Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,860
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Source

Стояк Кукоби | Значить вчора вийшла публікація, де йдеться, що облавтодори (в тому чи...

Telegram community logo - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
6 890 Views/Reach 2026-02-25 12:11 Message №2311
🟢Значить вчора вийшла публікація, де йдеться, що облавтодори (в тому числі Полтавський) будуть приватизовувати.Ну вірніше те, що від них лишилось, адже структуру свідомо банкрутили роками. 🔻Наші джерела кажуть, що саме під турецьку компанію Onur та їхнього смотрягу Сінана поклали всю дорожню галузь області.🍌Про Onur багато що можуть розказати колишні губєри Головко, Синєгубов і Лунін. Їм дохуя бабла перепало від турків за можливість мутити cхєми на незаконних кар’єрах в області. Збитки для держави мільярдні❗️🟢Туркам, свого часу, віддали капітальні ремонти доріг, а потім ще й їх утримання. Так служба відновлення підписала з ними договір на два роки загальною сумою 1,1 млрд грн. ☝️І ні щоб ці роботи виконувало державне підприємство облавтодор.Ніхуя.В нашій області вирішили що краще це будуть робити турки та інші приватні компанії. ➡️ А облавтодору турки кидали маленькі крихти з панського султанського столу у вигляді субпідрядів. ☝️Траплялися випадки, щооблавтодор виступав субпідрядником у субпідрядника. Повний піздєц🙈🔴При чому з облавтодором зачасту не розраховувалися навіть за це.❗️Таким чином облавтодор залишився без роботи та без коштів навіть на оплату заробітної плати працівникам.🟢Внаслідок чого в підприємства виникла заборгованість по ЗП більш ніж в 15 млн грн. ❗️І це при тому що облавтодор має унікальну інфраструктуру виробничих баз, асфальтних заводів тощо, які останні роки експлатувалися блять приватними компаніями. І все це в той час як облавтодор котиться у прірву.Сільву плє, нахуй.