Source
Шевчук на зрозумілому | з 2018 року я хотів потрапити на IT Arena, бо… там багато презентацій ...
2 870 Views/Reach
2025-09-18 17:11
Message №646
з 2018 року я хотів потрапити на IT Arena, бо… там багато презентацій і багато людей 🙂мені тут передали інфо, що буде в цьому році буде:💥 акцент на ШІ, кібербезпеку та оборонку: про це декілька буде публічних презентацій та обговорень💥 змагання 200+стартапів Startup Competition, з призовим фондом $60к. Тут мені прям цікаво подивитись як будуть пітчити свої ідеї, бо це одна з моїх тем.💥 ще планується Made in Ukraine Showcase: і тут теж про презентації бізнесу, медицину, держуправління💥 ще буде Михайло Федоров, перший віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України 🙂я зазвичай ходжу на конференції за нетворкінгом, але тут прям бачу, що планують багато користі та цікавості дати 🦄👇 ще напишіть чи цікаво вам буде бачити розбір презентацій, фішок після конференції? 🙂 по датам: це буде 26-28 вересня, у Львові. кажуть, що буде 5000+ людей. ❗️тут програма та всі деталі.радий буду там зустрітись з вами 😏p.s: можливо хтось буде їхати авто ввечері п’ятниці? 🙂 бо квитків на потяг поки немає.📍Шевчук на зрозумілому