Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шевчук на зрозумілому
Added 14 Jul 2024

Шевчук на зрозумілому

@TakTceClear
Number of subscribers: 9 258
Photos: 657
Videos: 31
Links: 250
Description:
🧠 Тут про комунікації, маркетинг, презентації та про дизайн. Канал бренд-стратега, режисера презентацій та просто цікавої людини Шевчука Андрія. ❌ НЕ РЕКЛАМУЮ Писати: @andreyshevchuk Вчитись: @shevchuk_ed inst: shevchuk.presentation
Source

Шевчук на зрозумілому | люди морозяться.люди ігнорують.люди не відповідають.ситуація: 👉 люди п...

Telegram community logo - Шевчук на зрозумілому Шевчук на зрозумілому @TakTceClear
3 960 Views/Reach 2026-01-16 11:39 Message №691
люди морозяться.люди ігнорують.люди не відповідають.ситуація: 👉 люди пишуть вам щодо послуг/курсів/тренінгів/тощо (можете підставити щось зі своєї сфери). швидко надсилають повідомлення, хочуть дізнатись про деталі. пишуть уточнюючі питання. 👉 ви швидко відповідаєте і відчуваєте, що співрозмовник дуже зацікавлений.👉 далі наступає апогей: вони йдуть чи думати, чи дізнаватись в команди, чи ще на щось беруть час.в цілому нормально історія. але!👉 далі вони більше вам нічого і ніколи більше не пишуть.🧠 базова порада з комунікацій звучала б так:нагадай про себе, бо може бути багато причин, чому вони забули відписати👉 ви ніжно про себе нагадуєте. через день. через тиждень. через місяць (!).👉 в половині випадків людина читає і не відповідає. в іншій – просто нічого не відповідає.🥹 а ви просто хочете дізнатись про долю проєкту чи запиту. навіть, якщо це буде відмова – ви хочете про це знати.___пишу це все, бо це історія, яка постійно відбувається.починаєш використовувати вже різні методи нагадування, але в більшості випадків – ігнор.людям некомфортно писати відмову?люди просто не знають, що вам відповідати?вони просто не хочуть витрачати час на елементарну, коротку відповідь?p.s: уточнення після коментарів.тут ситуація не про задовбування: а чому ціна не підішла? а чому ви передумали? а можливо я запропоную вам ще щось? а можна зідзвон ще один? 👨🏻‍💻 тут скоріше про стан запиту/проєкту загалом, який вже на якомусь етапі був майже погоджений.у вас таке теж відбувається?як з цим бути/жити? 👇📍Шевчук на зрозумілому