однак суму вдалось зібрати за кілька годин, тому організатори збільшили мету до 2 мільйонів злотих.«Реакція поляків перевершила наші очікування. Ви показали, що вам не байдужа доля сусідів. Завдяки вашим пожертвам ми можемо зробити набагато більше, ніж планували», — написали організатори.На зібрані 2 мільйони злотих планують закупити ще більше генераторів, спальних мішків і палива для мешканців Києва.Збір коштів організувала фундація Stand With Ukraine спільно з кількома іншими польськими організаціями та громадськими рухами.«Те, що зараз відбувається навколо нашого збору коштів, для мене є абсолютним доказом одного: боти можуть писати в коментарях що завгодно, а поляки все одно роблять своє», — прокоментувала збір лідерка української діаспори в Польщі та очільниця Stand With Ukraine Наталія Панченко.На збір також відреагував посол України в Польщі Василь Боднар:«Величезна подяка та висловлення найвищої поваги всім полякам та полячкам, які підтримують збір коштів на опалення для Києва. У нинішній драматичній ситуації ця допомога є надзвичайно важливою і реально рятує людські життя», — написав він у соцмережах.У публікації у Х Ігора Лаченкова можна лайкнути, ретвітнути(репостнути) або додати коментар з подякою польським громадянам та волонтерам:https://x.com/igorlachenkov/status/2012844660582928703?s=46
👁 214 26-01-15 19:11
Молодший сержант Марчак Вадим Навіки в строю🫡Далі текст від мами Виростила сина сама, так як розлучилася з алкоголіком ще як два рочки було синові. В 16 років виконав майстра спорту з гирьового спорту, Змагання, призовів місця, стоячи на пʼ ядесталі звучав гімн Української держави в багатьох європейських країнах. Потім університет і важка атлетика, вперався щоб виконати майстра з олімпійського виду спорту. Виконав!!!Поьім два роки робота і …. війна, ТРО, на Херсонщині в 121 бат. сам почав майструвати дрон, літав, навчився долітати через Дніпро , скидав бімбу і повертався додому на останіх процентах батареї .Він перший хто в в баті це запровадив, сам за свої кошти. Командування звісно це не могло не радувати, солдат робить таку роботу ще й за власні кошти, потім Стерненко прислав йому 50 нормальних дронів, ото була радість, якщо не враховувати що комбат сказав брати на приход ці дрони і видавати по одному 😡😡😡Але налагодив мій Вадім цю роботу і навчив двох побратимів, потім створили свою команду. То москалики відвели свою техніку назад, бо Фенікс давав ім по зубам.Але в ТРО не стерпно було такому воіну лишатися, корупція і дурість командування зашкалювала, то його звали в ПМ, він таки перевівся. Сумщина, курщина. потім донецький напрямок і Новопавлівка… 24.11.2025😭😭😭😭💔💔💔💔💔 За цим посиланням ви можете прочитати бойовий шлях та досягнення Вадима.Зі свого боку можемо додати, що нас дуже разйобує, коли такі дивовижні люди гинуть на війні, і ми вважаємо своїм обов'язком робити все, щоб за нього пам'ятали, а також дякуємо пані Раїсі за те, що знайшла в собі сили виховати такого чудового сина. Ви — безумовно сильна мати 🫡
👁 159 26-01-15 07:40
Якої «інтенсивності» в роботі в Києві в надзвичайній ситуації президент не бачить, зокрема, останніми днями, як він сказав?Коли після руйнівної атаки, з шести тисяч будинків без тепла за кілька днів залишається близько 400? Коли комунальники цілодобово на лютому морозі лагодять пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру, щоб повернути людям тепло і воду? Коли енергетики намагаються, теж працюючи 24/7, повернути хоч на якісь години світло в домівки киян? Коли ми підключаємо до автономних джерел соціальні заклади - лікарні, пологові, будинки для літніх людей, психоневрологічні диспансери, соц працівники розносять гарячу їжу одиноким лежачим киянам. Коли в пунктах обігріву цілодобову чергують працівники, щоб приймати киян? Коли заживлюємо від генераторів обʼєкти критичної інфраструктури. Такі заяви, насамперед, нівелюють самовіддану працю тисяч людей, фахівців. У них, хоч і немає зброї в руках, своїми невтомними зусиллями вони теж борються за свою країну.Тим часом - суцільний хейт. Аааа, Кличко порадив тим, хто має можливість, переїхати за місто. Щоб не замерзали. Без світла і тепла. Ті, хто мають можливість тимчасово виїхати. Я, принаймні, говорю чесно і попереджаю людей про надскладну ситуацію. І мені байдуже на якісь рейтинги і примарні вибори. І в цій надзвичайній ситуації я, як мер, всі міські служби роблять все, щоб утримати забезпечення життєдіяльності міста (як і в перші дні і тижні повномасштабної війни). Щоб зберегти здоровʼя і життя мешканців міста. І робитимемо це й надалі. Відповідаю вам, вибачте, публічно. Бо за останніх 4 роки ми з вами особисто, пане президенте, на жаль, жодного разу так і не зустрілися…
👁 224 26-01-10 17:15
❗️росія планує використання нових ракет для своїх стратегічних бомбардувальників.ℹ️ Ворог завершив виробництво експериментальних зразків нових ракет та планує їх випробування на території України. 🚀 Крилата ракета повітряного базування Х-БД-К:Носій: Ту-95МС;Швидкість: до 900 км/год;Дальність: 3000 км;Аналог Х-101. Основна відмінність від ракети Х-101 в зміненій системі наведення та висоті польоту (від 30 до 70 метрів від площини землі).🚀 Гіперзвукова крилата ракета повітряного базування Х-99:Носій: Ту-160М;Швидкість: до 6600 км/год;Дальність: до 5500 км;🚀 Гіперзвукова авіаційна протикорабельна ракета Х-МЦ:Носій: Універсальна, підходить для всіх стратегічних бомбардувальників;Дальність: до 900 км;Швидкість: до 4200 км/год.Фактично це аналог ракети Х-22❗️ Випробування нових ракет, повʼязане з браком іноземних комплектуючих для діючих зразків крилатих ракет. Виробництво нових ракет повністю завʼязане на російських компонентах, без іноземних запчастин, а значить, якість та точність будуть жахливі, чим становитимуть максимальну небезпеку для цивільного населення.
👁 181 26-01-08 07:47
КРИВИЙ РІГ. НА РАНОК 08.01.26. СИТУАЦІЯ ВАЖКА, АЛЕ КОНТРОЛЬОВАНАВсю ніч в місті працював Штаб, в який залучені всі. Рятувальники, тепловики, енергетики, комунальники, представники всіх рівнів влади працюють цілодобово.Вчора вдень та ввечері ворог здійснив одну з найбільших комбінованих атак на Кривий Ріг за весь час повномасштабного вторгнення. Атака була по декільком локаціям в нашому місті. Станом на ранок із 8 постраждалих на стаціонарі в лікарні залишаються 2 людини. Стан середньої тяжкості, стабільні. Слава Богу, всі живі. Залишається дуже складною ситуація з електрикою в Інгулецькому, частині Металургійного та частині Довгинцівського районів. Енергетики працювали всю ніч та працюють зараз, аби відновлення електроенергії відбулося якомога швидше. На зараз аварійно відключені 29360 абонентів.Стосовно водопостачання. Воду в системі на півдні міста утримуємо на генераторах. Ситуація стабілізована.По Теплопостачанню. Було більше 30 відключених котелень, в тому числі, дуже великих. Станом на ранок у місті всі котельні працюють у штатному режимі, окрім одної в Інгулецькому районі. Вона працює від генератора. Подачу тепла там тільки починають. Нажаль по місту фіксуються пориви від гідроударів.Лікарні працюють на генераторах.Всі пункти незламності працюють, всі отримали вказівку включати генератори при першій потребі.Електротранспорт в Інгулецькому районі вже відновили, тобто він працює по всьому місту. Школи і садочки в Інгулецькому районі будуть працювати дистанційно. Вночі в області було збито 31 ворожий БпЛА. Дякуємо нашим Захисникам!У Криворізькому районі вночі через атаки ворога були пошкоджені обʼєкти інфраструктури. Виникли пожежі.У Нікопольському районі ворог атакував з важкої артилерії та FPV-дронами Нікополь, Покровську та Червоногригорівську громади. Без втрат.Сьогодні о 12.00 у виробничих цілях буде проведено плановий вибух у кар’єрі «№2-біс» ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (Інгулецький, Центрально-Міський райони). Виробничий вибух контролюється, причин для занепокоєння немає.@Вілкул
👁 206 26-01-05 04:09
У Чехії несподівано прозвучав голос, який став контрапунктом до гучних заяв політиків. Антонін Коларж — вчитель і староста невеликого села Семнєвіце — написав відкритого листа послу України Василю Зваричу, у якому публічно перепросив за слова спікера чеського парламенту Томіо Окамура. У своїй новорічній промові Окамура розкритикував підтримку України, чим викликав хвилю обурення як усередині країни, так і за її межами.Лист Коларжа — спокійний за тоном, але жорсткий за змістом — апелює не до поточної політики, а до історичної пам’яті. Він проводить пряму паралель із 1938 роком, коли Чехословаччина стала жертвою політики умиротворення агресора. Тоді компроміс коштував державі свободи. Сьогодні, пише Коларж, схожа логіка звучить знову — і саме тому мовчати не можна.Цей жест не залишився приватним. Лист швидко розійшовся мережею й зібрав підтримку тисяч людей — звичайних чехів, які захотіли зафіксувати просту річ: слова Окамури не говорять від імені всієї країни. Коларж окремо наголошує, що значна частина чеського суспільства поважає Україну, співчуває її втратам і вважає допомогу необхідною не лише з моральних, а й з історичних причин.Реакція на скандал вийшла за межі громадянського жесту. Посол України подякував за підтримку, а президент Чехії Петр Павел публічно засудив заяви спікера парламенту. Опозиційні сили пішли далі — вони вимагають відставки Окамури, вказуючи, що подібна риторика підриває міжнародну репутацію Чехії та суперечить її історичному досвіду.У цій історії важливі не лише політичні наслідки. Важливий сам факт: у момент, коли офіційні голоси звучать холодно або двозначно, слово бере вчитель із маленького села. І нагадує, що історія — це не абстракція з підручника, а пам’ять, за яку щоразу доводиться відповідати. (с) Максим Голубєв
👁 263 25-12-28 12:32
Генштаб підтвердив ураження Сизранського НПЗ та низки інших об'єктів російських окупантівЩорічний об’єм переробки цього підприємства складає від 7 до 8,9 млн. тонн нафти. Слід зауважити, що нафтопереробний завод “Сизранський” є частиною енергетичного тилу рф та задіяний у забезпеченні збройних сил агресора. Ступінь завданих збитків уточнюється.Окрім цього, Сили оборони України успішно уразили місце зберігання та обслуговування безекіпажних катерів в районі Чорноморського (тимчасово окупована територія українського Криму), ремонтний підрозділ зі складу 1435 мотострілецького полку поблизу населеного пункту Антрацит (ТОТ Луганської області), понтонну переправу неподалік Ніконорівки та склад зберігання БпЛА типу “Шахед” в Макіївці на Донеччині. Втрати ворога уточнюються.Також, підтверджено результати нещодавнього ураження заводу з переробки нафтопродуктів “ЛУКОЙЛ-Волгограднєфтєперероботка” у Волгоградській області рф - пошкоджено трубопровід нафтопродуктів і технологічну установку виробництва масел.
👁 182 25-12-16 07:09
❗️Деталі вчорашніх переговорів від Алекса Рауфоглу (Kyiv Post), який поспілкувався з американськими джерелами:▪️Американська делегація загалом провела понад 8 годин у прямих переговорах із Володимиром Зеленським. Також були інтенсивні консультації з радниками з нацбезпеки та главами МЗС Німеччини, Великобританії та Франції.▪️Один із чиновників описав переговори як "реально, реально позитивні практично в усіх відношеннях".▪️Найбільшого прогресу досягнуто в питаннях гарантій безпеки. Американці назвали їх "платиновим стандартом" і "найкращим пакетом гарантій, який коли-небудь пропонувався".▪️Гарантії не тільки побудовані на принципі 5-ї статті НАТО, але й йдуть далі, включаючи спостереження за розгортанням військ, стримування та механізми зниження напруги.▪️Американці погодилися провести ратифікацію гарантій у Сенаті: "Трамп готовий це зробити", — джерело. Це зобов’язання здивувало українців та європейців.▪️Це вже не концептуальні обговорення гарантій, а дуже глибоко пропрацьовані документи, фактично узгоджені на рівні робочих груп, — джерело.▪️Мета — забезпечити, щоб у пакет "було включено все необхідне, щоб українці відчули себе в безпеці".▪️Американці похвалили європейців за їхню залученість, назвавши її "абсолютно неймовірною".▪️"Усі доклали великих зусиль, щоб завершити цей конфлікт", — сказав один із чиновників, маючи на увазі координацію з Німеччиною, Великобританії, Францією, Польщею, Італією та країнами Північної Європи.▪️Переговори також охопили питання довгострокового фінансового виживання України, включаючи план реконструкції від BlackRock та Світового банку.▪️"У нас є великий план, як повернути людей назад у країну та забезпечити хороше, прозоре урядування", — чиновник.▪️Обговорено бюджетні потреби України, військове забезпечення, компенсації сім’ям, які постраждали від війни, та способи спрямувати російські активи на відновлення "шляхом угоди".▪️Є прогрес і щодо територій, і хоча поки що немає остаточного рішення, розбіжності вдалося звузити.▪️Ідеї включали вільні економічні зони та поетапні підходи. Зеленському потрібно буде порадитися з командою, перш ніж відповісти на пропозиції, які "дають поживу для роздумів".▪️Зустрічі на рівні робочих груп триватимуть. Американці можуть знову полетіти до Росії.▪️Чиновники сказали, що мають намір "зупинити просування Росії на захід і створити довгострокове врегулювання, здатне запобігти майбутньому конфлікту".
👁 194 25-06-26 14:10
‼️Україна повернула з російського полону групу Оборонців: продовження великого обміну відповідно до Стамбульських домовленостей Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно з домовленостями у Стамбулі. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто на Батьківщину групу Захисників, віком до 25 років, а також Оборонців, що отримали поранення та мають проблеми зі здоров’ям. На рідну землю повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-морських сил, Сухопутних військ, ДШВ, Сил ТрО, а також бійці Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Переважна більшість звільнених сьогодні Захисників утримувалася в неволі більше трьох років. Значна частина з них потрапила в полон під час оборони Маріуполя.▶️Специфіка сьогоднішнього етапу обміну - вдалося повернути додому молодих воїнів. Наймолодшому Захиснику - 24 роки і він потрапив в полон під час оборони Маріуполя у квітні 2022 року, у віці 21-го року. Також вдалося визволити з неволі нацгвардійців, що охороняли ЧАЕС. Найстаршому Оборонцю, якого вдалося повернути на Батьківщину - 62 роки. Серед звільнених сьогодні Захисників є офіцери. Загалом додому повертаються українці, що обороняли країну на Донецькому, Харківському, Луганському, Херсонському, Київському та Сумському напрямках.☝️Звільнені з полону Захисники пройдуть необхідний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі. Координаційний штаб продовжує роботу і найближчим часом буде проведено наступний етап звільнення українських бранців. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!