Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Українські Січові Стрільці
Added 06 Dec 2025

Українські Січові Стрільці

@Strilci_Sichovi
Number of subscribers: 4 882
Photos: 9,070
Videos: 2,750
Links: 2,040
Description:
Підпишіться на цей канал, а від усіх інших відпишіться Для зв'язку – писати в канал Корисні посилання - https://t.me/Strilci_Sichovi/22500 Чат - @Neo_Sich Буст: https://t.me/boost/Strilci_Sichovi

👥 Number of subscribers

4 882
Average/Day:: +6
Average/Week:: +37
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

816
Average/Day:: 544
Average/Week:: 1,037
ERR: 16.71%

📊 Messages per Day

7.1
Last day: 0
Week average: 10.7
Average per day: 7.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Придбання вкраденого в усіх нормальних країнах є діянням, яке тягне за собою юридичну відповідальність. Це стосується, зокрема, і вкраденого Росією зерна. Ще одне судно з таким зерном прибуло в порт Ізраїлю та готується до розвантаження. Це не є і не може бути чистим бізнесом. Влада Ізраїлю не може не знати, які судна та з яким вантажем прибувають у порти країни. Росія систематично забирає зерно на тимчасово окупованій українській землі та організовує вивезення такого зерна особами, які з окупантами пов’язані. Такі оборудки порушують законодавство самої Держави Ізраїль. Україна зробила всі необхідні кроки дипломатичними каналами, щоб унеможливити подібні інциденти. Втім, ми бачимо, що й чергове таке судно не зупинене. Доручив МЗС України поінформувати всіх партнерів нашої держави про ситуацію. Україна на основі інформації від наших розвідок готує відповідний санкційний пакет, який буде охоплювати й тих, хто безпосередньо перевозить це зерно, і тих фізичних та юридичних осіб, хто намагається заробляти на т
#БезбашеніДетективиМІСЦЕ ТРЕНУВАННЯ ШТУРМОВИКІВ ТА СИЛ БЕЗПІЛОТНИХ СИСТЕМ РФ🔎 У грудні 2025 р., на початку лютого та квітні 2026 р. з’явились відео (зокрема і в ТГ-каналах) навчань військових рф, зокрема штурмових військ та підрозділів БПЛА. Аналітики BGG встановили, що цим місцем є полігон "Погоново" під Воронежем.Тренування штурмовиків та операторів БПЛА розділено на частини (в контексті територіального поділу полігону). 👉 Враховуючи поточну інформацію та минулі відео, є підозра, що суб’єкти, які підписали контракт на проходження військової служби, живуть на території полігону в укриттях або в лісовий місцевості поряд з місцем навчання.👨‍💻 Аналітики спільноти також звернули увагу, що вказаний полігон є проміжним місцем дислокації контрактників. Останні тенденції свідчать, що після початкового навчання на цьому полігоні контрактників надалі відправляють у в/ч Луганської області (рідше - Криму). Нагадємо, що бійці ГУР України після ліквідації поблизу Лимана кенійців (які воювали на боці рф) встановили, що останні теж проходили первинну військову підготовку на даному полігоні.Координати: 51°29'20.1"N 39°11'30.3"E. 🛰️Знай ворога в обличчя - дій на випередження📚Аналітика, підрозділи, втрати - усе в нашому Instagram
Днями відбулася церемонія кремації мого друга Тимофія, відомого під позивним «Еней».Ми товаришували з ранніх років. З дитинства він цікавився історією та філософією, захоплювався ідеями аристократизму та поняттям честі. Як і всі ми, він не був народжений для війни, але свідомо обрав свій шлях — шлях воїна. На жаль, понад сім років ми не спілкувалися через його від’їзд на навчання за кордон. Минулого року ми мали коротку розмову, але вона не завязалася: я вирішив не продовжувати спілкування, дізнавшись, що його близьким другом є людина, з якою у мене конфлікт. Попри відсутність українського громадянства, Тимофій майже все життя прожив в Одесі. Він не зміг спокійно спостерігати, як його малу батьківщину катують підорські содоміти. Вчинивши як справжній аристократ духу, він повернувся в Україну та вступив до війська. Він не просто пішов служити, а обрав найнебезпечнішу посаду, якої багато хто намагається уникнути — став штурмовиком.Про його військові досягнення я дізнався вже від Вайтрекса та Льовкіна, адже сам Тіма ніколи не хвалився. Він брав участь у звільненні Вовчанського агрегатного заводу та неодноразово особисто брав у полон ворогів.Тимофій загинув як справжній штурмовик — у штурмі від ворожої кулі у чесному бою. Від цього не легше, але це смерть, гідна чоловіка. Всередині залишається важке усвідомлення того, скільки всього ми не встигли сказати один одному і як безглуздо нас розвели роки. Його вчинок змусив мене інакше поглянути на світ. Він обрав найважчий шлях і пройшов його до самого кінця.🫡Еней назавжди в строю!
«Війна не зайшла в глухий кут»: росія втрачає більше солдатів, ніж набирає, — заявив головнокомандувач Сирський в інтерв'ю Le MondeЗа його словами, 2025 рік став першим роком війни, в якому втрати росії перевищили набір. росія мобілізувала та призвала 406 000 військовослужбовців, тоді як загальні втрати — убитими та пораненими — склали близько 418 000.«Війна не зайшла в глухий кут. Вона ведеться в усіх сферах: на суші, в повітрі та на морі. Більше неможливо говорити лише про наземну війну. Поява технологічної зброї, такої як безпілотники, змінила саму психологію війни. Піхотинець буквально на вагу золота», — сказав Сирський. Кожна сторона щодня використовує від 6000 до 8000 безпілотників FPV, а також сотні розвідувальних БПЛА. Водночас росія зберігає перевагу у використанні КАБівУкраїна посилює удари глибоко всередині російської території. «У 2025 році було уражено сімсот дев'ятнадцять цілей», – зазначив Сирський, додавши, що за оцінками, збитки, завдані ворогу, перевищують 15 мільярдів доларів
#можем_ваєвать_вєчнаЕкономічна криза в росії може настати вже влітку, попередили путіна фінансисти, — пише The Washington Post.Зниження доходів бюджету без нового підвищення податків призведе до зростання його дефіциту. Одночасно посилюється тиск на банківську систему через високі відсоткові ставки та масштабне залучення корпоративних позик для фінансування «сво».Московський бізнесмен, який говорив із WP анонімно, сказав, що з'являються ознаки стрімкого зростання "реальної інфляції", яка суттєво перевищує офіційні 6%. Серед ознак зростаючої напруги в економіці він назвав масові закриття ресторанів у Москві з часів пандемії, а також вимушені звільнення тисяч співробітників через зростання витрат."Мьі нє панімаєм, каґда закончітся вайна", — додав він. Центр макроекономічного аналізу та короткострокового прогнозування (ЦМАКП) раніше повідомив про близьку банківську кризу в росії, а також попередив про високі ризики «втечі вкладників». За даними ЦМАКП, цей ефект поки не проявляється через прихований характер кризи, проте при поглибленні кризових процесів він може стати явним.
Вітаю вас, панство!На зв’язку другий адміністратор Дмитро. Я хотів би поділитися думкою щодо останніх заяв поліції та її дій.Четвертий рік іде війна — не просто війна, а боротьба, у якій ми виборюємо право на існування Української нації. Та, як виявляється, окрім зовнішнього ворога, у нас є й внутрішній. Той, хто пустив свої чорні, мерзенні спори в кров нашої нації. Цей ворог мав би бути кров’ю нашої держави, але вирішив стати пліснявою й отруїти її зсередини.І цей ворог — інститут, на який ми мали б покладатися у найважчу годину. Це — поліція. > Одразу підкреслю: мова не про всіх, а про тих, хто зневажає ідею української нації та її громадян.🛑 Замість підтримання безпеки народу — собача відданість зацікавленим бандитам і темщикам.🛑 Замість дозволу на самозахист — ринок нагородної зброї та безмірне бажання зробити Україну мусорською державою.🛑 Замість легального права носити зброю — заборони навіть на її зберігання.🛑 Замість виконання службового обов’язку — прагнення стежити за кожною твоєю дією, знати в реальному часі, де ти перебуваєш (хоча саме ці системи допомогли Міндічу та його команді).🛑 Замість впійманого мажора, який п’яним влітає в блокпост і вбиває молодого бійця НГУ, — закошмарений школяр або пенсіонер, що їздить селом на мопеді.🛑 Замість захисту життя і здоров’я співвітчизників — повне перешкоджання створенню безпечних умов проживання, буквальний контроль над їхніми життями.А найголовніше — це коли поліція вбиває українського ветерана за замовленням російського депутата, який купив собі нагородну зброю.Ще раз повторю: я не говорю про тих, хто чесно виконує свій обов’язок або безпосередньо воює, як, наприклад, підрозділи типу «Люті».Всім добра 🫂
«Вибухові» фантазії нардепа Кицака не витримує критикиЧергова "аналітика" від 33-річного народного депутата від партії "Слуга Народу" Богдана Кицака, який раніше працював викладачем у Бердичівському педагогічному коледжі. Коли представник народу говорить про можливі "вибухи мереж цілих кварталів", виникає слушне питання: це прояв технічної некомпетентності або навмисна спроба створити паніку? Електромережі не вибухають. Тепломережі не вибухають. Можливі сценарії: аварія, прорив труби, локальна пожежа на підстанції. Але аж ніяк не «масові ланцюгові вибухи».Єдине, що теоретично може вибухати — газ. І то лише за специфічних умов: значний витік + іскра + замкнений простір. Масові вибухи будинків за принципом «ланцюгової реакції» – це міф. Таке не трапляється навіть під час найінтенсивніших обстрілів, не кажучи вже про реальність, яку іноді драматизують немов у голлівудських екшенах. Дійсність переконливо доводить протилежне. Наприклад, Київ успішно пережив зиму 2022–2023 років, якій передували обстріли та блекаути. Але жодного "підриву кварталів" чи масового руйнування, описаного в страшилках, насправді не сталося.Що можна сказати напевно: коли апокаліптичні сценарії, що суперечать законам фізики, транслюють з екранів, це навряд чи про турботу про людей. Скоріш за все, це або недостатня компетентність тих, хто заявляє подібне, або дешева гра на емоціях і експлуатація страху.
Ухилянт — зрадник. Ухилянт — ворог. Ухилянт — вбивця, — Київський обласний ТЦК прокоментував дані про кількість нападів на військових ТЦК з початку повномасштабного вторгненняВоїни-герої, які після важких поранень та контузій потрапили служити до ТЦК гинуть тепер від чиїх рук? Вони вижили у важких боях з росіянами, прорвалися крізь пекло штурмів і бомбардувань, довго лікувалися і проходили реабілітацію і все це для того, щоб злі і боягузливі ухилянти вбивали їх тепер беззбройних на рідній землі?! Принизливі істоти, які ховаються по закутках від мобілізації, всіляко бруднять ТЦК, шукають собі виправдань в порожніх звинуваченнях влади і в безкінечному жуванні власних шмарклів в соцмережах, цей бляклий плебс, що втратив і останні вже крихти гідності, а про шляхетність і жертовність заради рідних і своєї Батьківщини він навіть і не чув — ця сіра ухилянтська маса — це вона вбиває наших героїв з ТЦК, проливає їх мученицьку кров?! Ворожі люди. Кожен з вас піде тепер на осуд суспільства. Кожен з вас залишиться в ганьбі до кінця життя і вже ніколи не матиме виправдань: ні перед українським народом, ні перед вічністю наших героїв!Нагадаємо, з 2022 року було зафіксовано 272 напади на співробітників ТЦК, 4 з них призвели до гибелі військового.
Всі вже бачили відео з пройобаним нами ксп в Гуляйполі? На фото полковник Шуляк С.С. Командир 102 ОБрТРО, чиє КСП і було закинуте. І да канєшна там сидів якийсь штаб батальйону, а не бригади. Але дуже хотів би поцікавитись у Сергія Степановича як нацик нацика. Пане Полковнику, да як так то. Ну блять вам не соромно за цю хуйню? Втім я розумію що ні. Це не просто ганьба, це зрада, злив оперативних даних цілого напрямку підорам, покинуті знамена підрозділу, незаблокована дскшна техніка, радєйки, журнали (все з бірками!), і ні одного трупа бійців які захищали це КСП. Вони просто з'їбались роняючи кал. Хтось давав наказ на цей відхід. Хтось погодився виконати злочинний наказ.19 грудня 102 бригада спростовувала "фейки про втрату управління і саботаж", але як бачимо шось не дуже схоже на фейки. Військова частина яка втрачає свій бойовий прапор - має бути розформована. Це правило і армійська традиція. Якщо бойовий прапор бригади, з офісу комбата забирають без бою - це як на мене абсолютно достатня причина шоб розпустити цю шарашку нахуй, а весь штаб батальйону посадити. Ми в Сєвєрі відстріляли все що не могли винести на собі в бік підорів, а склад бк і КСП підірвали. Це виходячи по офіційному наказу з оточення. Тут люди навіть не змогли вилить каністру бензину і чиркнуть сірником. Я як діючий військовослужбовець і ветеран вимагаю (канєшна всім буде похуй) щоб відповідними органами були проведені перевірки стосовно управління 102 ОБрТРО, винні були покарані, і запущений механізм розформування частини з подальшим розподілом о/с в інші підрозділи. Це ганебно і недостойно самого поняття війська. Якщо комбати і штаби батів тікають навіть не спробувавши нашкодити ворогу, чи мінімізувати втрати - їм не можна довіряти людей. Поширьте по можливості, цю історію ніяк не можна залишати непокараною, бо вони ж так попройобують ще сотні нп.
Зеленський вперше розкрив зміст 20 пунктів мирного плану, — повний список від РБК-Україна 1. Підтвердження суверенітету України. 2. Угода про ненапад між росією та Україною, моніторинг на лінії зіткнення.3. Гарантії безпеки.4. Чисельність ЗСУ — 800 тисяч у мирний час.5. США, НАТО та Європа нададуть Україні гарантії безпеки за прикладом статті 5. Якщо рф вторгнеться — військова відповідь і відновлення санкцій.6. росія закріпить політику ненападу щодо Європи та України у законах.7. Україна стане членом ЄС у визначений час.8. Пакет глобального розвитку — окрема угода про інвестиції.9. Створення фондів для відновлення, мета — залучити $800 млрд.10. Прискорення угоди про вільну торгівлю зі США.11. Без’ядерний статус України.12. ЗАЕС: компроміс у співуправлінні з США.13. Освітні програми для толерантності та усунення упереджень.14. Території: компроміси щодо окремих областей, можливий референдум.15. рф та Україна не змінюватимуть домовленості силою.16. росія не перешкоджатиме Україні використовувати річку Дніпро та Чорне море, Кінбурнська коса буде демілітаризована.17. Обмін полоненими всіх на всіх, повернення цивільних, дітей та політв’язнів.18. Україна має провести вибори якомога швидше після підписання угоди.19. Угода буде юридично обов’язковою, контроль — Рада миру на чолі з Трампом.20. Після погодження усіма сторонами негайно набуде чинності повне припинення вогню. Добра тим шо путін її не прийме, що, надіюся, призведе до посиленого санкційного тиску на росію як сорону яка відкинула узгоджений американцями мирний план.