Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Українські Січові Стрільці
Added 06 Dec 2025

Українські Січові Стрільці

@Strilci_Sichovi
Number of subscribers: 4 882
Photos: 9,070
Videos: 2,750
Links: 2,040
Description:
Підпишіться на цей канал, а від усіх інших відпишіться Для зв'язку – писати в канал Корисні посилання - https://t.me/Strilci_Sichovi/22500 Чат - @Neo_Sich Буст: https://t.me/boost/Strilci_Sichovi
Source

Українські Січові Стрільці | Я спілкувався з американцями на цю тему. Наприклад, як з Куп'янськом. ...

Telegram community logo - Українські Січові Стрільці Українські Січові Стрільці @Strilci_Sichovi
544 Views/Reach 2025-12-14 15:37 Message №23929
Я спілкувався з американцями на цю тему. Наприклад, як з Куп'янськом. Вони заявили, що Куп'янськ окупували і ми в оточенні, — ЗеленськийПендоси реально вірять всьому що кажуть москалі 🤦🏻‍♂️Я нещодавно був у Куп'янську і показав, хто контролює це місто. Такої дезінформації з боку росіян дуже багато.Тому я давав "сигнали" нашим колегам зі США, що не треба вірити всьому, що говорить росія.росія хоче не витрачати сили і окупувати наш схід, нашу державу політичним шляхом, дипломатично-політичним шляхом.І тоді США сказали, давайте такий компроміс: "російська армія не буде заходити на частину нашого сходу, а Збройні сили України вийдуть".Я не вважаю, що це справедливо, тому що ця "економічна зона", хто нею буде керувати?Якщо ми говоримо про якусь "буферну зону" по лінії зіткнення, якщо ми говоримо про якусь "економічну зону", і ми вважаємо, що на ній має бути тільки поліцейська місія, а війська повинні відходити, то питання дуже просте: Якщо українські війська відходять на 5–10 км, то чому російські війська не відходять в глиб окупованих територій? Також на таку саму відстань.Тому це питання, в якому поки що немає відповіді, але воно дуже чутливе і дуже гаряче.