Source
🇺🇦 Софія Федина | #рекрутингМінцифри бравадно повідомляє, що запустило рекрутинг операт...
2 700 Views/Reach
2024-10-25 08:56
Message №10344
#рекрутингМінцифри бравадно повідомляє, що запустило рекрутинг операторів БПЛА у застосунку "Дія"... Про ДІЮ то ще окрема історія, про яку напишу пізніше, бо зараз треба розбиратися з ВЕЛИЧЕЗНОЮ БРЕХНЕЮ І ПІДЛІСТЮ.Влада, Міністерство оборони України зокрема, робили масштабні рекламні кампанії - вибери сам собі підрозділ, вибери собі вакансію, будеш служити там, де захочеш, підписуй контракт і буде тобі щастя. В реальності сталося все з точністю до навпаки, коли що ТЦК, що навчальні центри мали глибоко десь ці всі обіцянки. Буквально на днях моя колега Юлія Яцик написала про кричущий випадок з 67 бригадою. Бригада зарекрутила собі понад 50 спеціалістів за відповідними напрямками, після мобілізації в ТЦК їх направили в 182-гий навчальний центр з відповідними відношеннями саме в цю бригаду. Але після проходження навчання зʼясувалося, що їх направляють в зовсім іншу бригаду і на зовсім ІНШІ посади, аніж вони обирали за своєю спеціалізацією....!!!🤬 Всім було наплювати на те, що вони обрали собі конкретну бригаду і спеціалізацію. Таке було і в 152 навчальному центрі, з новобранцями в 108 бригаду. І нещодавно військового, який хотів бути у полку БПАК, а перед тим відслужив з 2022 року — відправили ремонтно-відновлювальний батальйон головним сержантом ремонтної роти ремонтувати танки. І таке постійно.Раніше спрацьовувало, коли командир буквально вів на кожному етапі рекрута за руку і тоді людипопадали, куди треба. Але останнім часом навіть це не спрацьовує.Щобільше, спостерігаємо агресивну позицію що в тцк, що б багатьох навчальних центрах, що якщо у людини є відношення від частини - то вони робитимуть усе можливе, щоб людина НЕ потрапила в свою обрану частинуЛюди пишуть, що навчальні центри направляють рекрутів у «пріоритетні» для них частини, з якими є певні домовленості... А як же тоді з рекламною компанією? Навіщо було дурити? Навіщо зривали домовленості? Навіщо підставляти бригади, які переконували рекрутів іти служити?В Генштабі коментують, що це є свідомий зрив мобілізації. Тобто комусь у верхах потрібно послабити обороноздатність держави???Разом з колегами піднімаємо цю проблему на оборонному комітеті , комунікуємо в Раді, на ефірах, але реально цей безпредєл треба зупиняти, бо інакше в армію взагалі ніхто не йтиме.#мобілізація