Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Звітун Спер〽️енко
Added 06 Jan 2025

Звітун Спер〽️енко

@Spermenko
Number of subscribers: 1 620
Photos: 2,290
Videos: 124
Links: 64
Description:
Герой домохозяєк, Медіатехнолог-шкідничок, Звітунковий Уклоніст, Завзятий Дякун, Чорт на трендах Зворотній зв'язочок: @Spermenko_bot Потрапляння: https://t.me/+UtZcPNANBZA0ODAy "Не так страшні московські воші, як українські гниди" © народне прислів'я

👥 Number of subscribers

1 620
Average/Day:: +3
Average/Week:: +31
Average/Month:: +22

👁️ Average views per message

1 589
Average/Day:: 594
Average/Week:: 2,140
ERR: 98.09%

📊 Messages per Day

4.4
Last day: 4
Week average: 6.1
Average per day: 4.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

Пливуть в шлюбці Притула, Стерненко, Лечєнков та Лєбіга. Шлюбка потроху тоне. — Друзі, треба баласт скидать, бо всі помремо! - зауважує Притула.Стерненко напружує окуляри і як заверещить:— Валімо Лєбігу, він найжирніший, падло!!!Лачєнков підскакує:— Да!!! Жирне опудало, підставив нас в скрутний час!!!Поколотили Лєбігу і скинули у воду.Пливуть, пливуть, а шлюбочка то потроху втомлюється, потріскує.— Багато зайвої ваги маємо, панове, - зауважує знов Притула та коситься на Лачєнкова.Стерненко як кинеться на Лачєнкова, як заверещить:— Та за цією сукою жирною давно водорості плачуть!!!Чує Лачєнков, — хана близиться. Треба щось метикувать. Ну й каже:— Я згоден, друзі! Шлюпка геть квола, тому треба щоб хоч хтось вижив. Я вважаю, що треба робити ставку на пана Притулу, він найздоровіший, найсильніший, у нього попереду найкращі шанси ефективно проплисти на цій шлюбці на благо українського народу! Заради цього ми із Стерненком маємо самовіддано пожертвувать життями! На раз-два-три: пригаєм удвох! Р-раз!!! Два!!!— Щооо!?? - ніяковіє Стерненко.— Ага, попавсь найобщік! – загорлав Лачєнков: - Притуло, поглянь, очкастий хотів схитрить, надумав вижити замість тебе! Ганьба злодію!Стерненко вихопив з під штанів ніж і заволав:— А ну не підходьте! Маю право на недостатній самозахист!— Притуло, мерщій єбаш його вєслом по хавалу, доки він нас не порізав!!! Дай я!!!Як почав Лачєнков вихвачувати у Притули весло, так шлюбка і перекинулася.
Виблядь їбана, мусорська, підарасна. Ходять, їздять, блядь, по тому Києву, сука, місця вільного нема. Хуємразі щоденно п'ють каву своєю глоткою свинячою, та бєнзінчіком свої пиздопатрулькі заправляють бюджетним коштом. Служать, блядь, підараси. Служать, хуюжать. По заправкам, по кіоскам. А ще шукають броньованих ухилянтів, щоб їм честь віддавать. — Доброго дня, броньований? Гарного дня!— Броньку намутив? Бажаю здоровля!— Ви з бронєчкою? Щаслівого путі!Скоро на коліна стануть і в хуй кожного броньованого ухилянта цілуватимуть. У перервах поміж кавою та заправкою бєнзінчіком.Хуй на хую, понаплодилося, понаустроювалося. Тилові хуєсоси пузатоєбані. Не пройти, не проїхать - не наступивши на мусора того. Але коли на вулиці опиниться не броньований ухілянт, а небезпечний для соціуму вбивець - оця вся наволоч трипиздоєбана, замість служби і захисту населення, ховається нахуй за дітьми, за жінками. В мошонці зразу кисне, блядь. Де, патрулька єбана по вулиці Деміївській?Де, блядь, посилене Оповіщення по Голосіївському проспекту, курятина?І цей ще виблядок, Звітун Президентський, одразу пострибав, заголосив, захайпував на смертях, виродок підодеський. На смерті Катерини Гандзюк не накукурікався? Гарно, коли люди резонансно помирають? Звітуй-неперезвітуй! Звісно, бо війна - це вже звичайність, на смертях від шахедів не похайпити. А тут такий підгін!Ти єбаний очкастий підарас-трупоїд, все тобі, падло, повернеться ще.
Людина барахтається у річці, не може вилізти. Гукає на допомогу. А навкруги нікого. Думає: ну це вже гаплик мені. Аж раптом бачить - по берегу хтось повз йде. — Рятуйте! Допоможіть!! А то на біду йшов Дегенерат Лачен, покємонів з пошти забирать. Глянув Лачєнков на потопаючого і як заголосить:— Фу, брудна річка! Скільки грошів відмили корупціонери на очисних спорудах. Це ганьба!— Та допоможіть мені вибраться! — Тільки на незаконному вилові риби підприємства заробляли величезні наддоходи, куди дивиться БЕБ, РЕБ, САП, АРМА, друзі!?— Я тону, нема сил!!— Обіцяний міст через річку досі не розпачато будувати, привіт всім мерам та депутатам, які замішані в цій огидлій каші! — Протяни мені руку, сволота!— До речі сьогодні увечері грають наші клуби, хто буде вболівать?— ....Так і пішов Лачєнков собі геть. Думає людина: це кінець. Аж раптом бачить, що хтось ще йде слідом. — Допоможіть, потопаю!На біду, це йшов блогер-звітоляп Стерненко. Йде і не реагує.— Прошу вас... Допоможіть мені... Прошу...Очкастий - нуль вніманія. Робить вигляд що не чує.— Тону... Нема сил, люди... Поможіть...Стерненко йде собі далі. Потопаючий з відчаю викрикує тому в спину:— Я маю проросіський паспорт!Тут Стерненко моментально обертається так як заверещить:— Ще один кацап булькає в українській річці завдяки вашим донатам, друзі, але цього недостатньо! Скидайте по 2, 5, або 100 гривень, і підживки для української риби стане ще більше!....Людина захлинулася і пішла на дно.
👁 11,500 26-04-11 08:40
‼️Відомий і полізний Герой Думок Сергій Стерненко підписує наказ Сирському щоб присмирив наглі булінгові замашки деяких полків в сторону відомих і полізних актівістів, які незважаючи на недостатній самозахист безсонно і віддано боронять страну язиком та напутствують воїнів на фронті дякуйком."Сирському потрібно негайно втрутитися і порішать, щоб мене не згадували в негативному тоні. Я не посміховисько, я награду отримував з рук Президента, у мене народне визнання, я з 2014-ого року звітую за Вкраїну! Я ветеран звітуйних дійствій! Тому, якщо мені нахабно пропонують кудись там до них мобілізуватися, я з гідністю скажу: “До біса такі полки! До біса такі підрозділи, друзі!“ От скіки дронів передав на фронт полк «Скеля»? Га? Скіки, питаю? Отож бо! Пане Сирський не вигідно Вам зі мною ворогувать. За мною стоять поважні держособи. Можу так пожалуваться, що полетите вниз до самого вонючого рядовєйшого солдата! На колінах будете благать простить."Президент Зеленський вже взяв ситуацію під особистий контроль.
Лачєнков зробив скрін якогось чудіка, який по лайкам щось там рахує, і на фоні цього лайна намагається "захистити свою значущість".Насправді, у дегенерата справи з підпісунами наступні:Лачєнков накрутив собі "півторушку" під весну 2022-ого. Сприяла воєнна ситуація. Тоді нарід кидався на ТГ-канали як кіт на сметану, намагаючись задовільнити недостачу оперативної інформації. Самопромоції + «Бомонд дорогіх друзів» своє діло зробили. З тих пір, за 4 роки Лачєн з горем і ділдом назбирав лише ~40,000 підпісунів. Дотепно ще було, як восени 2025-ого блогерець вирішив підманити аудиторію розіграшем айфонів. Тоді за пів місяця він набрав ~100,000 нових аків, і навіть запостив скрін де в нього понад 1,600,000 підпісунів "Дякую, друзі". Але по закінченні розіграшу, нові аки швидко повідписувалися, після чого Сраченков постидно видалив свій дякуювальний скрін.На разі, у Лачєнкова близько 165,000 живих підпісунів. Це звісно не мало, але й далеченько від красівих фіктивних цифр, імпонуючих статусу "Лідєра Думок".
Вовтузиться Сперменко на ліжку, ніяк заснуть не може.Усатенчиха ворчить:— Хвате там скрипіть пружинами!Сперменко їй:— Зайко, я боюся!— Що на цей раз?— Та я ото думаю, а якщо до нас влізуть злодії, присплять снотворними пульками охоронців, зайдуть до нас в кімнату, підійдуть до тебе...— І шо?— ...посунуть з ліжка, і приймуться мене гвалтувать!— О, господі, починається...— Дура! Ти знаєш що таке бути згвалтованим? Потерпіти насилля?? Га?? Який жах, а шо не жах? Що мені робити?? Що робити???— Заспокойся, Сєрюня...— Постав себе на моє місце! Ганьба!!— Слушай, якщо прийдуть злодії, я скажу їм: не чіпайте мого чоловіка, краще візьміть мене. Заспокоївся?Сперменко дійсно трохи заспокоївся, перднув в одіяло і протер окуляри. Тільки но Усатенчиха задрімала - аж блогерець її в бок штовхає, будить.— Чуєш, люба, не можу заснуть!— Блядь, ну що там знову?!— Я ото думаю, а якщо злодії тебе не захочуть? Га!? На мене полізуть! Спаплюжать мою гордість!!!— Бля... Чому ти вирішив, що вони мене не схочуть?— Ну я ж то тебе не хочу!!! Чого б це їм тебе хотіти??!
Як змінився би сюжет фільму "Термінатор-2", якби туди потрапив Сергєй Стерненко:Стерненко знаходить Джона Конора в ТРЦ на ігрових автоматах:— Вітаю тебе, Джоне, я теж граю в цьому фільмі, намагатимусь тобі допомогати, твоя мамка була права, на тебе нападе Жидкій Мєтал, друзі, це просто жах, раджу тобі не баритися із самозахистом, до речі востаннє проросійська потвора стріляла мені в дупу! Ці падлюки здатні на все!— Отже, моя мама не навіжена? Ходім швидше її визволяти!— Я не піду! Я ефективний на своєм місці!Т-1000 заходить в ТРЦ і помічає Джона. Джон тікає. Стерненко теж тікає в другу сторону.* * * *Т-800, Джон та Сара тікають від Т-1000, який переслідує їх на фурі з рідким азотом. Несподівано, Т-800 зупиняється і засовує в кабіну стоячого обабіч Стерненка.— Навіщо він нам!? - питає Джон.— Режисер фільму каже, що він має бути присутнім. - відповідає Т-800— Бля...— Друзі! Потрібно негайно щось робить! Або загинемо!!Сара кидає Стерненку рушницю:— Стріляти вмієш?— На жаль, друзі, я сліпий на одне око, плоскостопіє, нога взагалі 47-ого розміру, я не придатний стрілять, до того ж, маю державне бронювання, можу показать!В цей час Т-1000 обстрілює їхню машину.— Ай! Падло! - кричить Стерненко: помстимось, сучий потрох!Т-800 робить маневри щоб відірватися.— Обережно! Гальмуй!!! Ааа!!! Наліво! Вліво завертай, друзі!!! - кричить СтерненкоТ-1000 продовжує обстріл. Реакції Стерненка:— Клятий виродок! Ааа!!! Обісцяний мєтал!!Т-1000 влучає в Сару Конор. Реакція Стерненка:— Ганьба тобі, ртутна наволоч!!! Термінаторе, відірвись вже від нього!!! Чому ти нічого не робиш!? Ми в небезпеці, друзі!!!— Тримай кермо. - каже йому Т-800 та бере гранатомет.— Я не можу, у мене руки трусяться від нервів!!! Хай Джон керує, друзі!! Джоне, бери кермо, клята потвора нас не запугає, вистоїмо!!* * * *На металургійному заводі Стерненко одразу тікає від усіх в якусь найпершу дірку.Т-1000, розшукуючи Джона, перетворився в Стерненка і підманює:— Джон! Джоне, допоможи мені, дай 2 долари, або 3 долари... Дуже дуже дуже потрібні гроші!Джон не реагує, лише сплюнув.* * * *Фінальна сцена.Т-800 каже Джону:— Тепер я розумію, чому люди плачуть.Т-800 повертається до Стерненка:— Тепер я розумію, чому хочеться забрати руки геть, і ногами бити.Сара опускає Т-800 у лаву. Стерненко витирає спрілі окуляри:— Все закінчено, друзі! Ми перемогли зло, і я прошу Джона не дякувати мені. Ні, це я маю дякувати вам, друзі! Бо без вас я б не впорався! Дякую вам, дякую всім за перемогу, дякую підпісникам, дякую президентові! Пам'ятаючи про загиблих - ми рушаємо будувать наше майбутнє, друзі! Бо загиблі боролися саме за це - за те, щоб ми не спинялися! Беремо владу в наші руки!
В дуєлі Дякуювань переміг Пердуляк із рахунком 1:2, вміло і на досвіді передякуювавши свого прадавнього бізнес-партнера по 95-ому Кварталу.Пішов вже сьомий рік, як Володя присвоїв Сєрьожє ордена "За заслугі" в міжнародний день волонтера. В далекому 2019-ому Зезедент предметно-розмовно дякуював Пердуляку за важливості роботи волонтерського руху та готовився його чути.Минув вже 2025 рік - дякуювання на тому ж місці. Готуємся чути, бачити, нюхати, почісувати. Треба ще ордєна! Треба більше ордєнів. Треба підписку на ордєни, щоб вони щомісяця автоматично прописувалися. І сумлінно видякуйовувалися.Будь який розвинутий волонтерський рух в певній сфері - означає нездатність держави забезпечити за податки громадян ефективний результат в цій сфері.Існування волонтерського руху має пристижувати владу, вказувати на незадовільність її роботи та впорядкування. Те, що умовне сміття прибирає альтруїст, а не комунальна служба - це не привід державі хлопать по плечу того, хто за неї вершить справу. Так само й на війні.
Якось блогер Стерненко так вправно підлизав замкерівнику ОП Татарову, що той підізвав звітуна до себе, погладив і сказав:— Просі у мєня, што хочєш!Актівіст Стерненко зрадів, думки поплили про грандіозні промоції на державному рівні, від посади радніка Прєзідєнта, до генерального завідувача Збройними Силами. Такі рішення самостійно блогерець вирішувати не міг, треба було посовєтуваться зі своїю страпоно-управителькою Натахою Усатенчихою, яка на загал косила під "возлюблєну".— Пане Татаров, я б хотів Вас попросить дать мені обдумать бажання до завтра!Татаров погодився. Звітун одразу побіг до управительки радитися.Наступного дня Стерненко засовує голову в кабінет Татарова:— Драсьтє, мона?— Захаді, Сержьониш!— Я той... З приводу бажання... Друзі.. обдумав.. мені б на фонд мій отримати безвідсоткові позики під дівіденди з держбюджету...— Нє понімаю, о чьом ти? - перебив його Татаров: - Я вчєра паабєщал тєбє дать всьо, што ти хочєш. Ти папрасіл у мєня дать тєбє падумать до завтра. Я дал. Так чєго ти єщо хочєш от мєня?#невигадані_гісторії
Давно вже виникла підозра, що Звітун уявляє собі, як щоранку українці прокидаються, і думають лише одне – "якби ж ото НЕ задонатити на ЗСУ". І тому Народний Бійчиня постійно шукає переконуючий мотив для своїх підпізників. Особливо він полюбляє промоціювати на загибелі цивільних:1 смерть = донатьте мені!5 смертей = ого, оце вже бігом донатьте мені!!10 смертей = маєте донатити негайно нещадно, всупереч усьому!!! Оці всі його академічно-математичні формули: "більше дронів закупимо > більше уйобків знищать воїни" - це взагалі на кого розраховано? На підпізника, який сидить і на пальцях перевіряє розрахунки? І потім такий "Хммм, дійсно, наче так і виходить, бо 2+0=2, а 2+1=3, пан Сперменко дуже вумний аналітик!"Люди донатять по своїм можливостям.Якщо хтось чимсь мотивує людей задонатити більше - люди донатять в умовний самокредит, тобто, сьогодні - за рахунок завтра.І сьогодні Спермич хвальковито дякуює сам собі за поставлений рекорд по донатам, а завтра – традиційно ниє за геть просівший збір.