Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,860
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Source

Стояк Кукоби | Тут значить працівники ДержПродШпротСпоживСлужби звернулись до Президе...

Telegram community logo - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
7 050 Views/Reach 2026-02-25 16:43 Message №2312
🟢Тут значить працівники ДержПродШпротСпоживСлужби звернулись до Президента, журналістів та інших державних органів з відкритим листом. ☝️У листі колектив заявляє про тиск з боку ДБР та обласної прокуратури на діяльність установи та її співробітників. 🔺Все це в контексті кримінальних проваджень щодо керівниці споживслужби Янінки Аранчій, якщо що.🍌«Стояк» не лишається осторонь суспільно важливих тем області, однак ми відчули себе покинутими і навіть зрадженими в цій ситуації.🔺Тому вашій увазі відкритий лист трудового колективу «Стояка Кукоби» до Валентини та Яніни Аранчій ⬇️ «Шановна Валентино Іванівно, Яніно!Ми надзвичайно стурбовані та глибоко обурені вашою поведінкою.Скажіть, будь-ласка, ну як так, як так, що після скількох років наших з вами теплих стосунків, після всього того, що між нами було, ми дізнаємось про цей лист в останню чергу?Ну не вже ви думали, що наш трудовий колектив не став би на захист Яніни, на захист Споживслужби, на захист Аграрки та Галича в кінці то кінців. Та за кого ви нас взагалі тримаєте? Невже ви думаєте, що ми якісь тварі бездуховні, що ми якісь цинічні ублюдки, які не мають жодних почутів та емпатії? Невже ви думєте, що ми не знаємо, що таке материнські інстинки та духовність?Ну знаєте, ми дуже розчаровані такою вашою поведінкою. Дуже! Ми то думали, що між нами хімія, качєствєнна хімія, а воно оказується, що це якийсь пальоний контрафактний Dior.На жаль, цей ваш удар ранив нас до глибини. Ми не знаємо тепер чи зможемо відродити бодай крихту тих емоцій від колишніх наших стосунків. Сотні годин психотерапевтів та вічність внутрішньої рефлексії не дадуть гарантій у відновленні.Ми вірили вам, Валентино Іванівно. Вірили в Яніну, вірили в Сергія, вірили в Олександра. Але ви жорстоко розтоптали нашу віру.Сіль ву плє, Нахуй»