Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spasskiy_sovetnik 📢
Added 06 Jan 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Number of subscribers: 6 265
Photos: 648
Videos: 616
Links: 36
Description:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot

👥 Number of subscribers

6 265
Average/Day:: +6
Average/Week:: +21
Average/Month:: +200

👁️ Average views per message

4 269
Average/Day:: 4,360
Average/Week:: 3,810
ERR: 68.14%

📊 Messages per Day

5.9
Last day: 0
Week average: 5.3
Average per day: 5.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,200 25-09-10 06:16
Примітивність і жага до наживи полковника поліції Михайла Чернія👮🏻Рубрика «Нам пишуть📝»«На протяжении последнего года работаю одним из администраторов в ресторане «Сканди», Одесса ул. Академика Заболотного 57. Тот беспредел который приходится видеть со стороны наших власть имущих, порой, приводит в ужас. Обращаемся к вам с просьбой рассказать людям о чести и достоинстве не так давно назначенного начальника полиции нашего района Михаила Черния. Чтоб вы понимали, главный полицейский района почти каждый день отдыхает в нашем ресторане, устраивает карнавалы и приглашает всех своих гостей. Суммы застолья внушительные. Но когда доходит дело к оплате счета, Михаил начинает козырять персональной скидкой в нашем заведении на -50%. Свою скидочную карту передает родственникам и соседям. Кроме того что ведет себя по хамски с девочками-официантами, в жизни не оставит чаевых. Такой человек, движимый лишь желанием обогащения, мыслит узко, не видит ничего, кроме денег и выгоды. Такая примитивность руководителя полиции делает его равнодушным к духовным ценностям, красоте мира и даже к чужим страданиям». Поки справжня поліція воює з ворогом, втрачає власне життя та здоровʼя, тухлий мусор Міша Черній займається ліквідацією халявних ковбасок та стейків 🤷«S_s» сподівається, що полковник Черній, відобразив зекономлений в ресторані «Сканді» кешбек у своїй декларації🤞Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,840 25-08-20 11:26
Рубрика «Нам пишуть» 📝Спостеріється дивна тенденція у стані ДВБ Нацполу - козачки «відпрацьовують» суто жінок 🤦🏼‍♀️«Добрий вечір. Побачила що ви цікавитесь бездіяльністю і заказушними ділами з боку ДВБ. Так от мені є що розповісти. Я та сама Олеся з ДСНС, після участі в мастер шеф мене намагались і намагаються пришити мені звинувачення, які безпідставні. Питання службових, лікарняних, це ж не лише одна сюжетна лінія, яка зараз ще продовжується, хоча в суд прийшла лікарка і підтвердила під запис в суді, що їй телефонували з ГУ і вимагали, щоб вона мені закрила лікарняні. Але є ще одна, яка нажаль не набула такого резонансу. Так після проєкту коли я повернулась на роботу, вони ж почали тотальну війну проти мене. І одним з привидів було, звинуватити мене типу в тому що я отримала неправомірну благодійну допомогу в 2024 році, яку хочу зазначити я задекларувала в своїй річній декларації. Приводом стало те що я 2024 рік займалась питаннями міжнародної діяльності. Так я знайшла іноземного донора, який побудував їм кімнату психологічного розвантаження. На момент коли все будувалось і закупалось, всіх все влаштовувало. Підтвердження тому, є листи сприяння та підтвердження ДСНС, що це один з найголовніших напрямків. І так коли я її збудувала, одним з моментів було отримання заробітньої плати керівнику проекту, тобто це я. Сумма сягнула десь 30 тис гривень за рік роботи. І коли вони її публічно відкривали, звітували на ДСНС, все їх влаштовувало. Але коли стало гостре питання, щось мені зробити, то вони по суті моєю доброю справою і скористались. Так внутрішня безпека гу, за вказівкою керівництва звернулось до ДВБ типу що я отримала неправомірно вигоду, але основним моментом було те що я все з таки приймала участь в МШ( лист надам). Ті щось капали капали, розуміючи що страва шита білими нитками, бо я вже всім голосила що не буду працювати там, бо повторюсь справа з лікарняними набула резонансу. Вони нічо не знайшли краще, як тупо прийти на роботу і типу запугати мене, що мені вручають протокол про корупцію ( відео надаю). Прикол у тому, що я не злякалась. І вони були в шоці, а коли вручили мені протокол, який був складений без мене, без моїх слів, лише на їх здогадках, я просто почала виправляти помилки орфографічні які там були. Також, вони настільки примитівні в своїх діях, що вони привели понятих, діючих співробітників ГУ, яких я впізнала. А найбільший прикол, в тому що спочатку перш ніж зайти в ГУ, вони спілкувались з співробітником внутрішньої безпеки ГУ (фото надаю), а коли я послала їх нахер з їх протоколом, вони вийшли, де їх чекав ще один співробітник ДВБ. Співробітники ДВБ, які прийшли мене «пакувати» Порожній - начальник відділу та Дорошенко - старший опер. Ну добре, у мене є адвокат, він поїхав знайомитись зі справою, окей справу передали до суду, але тут цікаво до Центрального і якимось магічним чином, воно моя справа потрапляє до судді Демінськоі Олесі, яка на короткому повідку у прокурорських, прокурор по цій справі був Вільчак Захар. Ну і звісно всі аргументи адвоката були не аргументи, бо рішення було вже підготовлено заздалегідь. Зараз у мене апеляція, я налаштована йти до останнього. Бо цей безпредел з боку Панасенко який я не знаю, що там пообіцяв… всім, всі розуміють, що справа максимально склеєна з гівна та палок, але тут вже на кону авторитет, тому вони так максимально затягують, щоб моя історія вже забулась. До речі апеляція 20 серпня. А по лікарняним аж у вересні, хоча звільнена я ще в травні»Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,380 25-08-15 16:23
📝До редакції медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» почали звертатись мешканці Одеси з питанням: чому наша міська влада більшість свого часу проводить саме в «Південній Пальмірі», а не в рідному містіКоли вони встигають працювати і відбудовувати понівечене війною місто, адже їх тільки й но видно на ліжках престижних пляжів з коктейлями та кальянами в зубах⁉️Любі сусіди, краще дивіться за своїм військово-політичним керівництвом, яке не на багато відданіше громаді, ніж наше 💁🏻І якщо наш топовий заступник мера Сергій Коренєв і виїхав прогулятись в будній день по вашій Аркадії, то в цьому немає нічого страшного 🤷🏻‍♂️Хай розвіється козачок, потягне сотку-другу «Джека», відполірує цей космічний стан своїми улюбленими коктейлями – «Чорний плащ» та «Слизький сосок»… проспиться гарненько, а на раночок… з новими силами і свіжими ідеями, повертається для відбудови в Миколаїв 💪🇺🇦 Амбасадор «S_s» ВіКтор Лопес поділився новинами: «Вчера мне предложили купить проигрыватель, я отказался. Мне нужен только выигрыватель»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 5,360 25-08-07 14:28
👋Всім відомий факт про наявність в «S_s» автівки - старенького «Шевролє Лачетті», 2007 року випуску🚙Хоча і дуже звик до цієї новинки автопрому, але час бере своє: кузов вже з рижиками, прокурений салон, магнітола ще на дисках формату «CD», то глохне (ні з того ні з сього), то взагалі не їде 🤦🏻‍♂️Не секрет, що на технічному здоров’ї автівки позначився і стан доведеної до ручки інфраструктури Миколаєва: то в розриту яму МКП «Миколаївводоканала» влетів, то траншеї від ОКП «Миколаївтеплоенерго» кормою свого корабля поміряв, то без ліхтарів КП «ГДМБ» і розмітки КП «ЕЛУ автодоріг» - паркан металевий зніс 🚧Добре, що до юрисдикції КП «Миколаївська ритуальна служба» та терниста дорога не довела 😇Господи, всього лиха й не перерахуєш… тільки на «турбокільці» імені Сєнкевича три ДТП з «Лачетті» трапилось🫠Добили управлінці маленьку. Короче сказати, сильно люблю свою «Лачетті», але настала мить нашого прощання 😪Уважні підписники, знаючи труднощі з машиною, порадили звернути увагу на «Шевролє Круз», котрий продається високопосадовцем Корабельного відділу поліції👮🏻‍♀️Приїхав туди, домовились про зустріч. Власником виявився татуйований начальник слідства району Владислав Човпан 💁🏻Огляд автомобіля підтвердив непоганий стан: трошки бита, трошки крашена, але мотор не димить, є кондиціонер, сігналка і магнітола вже сенсорна!🔥Біля авто, Владислав Човпан забажав за свого «Крузака» 7000 доларів США, що еквівалентно - 294 000 грн🫰«S_s», поміркувавши над такими розцінками, доречно поцікавився у поліцейського, чому тоді в його щорічній декларації, вартість цього ж автомобіля ним вказано у розмірі - 90 000 гривень⁉️Де правди шукати⁉️Кинувши наостанок фразу - «это не серьёзный разговор», Владислав накивав п’ятами🏃🏻‍♂️‍➡️ «Spasskiy_sovetnik» так і не зрозумів у чому справа: чи в декларації поліцейського вартість недостовірна (НАЗК), чи під час торгу у машини кинути покупця на капусту хотів (ДБР).Обпікся, але продовжую пошук надійного авто 👀Життя продовжується- котимось далі!🍿
👁 5,320 25-07-17 12:10
Рубрика «Нам пишуть 📝» «Добрий день, мене звуть Андрій, являюсь військовослужбовцем з 23го року. Перебуваючи в районі виконання, мене викликали до штабу в Миколаїв. На ранок. 24го серпня. Десь в глибині душі я вагався між доганою і нагородою, але як би хотіли наказати - вже б це зробили, бо мій мозок накрутив собі бігудєй і очікував медаль. Цілий полковник прийшов і вручив… цінний подарунок китайський ніж. Видно було, що йому самому це було не дуже приємно, але урочистості ж є урочистості. З нагоди і до дня… Ще вдалось намутити «цінний подарунок футболка», бо китайський XXL як раз на мене підходив. Словом, на пальне більше витратив, ніж коштували «цінні подарунки».Нагород для нас в той день не завезли. А, ну і так, ми в армію пішли не за медалями, тому нехай їх дають комусь іншому😊».Амбасадор медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» ВіКтор Лопес одного разу розмішив спогадами з дитинства: «Як казав дід - рано чи піздно ти все одно поженишся. Або людина хороша попадеться, або гандон порветься»☝️Життя продовжується- котимось далі!🍿
👁 5,130 25-07-11 10:36
⚡️⚡️⚡️Світла новина для деяких посадовців міської ради, депутатського корпусу всіх рівнів та окремих силовиків з вулиці Спаської.✌️Вчора Центральний районний суд Миколаєва визнав наявність фактичних шлюбних відносин між подружжям чоловіків.🌈Молодят звуть Сергій та Сашко.👬Знайомі вже шостий рік, проживають разом, мають сумісний побут, однаково бачать цей світ та захоплюються іноземними подорожами. 🎒Обидва козачка являються публічними особами в Миколаєві, тому розголошення їх персональних даних було заборонено судом.🙅Відомо, що Сергій, заради свого кохання, значно схуд, привів себе до ладу, правильно харчується, заощадливий, системно відвідує улюблений барбершоп.🧔🏻🧑🏻‍🦲Його половинка – Сашко, постійно у відрядженнях, працює заради коханого вдень та вночі. Лиш інколи, коли Сергій готує родинну вечерю, має слабкість сісти на мотоцикл та відпочити душею, навернути пару кругів в центрі улюбленого ними міста.🏙️ Це вже друге подібне рішення для України і дуже важливий прецедент у справі правового визнання одностатевих стосунків.👥Наразі – це єдиний інструмент захисту прав таких пар.👍 Нарешті люблячі серця зможуть відкрито про це заявити: не ховаючись в орендованих на добу апартаментах, не соромлячись своїх природніх почуттів. Життя продовжується- котимось далі!🍿
👁 6,080 25-07-04 12:29
З Днем поліції!!! 🚨В цей день медіа-холдинг «Spasskiy_sovetnik» бажає нашим героям мужності в серці, щоб «пістолет» ніколи не підводив – ні на службі, ні в житті!🔫Вдячних вам злочинців, хай рації передають лише хороші новини, бронежилет сидить як кутюрне пальто, погон блищить як діамант, авто хай не ламається, а бензин не закінчується ⛽️Щоб вас якнайменше викликали допитувати дружочки зі Спаської, менше зальотів – більше похвали і премій!🎗️Нехай у вашому житті буде лише один допит – у РАЦСі!👫Не просто ж так зранку кафе-бар «Анюта», з подвійною турботою, готується до вечірнього двіжу: свіже м'ясо маринується, риба запікається, салати підрізаються, горілочка охолоджується 🧊🥃За багаторічною народною традицією, оперативники підрозділу внутрішньої безпеки поліції, ретельно прораховують місця накопичення особового складу, де матимуть місце факти масштабного вжиття алкогольних смаколиків, заряджають свої портативні відеокамери, натирають об’єктиви 📸🎥Новинкою цьогорічного святкування є хитрий і стратегічний задум від оперів ВБ: парики, наклеєні вуса, жіночі сукні, бриті ноги та підбори 👠 «Підсадні каченята» розлетяться після 18:00, згідно затвердженої шахматки перекриття барів і ресторанів Миколаєва 👯‍♂️ Звичайно, від казусів цього вечора ніхто з ВБшників теж не застрахований, адже «тепленький» дільничний інспектор, чи той таки оперативник карного розшуку, раптово може відчути посилення «гормону любові» до самотньої незнайомки… 💃🏻Отож, всім гарного і безпечного свята🇺🇦Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 5,220 25-07-01 10:28
🕵️‍♂️ Операція «Сюрприз для наступника» або як Стьопа «переїжджав» з Одеси до Миколаєва 🏙️Декілька годин тому «Spasskiy_sovetnik» був свідком цікавої розмови копів поблизу магазину на Білій.👋Слідчі та дізнавачі з Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області, розповідали цікаві факти із карʼєри свого керівника Кірмікчі Степана Степановича, котрого було переведено із Одеси близько року тому👮 Слідчі та дізнавачі, не підбираючи особливо етичних висловів, з використанням трьох поверхових матюків давали чіткий опис моральному портрету свого начальника - Кірмікчі Степану. 🎁 Як виявилось, перед від’їздом з Одеси, Степан вирішив залишити «кабінетну міну сповільненої дії» — десь між другою і третьою ночі, у компанії старих друзів із внутрішньої безпеки, він встановив у службовому кабінеті щось таке, що змусило його наступника довго чесати потилицю (і не лише її). 🧠 План був простий, як двері райвідділку: замести сліди, залишити хаос, а самому — наче нічого не було, переїхати до Миколаєва. Але не спрацювало. Легенда з Одеси перетворилась на фігуранта дошки ганьби одразу двох областей — і в Одесі, і в Миколаєві. Амбасадор «S_s» ВіКтор Лопес доречно сказав про Стьопу: «Половым путем передаются не только болезни, но и звания с должностями…».Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 6,300 25-06-22 16:55
Сенкєвич і криза середнього віку🧑🏻‍🦲Багаторічний мер Миколаєва Олександр Сенкєвич, продовжує дивувати містян своїми витівками 👏Цього разу: придбавши собі чорний мотоцикл, одяг і шолом - ганяє нічними вулицями Миколаєва, мов бетмен, інспектує особисто хід ямкового ремонту, наявність розмітки, освітлення ліхтарів, кущів в скверах. В такому шаленому ритмі він може дозволити собі (лиш пізньої ночі) на ОККО хот-дог і пляшку безалкогольного пива 🌭 Психологи вірно підмітили стан нашого мера - криза середнього віку: вже спостерігається в його поведінці переосмислення життя, досягнень та цілей, вираз особостої ідентичності🤌Разом з цим, спеціалісти попереджають, що у чоловіка в цей період може змінюватись хоббі, нетиповий одяг, зміна роботи або (упаси Боже) зміна партнера❗️ Якби там не було, електорат впевнений, що Олександр Сенкєвич справиться з усіма психологічними питаннями 💪Мріємо, щоб за стільки років свого правління, з наявністю щорічного бюджету в 5,2 млрд грн, маючи в обоймі видатних менеджерів, хоча б центр Миколаєва привів до ладу, адже люди там не тільки на мотоциклах пересуваються🙂‍↔️Мудро сказано амбасадором «Spasskiy_sovetnik» ВіКтором Лопесом: «Мотоцикл треба купляти поки молодий, потім всі гроші на саджанці підуть» ☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 7,400 25-05-29 15:33
😥Аж не віриться, що ця мить, таки, настала.Усе має початок. І все має кінець. Та між цими двома – ціле життя 💁‍♂️Буквально годину тому, до редакції медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» надійшла заява з проханням розірвати контракт з амбасадором «Діма-Триста$»… 📝Не будемо кривити душею - ця новина сколихнула свідомість колективу «S_s», смута тисячі рідних підписників теж зрозуміла. «Spasskiy_sovetnik» багато років був разом з «Дімою-Триста$», стільки пережили з ним веселих і не дуже моментів, його крилаті фрази закарбуються в нашій пам’яті 🫶Ми прощаємось не як колеги, а як друзі, які пройшли разом не один день, не одну ситуацію.Однак, не будемо горювати. Початок без такого міцного амбасадора завжди трішки тривожний, але кінець співпраці – це не завжди поразка. Часто – це тиша після бурі, момент, коли падає завіса… і зал аплодує 👏З повагою і вдячністю тобі «Діма-Триста$», до нових зустрічей у цьому великому світі🗺️Підтримайте на прощання хлопця лайками, він це заслужив 💪Життя продовжується-котимось далі!🍿