Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Іван Кухта
Added 14 Jul 2024

Іван Кухта

@Snihyrivkachannel
Number of subscribers: 6 390
Photos: 2,340
Videos: 54
Links: 153
Description:
Снігурівська міська військова адміністрація

👥 Number of subscribers

6 390
Average/Day:: +81
Average/Week:: +162
Average/Month:: +353

👁️ Average views per message

9 312
Average/Day:: 8,830
Average/Week:: 8,257
ERR: 145.73%

📊 Messages per Day

3
Last day: 3
Week average: 3.9
Average per day: 3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 11,700 25-01-23 12:07
Сьогодні, 23 січня, в Снігурівці відбулося відкриття Ветеранського хабу "Незламні"💪🇺🇦 — нового простору підтримки та взаємодії для ветеранів, їх родин, а також сімей загиблих Захисників і Захисниць України. Захід став знаковою подією для нашої громади, адже це ще один крок до створення середовища, де кожен захисник може відчути турботу та знайти допомогу.Ветеранський хаб створено завдяки проєкту "Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад", реалізованого в межах програми DOBRE. Громадська організація "Підтримка і турбота" стала ініціатором цієї важливої справи, отримавши підтримку як з боку міжнародних партнерів, так і від місцевої влади.Хаб пропонуватиме наступні послуги для ветеранів та членів їх родин:🔸Психологічну підтримку;🔸Проведення тренінгів та майстер-класів;🔸Організацію зустрічей для обміну досвідом.В ході заходу обговорювали важливі питання підтримки ветеранів, зокрема реалізації у майбутньому нових проєктів соціальної адаптації. Наостанок, присутні мали змогу долучитися до творчого майстер-класу з розпису імбирного печива, де панувала тепла та дружня атмосфера. 🍪🎨 Цей майстер-клас став не лише цікавим заняттям, а й способом об’єднати людей, подарувати гарний настрій і створити маленькі кулінарні шедеври.🤝Дякуємо нашим партнерам та всім, хто долучився до цієї ініціативи!💛💙 Хочу зазначити, що сьогодні ми відкрили не просто приміщення, а простір для взаємодії, підтримки та натхнення. Ветеранський хаб “Незламні” стане місцем, де кожен зможе отримати необхідну допомогу — психологічну, соціальну чи правову. ☝️Двері Ветеранського хабу “Незламні” завжди відкриті для тих, хто шукає підтримку, нові знайомства чи просто хоче провести час у теплій та дружній атмосфері.🍬 Разом ми будуємо спільноту, яка не забуває своїх Героїв та завжди готова надати руку допомоги один одному.🤝 Працюємо далі!💪🇺🇦
👁 12,400 25-01-10 12:00
Нещодавно Снігурівська та Пустомитівська громади підписали меморандум про співпрацю, об’єднавшись задля підтримки та відновлення мирного життя на Миколаївщині, і вже у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» з 2 по 6 січня наші учні та вчителі відвідали Пустомитівську ТГ, де провели різдвяні канікули.В перший день візиту діти відвідали Центр дитячо-юнацької творчості, де познайомилися з своїми однолітками - членами учнівського самоврядування Пустомитівського ліцею №1. Діти навчилися виготовляти різдвяну свічку в арт-студії «Кольорові мрії», відвідали басейн та переглянули тематичний фільм.Також наші земляки завітали до Музею науки та провели екскурсію центром Львова, відвідали місто Славсько та засніжені Карпати, піднявшись на вершину гори Тростян, поспілкувалися з головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою Пустомитівської ТГ Олегом Серняком, подякувавши за гостинність запашним короваєм та виконавши колядку «Нова радість стала».Напередодні свята Хрещення Господнього, діти відвідали Святу літургію у церкві Пресвятої Богородиці у м. Пустомити, помолилися за мир в Україні, побували в гостях у пустомитівських родинах, де відсвяткували Святвечір та познайомилися з українськими традиціями і обрядами. Останній день перебування в Пустомитах був теж дуже насичений. Учні відвідали урок інформатики у ліцеї № 1, познайомилися з 3D-принтером і спробували надрукувати на ньому свої вироби. Також на них чекали екскурсії до ГО «ПЛАСТ» на базі Народного дому та до шкільного підприємництва «МІКСГРІН», дізнавшись про технологію вирощування мікрозелені. Кожній дитині на згадку наші нові друзі подарували пам’ятний подарунок. Від імені Снігурівської громади дякую нашим партнерам за незабутні враження, новий досвід, гостинність, доброзичливість і теплий прийом наших земляків! Впевнений, що наша дружба буде продовжуватися і надалі та стане яскравим прикладом культурного обміну між різними регіонами України.Тому вже на початку лютого ми очікуємо представників Пустомитівської громади у нас на Снігурівщині!
👁 7,600 24-11-01 14:05
🇩🇰🤝 Вчора, 31 жовтня, Снігурівщину з робочим візитом відвідали представники Посольства Королівства Данія та члени консультаційної групи. У складі делегації були головний радник з відновлення України Сун Гудніц, голова відділу співпраці Посольства Королівства Данія Торбен Ларсен, директор «Тана Консалтс» Ерік Брільд, консультант Ерік Тофт та радники з питань співпраці.Основною метою робочого візиту наших партнерів було проведення контролю та оцінки ходу відновлювальних робіт на Снігурівщині. Ми детально ознайомили гостей з ключовими проєктами відновлення пошкоджених об’єктів, підкресливши, що надана Данією та партнерами техніка активно використовується у цих процесах. Не залишили поза увагою і питання відновлення освітньої інфраструктури. Разом з партнерами ми обговорили ряд питань щодо створення безпечних умов для наших дітей, зокрема облаштування укриттів у навчальних закладах. Це надзвичайно важливий аспект, адже якісна освіта – це фундамент майбутнього нашої країни.🏫В ході свого робочого візиту, поважні гості також відвідали Цифровий освітній центр на базі Будинку творчості дітей та юнацтва, де ознайомилися з сучасними підходами до освіти в нашій громаді та поспілкувались з педагогічним колективом. Крім цього, делегація побувала в Снігурівському ДНЗ №7 та ознайомилася з процесом облаштування санітарних кімнат в укритті на базі Павлівського ліцею.Наші партнери високо оцінили наші зусилля та були задоволені результатами спільної роботи.🤝Щиро дякуємо нашим партнерам із Королівства Данія за постійну підтримку та допомогу. Наше партнерство — це символ надійної дружби та спільного прагнення до відновлення і розвитку. З нетерпінням очікуємо нових можливостей для подальшої ефективної співпраці! 🇩🇰🇺🇦Разом до перемоги! 💪
👁 7,300 24-10-31 13:49
Залишилося лише 11 днів! Ми можемо втратити цей шанс!До завершення голосування за наш проект у конкурсі «Громада на всі 100» залишається всього 11 днів! Поки що ми набрали лише 759 голосів, і цього недостатньо, щоб забезпечити перемогу. Ми ризикуємо втратити шанс створити сучасну тренажерну залу, яка так потрібна громаді!Твоя підтримка надзвичайно важлива! Проголосуй за проєкт “Активна спільнота: створення соціальної тренажерної зали” за посиланням:https://fakty.com.ua/hromady/project/255/🏃‍♂️ Що втратить громада, якщо ми не зможемо зібрати достатньо голосів? - Місце для фізичної реабілітації наших ветеранів.- Простір для занять спортом для дітей та дорослих.- Можливість зробити громаду здоровішою і згуртованішою.💬 Як ти можеш допомогти?1. Проголосуй зараз за посиланням: https://fakty.com.ua/hromady/project/255/ 2. Перешли це повідомлення рідним та друзям — тільки разом ми зможемо перемогти!⚠️ Нагадуємо: у випадку технічних проблем на платформі спробуйте проголосувати пізніше. Кожен голос дуже важливий!📅 Голосування завершується о 23:59 годині 10 листопада 2024 року!💪Разом ми можемо змінити життя нашої громади. Голосуй за Снігурівку!😎
👁 8,200 24-10-30 06:03
Шановні педагоги, учні, випускники та колектив Снігурівського професійно-технічного ліцею!Щиро вітаю вас з 80-річчям від дня заснування вашого навчального закладу! Ліцей є невід’ємною частиною нашої громади, забезпечуючи молодь Снігурівщини якісною професійною освітою, яка відкриває двері до гідного майбутнього.Як і вся наша громада, ліцей пережив нелегкі часи, зазнавши руйнівних наслідків під час окупації. Проте, попри всі виклики, ви продовжуєте виховувати справжніх майстрів своєї справи, які вкладають працю та душу у відбудову рідної країни.За сприяння донорів та міжнародних партнерів продовжується відбудова ліцею та поповнюється матеріально-технічна база. Хочу подякувати нашим партнерам: урядам Данії, Литви, Андорри, представникам Данської ради у справах біженців (DRC), представникам Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні та БО "Благодійний фонд "Щедрик".Бажаю колективу ліцею наснаги, а кожному випускнику — нових досягнень та гордості за свій заклад. Нехай ваш професійний шлях і надалі буде сповнений успіхами, а кожен день — вірою у світле майбутнє.
👁 11,100 24-10-25 11:51
Вчора, 24 жовтня, взяв участь у розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, на якому Президент України Володимир Зеленський представив План перемоги. У онлайн-засіданні взяли участь начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, голова Миколаївської облради Антон Табунщик, голови депутатських фракцій облради та керівники громад Миколаївщини. На засіданні обговорювалися важливі аспекти Плану Перемоги – стратегії, яка має на меті не лише завершення війни, але й побудову міцної, безпечної та економічно сильної України. Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості комунікації між українськими органами місцевого самоврядування, зокрема територіальними громадами та їхніми іноземними партнерами для поширення інформації про План перемоги. Він підкреслив, що підтримка міжнародної спільноти є вирішальною для завершення війни на справедливих умовах для України та українців. Нам необхідно зберігати єдність і далі – об’єднувати зусилля військових, цивільного населення та наших міжнародних партнерів, щоб спільними зусиллями наближати Українську Перемогу. Тільки так ми зможемо створити сильну і незалежну Україну як невід'ємну частину цивілізованого світу. Єдність українського народу та підтримка наших союзників – це фундамент, на якому будується перемога та майбутнє нашої країни.
👁 12,400 24-10-17 05:09
🇺🇸🇺🇦Вчора, 16 жовтня, Снігурівщину з робочим візитом відвідав заступник керівника Програми USAID DOBRE Максим Бурдавіцин разом з регіональним директором Андрієм Нагорним, програмним спеціалістом Наталією Ващиленко та іншими фахівцями Програми. 📊Під час зустрічі ми презентували нашим гостям Програму комплексного відновлення території Снігурівської громади, яка визначає ключові пріоритети відбудови: просторові, містобудівні та соціально-економічні. Цей документ, затверджений на початку жовтня, охоплює широкий спектр заходів, спрямованих на відновлення постраждалих територій та вирішення інфраструктурних і екологічних проблем. Важливо зазначити, що він був розроблений у тісній координації з командою USAID DOBRE.💼Також обговорили актуальні питання відбудови та підбили підсумки нашої спільної роботи в рамках Програми USAID DOBRE.🏗Окрім того, разом з поважними гостями оглянули завершення будівництва Центру безпеки та хід реалізації спільних проєктів на території Снігурівщини.🤝Щиро вдячні нашим партнерам з Програми USAID DOBRE за потужну підтримку, стратегічне партнерство та допомогу нашій громаді. Завдяки наданій експертній допомозі ми маємо чіткий план дій для відновлення громади, створення безпечних умов для життя та розв’язання ключових соціально-економічних викликів.Працюємо далі!💪🇺🇦
👁 9,100 24-10-16 05:59
🇪🇺Вчора відбулася робоча зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM Ukraine). В ході зустрічі ми обговорили низку актуальних питань, які мають ключове значення для забезпечення безпеки та стабільності в нашій громаді🛡. Зокрема, основний акцент було зроблено на безпековій ситуації на Снігурівщині, яка все ще залишається складною через близькість до лінії фронту. 💣Також значну увагу приділили питанням розмінування територій, адже ця робота є критично важливою для відновлення нормальних умов життя, ведення господарської діяльності та забезпечення безпеки громадян. Окрім того, на зустрічі торкнулись і гуманітарних питань, зокрема забезпечення належних умов для освіти в закладах громади📚. 🏗️🏬Наостанок ознайомили наших поважних гостей із ходом робіт з облаштування Центру безпеки громади – надзвичайно важливого проєкту, який вже знаходиться на фінальній стадії і покликаний стати надійним фундаментом для захисту наших мешканців. 🤝Щиро дякую нашим європейським партнерам за незмінну підтримку та увагу до потреб нашої громади. Разом до перемоги! 🇺🇦💪
👁 9,900 24-10-06 04:35
Вітаю з Днем міста, рідна Снігурівко!🎉🏙️Це свято — особливий день для кожного з нас, адже саме тут, у нашому затишному містечку ми виросли, тут формувалася наша особистість, здійснювались наші мрії та сподівання. Снігурівка — це не просто місце на мапі, це душа, яка живе в кожному з нас. Наше місто пройшло непростий шлях, проте завжди зберігало свою унікальність, силу і мудрість поколінь. 💪🇺🇦Сьогодні особливу подяку хочу висловити військовослужбовцям Збройних Сил України, які захищали та визволяли наше місто від російських окупантів, а також всім нашим землякам, які зараз мужньо стоять на захисті нашої країни від російської навали. Ви — справжні Герої, і ваша відвага надихає нас усіх! 🇺🇦💪Також хочу висловити глибоку вдячність кожному, хто докладає зусиль для розвитку нашого міста: тим, хто підтримує його в непрості часи, хто працює на благо громади, хто виховує наших дітей з любов’ю до рідного краю. Дякую нашим партнерам і друзям з інших міст та країн, які допомагають нам у ці складні часи. Разом ми долаємо всі труднощі та йдемо вперед до світлого майбутнього.🤝🌍Бажаю всім жителям міста міцного здоров’я, натхнення та успіхів. Нехай наша Снігурівка завжди буде саме тим місцем, де кожен відчуває себе вдома — з теплом у серці та впевненістю в майбутньому.🏡❤️ Нехай кожен день приносить радість і спокій у ваші домівки, а наша громада процвітає та стає ще сильнішою. Ми разом — і в цьому наша сила!💪🤗З Днем народження, рідне місто!🎂🎉🇺🇦
👁 9,900 24-10-04 08:13
День працівників освіти – це чудова можливість висловити вдячність нашим освітянам, які щодня вкладають свої знання та частинку душі у виховання молодого покоління. Напередодні професійного свята освітян, в одному з навчальних закладів міста відбувся урочистий захід «Ті, що несуть світло знань». Під час заходу привітали педагогів, відзначивши їх неоціненний внесок у розвиток суспільства та вручили грамоти на знак вдячності за їх самовіддану працю. Наші талановиті вихованці Снігурівського БТДЮ та учні навчальних закладів міста подарували чудові виступи, які торкнулися сердець кожного. Також, особливо вразила виставка робіт юних талантів – це справжній приклад того, як багато можуть досягти наші діти під керівництвом відданих педагогів.Свято пройшло з відчуттям радості, але й з сумом в очах через випробування, які зараз переживає наша країна. Проте, в серці кожного з присутніх у залі була і залишається віра в перемогу та щасливе майбутнє України.Щиро дякую всім освітянам за їх працю, витримку та незламність. Бажаю натхнення, терпіння та нових звершень на благо нашої держави! Все буде Україна!