Source
🇺🇦 Софія Федина | Щось дивне відбувається з процесом відбудови лікарні Охматдит. БО «Бла...
13 700 Views/Reach
2024-08-01 12:31
Message №9847
Щось дивне відбувається з процесом відбудови лікарні Охматдит. БО «Благодійний фонд «Охматдит» обрав запорізьку фірму «Буд-технолоджі» переможцем тендеру на ремонт корпусу лікарні, який був пошкоджений від ракетного обстрілу у липні. Фірму, яка представила одну із з найдорожчих пропозицій. Без пояснень і перемовин з іншими учасниками, які представили набагато дешевші пропозиції. Аналіз «Наших грошей»(посилання в коментарях) показує, що ціни на роботи обраної фірми шалено завищені, що більше там проблеми як з технікою, так і з завантаженням даних. Нагадаю, що Фонд Порошенка готовий взяти на себе повне відновлення чи відділення кардіології, чи хірургії 11 корпусу. Фонд зазвичай приводить своїх майстрів і сам контролює всі кошти і роботи. Щоб максимально ефективно використати кошти і якісно зробити роботу...Але ж, я так розумію, що і у Львові з музеєм Шухевича, і тут з Охматдитом, хтось зацікавлений саме в "освоєнні" коштів, а не у швидкому і якісному відновленні.https://nashigroshi.org/2024/08/01/skandal-na-vidbudovi-okhmatdytu-pidriadnykom-bez-poiasnen-obraly-firmu-z-otochennia-sluhy-narodu-za-307-mln-z-tsinamy-kh2/