Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spasskiy_sovetnik 📢
Added 06 Jan 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Number of subscribers: 6 265
Photos: 648
Videos: 616
Links: 36
Description:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot

👥 Number of subscribers

6 265
Average/Day:: +6
Average/Week:: +21
Average/Month:: +200

👁️ Average views per message

4 269
Average/Day:: 4,360
Average/Week:: 3,810
ERR: 68.14%

📊 Messages per Day

5.9
Last day: 0
Week average: 5.3
Average per day: 5.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,530 25-12-10 17:45
⚡️⚡️ Гаряча новина зі Спаської 👮🏻Винятковий випадок — коли поліція разом із громадою, бо сама є її невід’ємною частиною 🪢Працівники всіх правоохоронних відомств обурені злочином під час організації харчування дітей, скоєним посадовцями міськради 🤬Усі ранкові наради силовиків були присвячені цій темі. Солідарно з громадою, питання харчування буде ретельно досліджено, а винні — принципово покарані. Строк проведення вирішальних заходів — 3 тижні‼️Такий наказ спустився зі столиці 🗽Кримінальне провадження доручено розслідувати найдосвідченішій команді прокурорів, оперативників та слідчих 🕵🏻‍♂️До речі, цікавим нюансом прозвучала неофіційна вказівка керівництва поліції — не розглядати жодних заяв чи звернень, які надходитимуть від радника міського голови Івана Сміренського 🎩Фактично це означає, що при появі цієї постаті на горизонті можна публічно бити руками та ногами сволоту, тягнути за ногу по свіженькій тротуарній плитці, ніякої відповідальності за це не настане‼️ Під час цього бажано спитати як його дітки харчуються в іноземних школах, за рахунок викрадених коштів з Миколаєва. Отож, повна амністія від силового блоку Спаської 🇺🇦Інформація з першоджерел і достовірна. До справи козаки Бо як казав Андрій «Кузьма» Скрябін про мародерів свого народу: «Вся та пиздота має бути стріляна та пижджена»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 3,820 25-12-04 09:37
👮🏼‍♀️ Столичні генерали, допоможіть Миколаєву! 🙏🏻Місто зараз як Рим у період занепаду.‼️Міні-посадовці дозволяють собі все, що хочуть. Байдуже їм, що навколо — війна, біль і втрати. Головне — набити власні кишені. 💰Силовики на Спаській мовчать і чекають «перезавантаження системи», сидячи в теплих кріслах. А тим часом безлад уже бачить і чує вся громада. 🤷Говорять, що начальниця Управління культури і спорту Ірина Бондаренко вже третій рік займається «продажем» бронювання військовозобов’язаних. 🪖Підлеглих директорів, за словами людей зі сфери, змушують оформлювати «потрібних» їй людей на роботу — лише для броні, без фактичної діяльності.Їхній зв’язок зі спортом — як у кримінального авторитета «Кабана» з філософією: формально є, але сенсом не пахне. 🫠💵 Кажуть, «послуга» коштує 5–10 тис. доларів.📝 «Працівники» існують тільки на папері.🪽 Зарплату «мертвих душ», за погрозами звільнення, директори мають щомісяця віддавати нагору.Люди у сфері культури та спорту обурені. «Підсніжників» розвели по всьому місту. 🌱Мовчати більше не хочуть.Поіменний список — згодом… ⌛️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 3,880 25-11-25 18:10
⭐️Операція «Сєняс». 🧑🏼‍🦲Останні новини з вулиці Спаської.Хитрі набушники надіслали меру Миколаєва Сенкєвичу запрошення для виступу спікером під час показу фільму, щодо роботи антикорупційного органу «Після ери мовчання».💁Подія запланована на 2 грудня.🗓️Завжди обережний міський голова, ніколи не вівся на такі постанови, навіть коли офіційно викликали на допити – він переховувався. Але цього разу, Олександр Федорович втратив пильність і клюнув на «процесуальний гачок», надавши свою згоду на участь в заході.🙋‍♂️Символічне запрошення. Відверта розмова з одним із топових корупціонерів міста.🏙️ Як розповідають інсайди з правоохоронних осередків, детективи НАБУ спеціально замислили влаштувати спектакль, запрошують молодь для масовки, щоб виманити невловимого Сенкєвича, розслабити його та публічно оголосити підозру, на очах враженої подіями публіки.💪Амбасадор «Spasskiy_sovetnik» ВіКтор Лопес стверджує, що якби у місцевих казнокрадів світилися очі, то в Миколаївській області, були би білі ночі.Життя продовжується- котимось далі!🍿
👁 3,530 25-11-17 15:45
Арахамії – приготуватисьПрезидент України Володимир Зеленський надав вказівку Кабміну терміново перезавантажити АРМУ.🔄 У повній взаємодії з правоохоронними та антикорупційними органами відбудеться оновлення Агентства з розшуку та менеджменту активів, ретельний аудит майна, яке належало колаборантам та росіянам.🐷Що ж робити тепер Арахамії і його гламурним шісткам⁉️Справжня ревізія може відкрити черговий корупційний скандал, за масштабами не меньший за «Міндічів»🔥Адже всім відомо, що найцікавіші кейси були придбані друзями Арахамії за копійки на аукціонах АРМИ: елітна комерційна та житлова нерухомість в Києві, Одесі, Франківську, кортежі «Mercedes-Benz Maybach».💁‍♀️Під шумок війни хлопці прибарахлились гарненько, про наповнення бюджету і фронт ніхто не думав.🤦А про яке наповнення бюджету, забезпечення нашої оборони може йти мова, коли до участі в АРМІ мають доступ виключно члени ОПГ Арахамії 🙄Наївні мов діти і нас такими вважають.🫠Чи ніхто не знає як лише після «смс-плюсіка» від Давіда, гнила АРМА визначає переможців аукціонівЧи силовики Спаської, котрі ретельно турбуються безпекою «групи Арахамії» і умисно нерозслідують його корупцію, вважають що тихенько уникнуть відповідальності за державну зрадуКозаки, одного ранку, дістануть «поважних» полковників, з теплих ліжок та й будуть фотографувать сумних, в домашніх тапцях, стрічку новин прикрашаючи і кайданки одягаючи.🥷Все це українці вже проходили, двічі на граблі на наступлять.🇺🇦 Амбасадор «Spasskiy_sovetnik» ВіКтор Лопес твердо впевнений, що коли на вулиці процвітає розпуста, дуже важливо знати – на якій саме☝️Життя продовжується- котимось далі!🍿
👁 4,000 25-11-11 11:49
Дивний старший слідчий🕵️ Уважні підписники медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» звертаються з висвітленням неоднозначної історії.Андрій Пономаренко, працюючи на посаді старшого слідчого по особливо важливим справам СУ ГУНП в Одеській області, так захопився підприємницькою діяльністю в Миколаєві з продажу автомобілів, що й не помітив як потрапив у скрутне становище 🤷Це ж треба мати якийсь розум, щоб будучи діючим поліцейським, з особистого мобільного телефону вести рекламу і звіти стосовно кількості проданих автівок за день 🤦 Ковбой – це смачна штанга❗️🫠Маючи юридичну освіту, хлопчина забув про статтю 25 ЗУ «Про Національну поліцію», котрою поліцейському заборонено займатись будь-якою діяльністю як особисто так і через інших осіб 🔐Звичайну діяльність перекупа автівок до: наукової, викладацької чи творчої роботи не віднесеш, все вірно панове офіцери з внутрішньої безпекиАмбасадор «S_s» ВіКтор Лопес, одного разу був так само близький до провалу, як і слідчий Пономаренко, коли на запитання людини - «Ви не з органів», на автоматі відповів - «Никак нет❗️»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,120 25-11-06 11:45
🤝Шана громадському активісту Дмитру Рябченко за світлі думки 💭«Особенности николаевских псевдо- пиара и бюджетного воровства.На днях долго разгонялась тема, что в Харькове бесплатный общественный транспорт.Услышав оное, Танюшка Домброаская тут же решила хайпонуть хоть чем-то и взяла и заявила, что это она предлагает такое у нас. Вот это размах, николаевцы поражены просто.Пародия на работу нормальных депутатов.И тут же сегодня подхватил эту тему директор "Николаевпасстранс" некто Тесленко, также обожающий пиар до нестямы.Но тут совсем другое - когда-то мы обнаружили, что на коммунальных предприятиях общественного транспорта и перевозчиках идёт схема по отмыванию огромных сумм - когда их городского бюджета компенсируются перевозки льготников.Вы думаете, зря так оживился Тесленко и уже заявляет, что готов)))Уважаемые николаевцы - эти чиновники и как бы депутаты любое действие превратят в ПесДец и коррупционное болото. На другое они не заточены». «Spasskiy_sovetnik» уже втомився звертати увагу силовиків зі Спаської на свавілля екс-мусора, а нині заносящого готівку наверх, директора КП Дімасіка Тесленка. Щомісяця підприємство отримує мільйонні кошти з бюджету в якості компенсації пільговиків, тупо малюють документи про кількість школярів (навіть в період канікул), пенсіонерів, яких і близько немає до цифр у звітах🤷Миколаївська обласна прокуратура умисно бездіє або не вистачає фаху для вивчення цього питання⁉️А влітку памʼятаєте піар Тесленка, як людей з вадами здоров’я на море в Одесу возив міськими автобусами, фотографувались всі, який тільки молодець, всі пишались, ніби Тесленко зі своєї кишені це організував. Насправді, знову скандал🤦Кожна поїздка міському бюджету… вдумайтесь… коштувала 18 000 грн‼️Сама таку вартість в рахунках визначив Тесленко, підло заробляючи під егідою благої справи. Амбасадор «S_s» ВіКтор Лопес влучно сказав: Как бы не говорили про геев, каждый из них не только оставляет нам одну женщину, но и забирает с собой одного конкурента☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,650 25-10-31 14:51
Оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Миколаївській області вчора феєрично відмітили своє професійне свято🎈 Всі поліцейські вели себе чемно і благородно… окрім одного, одинокого вовка, котрий не дочекався Хелоувіну, цього вечора він відбившись від зграї, напідпитку, натворив ганебних вчинків, котрі виходять за межі Закону та християнської етики. «Одинокий вовк» 🐺 в тебе є час до понеділка все виправити, відшкодувати і вибачитись, інакше про це позорище стане відомо назагалСаме тому «Spasskiy_sovetnik» запроваджує нову рубрику: «Під покровом порошку»💉Опубліковані матеріали будуть стосуватись роботи підрозділів боротьби з наркозлочинністю, а саме: як їхніх ганебних прорахунків так і високих оперативних досягнень🔝Чекаємо від аудиторії цікаві інсайди про життєві будні козаків з «УБН», напишіть «S_s»: як там Дмитро Кіт в Одесі освоївся, як Валерій Урунов в Миколаєві поживає 🙌Ці ковбої працюють там, де закінчуються Закони і починаються інстинкти. Анонс: Як хрещений батько криміналу Березанщини «Кабан» на риболовлю морської кефалі сходив 🎣Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,870 25-10-23 12:41
⚡️⚡️⚡️ Миколаїв не перестає вражати новинами 🙌Вперше в Україні, групою небайдужих громадян, за сприяння посадовців вже відкрито - «Сервісний центр з отримання відстрочки» 🪖1️⃣Фахівці опрацьовують заявки чоловіків не бажаючих служити в лавах ЗСУ відповідно до чинного законодавства, часто з гарантією на послугу та можливістю повернення коштів. 2️⃣ Це економія Вашого часу. Завдяки налагодженим процесам клієнт швидко отримує результат — офіційне тимчасове посвідчення з відстрочкою для призову 3️⃣ Заявки приймаються онлайн, розрахунки в будь-якій формі, валюті чи крипті💸4️⃣ Широкий спектр підстав для отримання відстрочення, чітко зафіксовані ціни - до 15💲Чого тільки вартий зірковий склад цього «Сервісного центру»: 🟢Віталій Куліш Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП💪🔵Сергій Жданов військовослужбовець, кримінальний авторитет «Кабан»🐗Симпатична компанія головного воєнкома області та «понятійного Кабана». Де Закон закінчується — там кримінал відкриває сервісні центри💰Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 4,810 25-09-29 14:34
⚡️⚡️⚡️ До чат-боту медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» надійшло повідомлення від читача, про буцімто нетрадиційну сексуальну орієнтацію екс-працівника УСР в Миколаївській області Мкртчяна Олександра. Нині поліцейський служить в столичному Департаменті кіберполіції. Ось повний текст: «Добрый вечер , на сколько я знаю Мкртчян Олександр Рудольфович насет службу в подразделении кибер полиции и некоторые пользователи данного сайта скинули очень интересную информацию чем он занимается в свободное время, что бы вы были осведомлены . Это петушиный сайт интересно чем он будет нас защищать🧐».Боягузливе створіння, яке надіслало цей примітивний фейк думало, що «Spasskiy_sovetnik» повірить в таку гарячу «новину» і опублікує, тим самим підірвемо репутацію ні в чому не винного хлопця. Звичайно публікується цей «інсайд», але під дещо іншим кутом 📐 Розуміючи підлість чоловіка, який сам розмістив вигадану анкету на сайті для знайомства геїв від імені Мкртчяна Олександра, «Spasskiy_sovetnik» надав команду Департаменту власної кібербезпеки, терміново 🚨 вирахувати замовника чорнухи, щоб іншим гадюкам повадно не було використовувати простір «S_s» для наклепів❗️І тут «дружочок» попався 👉👌Підлим боягузом виявився не аби хто, а близький колега Олександра Мкртчяна з Департаменту кіберполіції… до того ж земляк з Миколаївщини🤦Прохання до керівництва Департаменту: найдіть щура самі і покарайте, поліграфуйте, бо мікроклімат в колективі буде накульгувати з такими працівниками🤷🏻‍♂️Такому контрацептиву, дивлюсь, роботи немає в столиці, що воно має час сторінки фейкові створювати про своїх же колег. Побажання для батька двох діточок, Олександра Мкртчяна: в кращих традиціях кавказької кровної помсти - нашампурити пупсіка🐽Відреагував на ситуацію і амбасадор «Spasskiy_sovetnik» мудрець ВіКтор Лопес: «Понабирают мух, а спрашивают как с пчёл»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿
👁 5,330 25-09-26 06:19
📕 Нарешті «Spasskiy_sovetnik»дочитав книгу «Борщ з бичками», під авторством Коби Валерія Борисовича, нині начальника Департаменту забезпечення діяльності Голови Національної поліції України👮🏻Більшість правоохоронців і не знають про існування цього регіонального бестселеру 👍Як зараз памʼятаю день презентації книги. Валерій Коба в червоній сорочці і на галстуку, особисто запросив «S_s», як колекціонера локальної історії Миколаївщини, подарив краєзнавчу книгу з автографом🤝Для популяризації, книга видавалась на двух мовах: український і вгадайте другу…🤷Ще тоді, на презентації, під час фуршету, «S_s» задав питання автору про мови, а Коба й каже: «Нас не повинні розділяти мови, нас має об’єднувати історія» 🧙🏻В цілому - книга цікава, читається легко. Валерій Коба в своїй роботі називає борщ із бичками «коронною стравою» Богоявленського, але прямо зазначає, що в цьому «сперечаються лише з матвійчанами». Аби уникнути і подальших суперечок з цього важливого питання, котрому присвячено цілу книгу, пропоную раз і назавжди його вирішити традиційним голосуванням 🙌