Source
Стояк Кукоби | Що не будуємо, а виходить КПРС, про що не мріємо, а виходить Кукоба😙 Я...
5 600 Views/Reach
2025-06-14 14:33
Message №1698
🟢Що не будуємо, а виходить КПРС, про що не мріємо, а виходить Кукоба😙 Ямщикова не вигадала нічого кращого, ніж косплеїти покійного Кукобу й робити типу обходи міста.☝️Перед нею те саме пробував робити чорт Чепурко, Ніхуя не помогло. Ямщиковим теж не допоможе.➡️ Вцілому концепція мімікрування під образ відомого господарника ідея не нова й не зовсім безнадійна.☝️Але владні довбойоби не розуміють прописнихістин. Адже щоб бути на когось схожим, треба володіти хоч якимись подібними характеристиками цієї людини. ▪️ Бо коли ти півтораметровий 65 кілограмовий рагуль, то від того, що одягнеш спортивну футболку Вірастюком не станеш.Ефект Кукоби – це симбіоз низки факторів в тому числі ексклюзивних включно з історичним моментом, який вже ніколи не повториться.☝️Але рагулям Ямщиковим, чепушилам цього не зрозуміти. Занадто обмежені та безідейні.🍌Катю, ваш антирейтинг колосальний. Ми то розумємо, що Київ тисне і треба показувати хоч якусь позитивну діяльність, але воно так не працює.Ви свій шанс вже проєбали. Цей шанс й так був ексклюзивний. Іншого такого шансу вже не буде. 🟢Тому ваш варінат — це намагатись хоч якось повторити долю Шамоти - напиздити все що зможете і тоді по тихому звалювати з надією, що погони і карма не настигне.☝️Шкода, що ми, як громада проєбали такий цінний шанс.