Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦

@Tc00SuhIndiZTVi
Number of subscribers: 7 077
Photos: 24,400
Videos: 10,500
Links: 1,050
Description:
Контакти по всім питанням @Nevidvorotnij @Justas71
Source

Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦 | Якої «інтенсивності» в роботі в Києві в надзвичайній ситуації президен...

Telegram community logo - Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦 Kazmirchuk. UA🇺🇦🇺🇦 @Tc00SuhIndiZTVi
159 Views/Reach 2026-01-15 07:40 Message №57541
Якої «інтенсивності» в роботі в Києві в надзвичайній ситуації президент не бачить, зокрема, останніми днями, як він сказав?Коли після руйнівної атаки, з шести тисяч будинків без тепла за кілька днів залишається близько 400? Коли комунальники цілодобово на лютому морозі лагодять пошкоджену ворогом критичну інфраструктуру, щоб повернути людям тепло і воду? Коли енергетики намагаються, теж працюючи 24/7, повернути хоч на якісь години світло в домівки киян? Коли ми підключаємо до автономних джерел соціальні заклади - лікарні, пологові, будинки для літніх людей, психоневрологічні диспансери, соц працівники розносять гарячу їжу одиноким лежачим киянам. Коли в пунктах обігріву цілодобову чергують працівники, щоб приймати киян? Коли заживлюємо від генераторів обʼєкти критичної інфраструктури. Такі заяви, насамперед, нівелюють самовіддану працю тисяч людей, фахівців. У них, хоч і немає зброї в руках, своїми невтомними зусиллями вони теж борються за свою країну.Тим часом - суцільний хейт. Аааа, Кличко порадив тим, хто має можливість, переїхати за місто. Щоб не замерзали. Без світла і тепла. Ті, хто мають можливість тимчасово виїхати. Я, принаймні, говорю чесно і попереджаю людей про надскладну ситуацію. І мені байдуже на якісь рейтинги і примарні вибори. І в цій надзвичайній ситуації я, як мер, всі міські служби роблять все, щоб утримати забезпечення життєдіяльності міста (як і в перші дні і тижні повномасштабної війни). Щоб зберегти здоровʼя і життя мешканців міста. І робитимемо це й надалі. Відповідаю вам, вибачте, публічно. Бо за останніх 4 роки ми з вами особисто, пане президенте, на жаль, жодного разу так і не зустрілися…