Source
Spasskiy_sovetnik 📢 | ️Залишки оперативників з УСР в Миколаївській області, похвально відпра...
4 600 Views/Reach
2025-04-10 11:17
Message №899
⚠️Залишки оперативників з УСР в Миколаївській області, похвально відпрацювали посадовців КП «ГДМБ», котрі третій рік привласнювали бюджетні кошти на мільйони гривень 💁♂️В правоохоронних колах Спаської розповідають, що прослуховування телефонів чиновників КП «ГДМБ» вказало на масштабні схеми розкрадання коштів і майна, любовні трикутники та алкоголізм, процвітаючий на підприємстві 🤦«Приліт» від правоохоронців напряму торкнувся найближчого оточення заступника мера Сергія Коренєва, а саме його кума - Бездольного👷🤔Цікаво спостерігати за коментарями мера Сенкєвича: «Дякую правоохоронцям – за те, що реагують, коли є сигнали. Ми повністю співпрацюємо зі слідством. Ми маємо будувати прозору систему»😴Сєнь, ну ти і чучундра, досить мочити приколи. В Миколаєві долбо$оби уже закінчились. Твоя прозора система на кумовстві ніколи не побудується❗️До речі, хто знає чому вчора, пізньої ночі і терміново, було зібрано весь особовий склад УСР в Миколаївській області❓Що ж там таке трапилось⁉️Напишіть до нашого чат-боту 📩Життя продовжується-котимось далі!🍿