Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,860
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Source

Стояк Кукоби | Про послідовність комсомолки КатериниУ нашої дорогоцінної Катерини Ямщ...

Telegram community logo - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
11 000 Views/Reach 2025-06-12 12:50 Message №1693
🟢Про послідовність комсомолки КатериниУ нашої дорогоцінної Катерини Ямщикової врождьонне, майже інстинктивне відчуття політичного такту — а точніше, таланту коливатися в такт із лінією партії.У 2023-му, коли пані Катерині перепала посада секретаря, а Юркє Бражнику узгодили розмір «відкатів» у сфері ЖКГ — вона вирішила, як то кажуть, убити двох зайців одним підписом.А саме: розірвати 5-мільйонний договір на ремонт тротуарів на вулиці Соборності — той самий, із якого в той момент жваво хоботив її коаліційний побратим Жека Дикань. Паралельно наростити трохи дешевих політичних балів на популізмі.Щоби підготувати електорат до цієї «жертви», телеграм-канали дружно заспамили стрічки відео з коментарями: «Ой, яка погана плитка, так криво поклали…».☝️А далі — класика жанру. Виходить Катерина і урочисто заявляє: всьо, плитку більше не перекладаємо — всі гроші на армію!Що далі було — ми всі пам’ятаємо. Усі ті мільйони, які «перекинули на дрони», й десятки інших зверху розкидали по коаліційних карманах через доволі тупий схематоз.➡️Це при тому, що бюджет ломився від військового ПДФО, а наприкінці року залишки невикористаних коштів тягнули вже на сотні мільйонів, частину з яких просто з’їла інфляція.Весь наступний рік тротуари у місті майже ніхто не робив.Але тут — як у казці — під кінець 2024 року приходить команда з Києва: Полтаву включають у перелік міст, яким дадуть субвенції на тротуари. Бо по них ходять ветерани, а отже — це свята тема.І що ви думаєте? Наша послідовна Катерина розвертається на 180° — і починається марафон постів: «Безбар'єрність, доступність, турбота про людей… Заєбісь буде!». 👏То, Катю, перепрошуєм, а що саме змінилося з 2023-го? Війна закінчилася? На фронті стало легше?Чи «гроші з Києва» якось відрізняються від ПДФО із зарплат військових, яке впало вам на голови і яке ви безбожно пиляли у 2023?☝️Чи може, проблема була не в плитці, а в тому, що вона не приносила прибутку «правильним» людям?І головне — яка стратегія в міста, крім «ходим-дрочим, поки з Києва не прийде вказівка»? Бо якби Кабмін не виділив субвенцію, то, що — хуй вам, а не інклюзивність?