Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Іван Кухта
Added 14 Jul 2024

Іван Кухта

@Snihyrivkachannel
Number of subscribers: 6 390
Photos: 2,340
Videos: 54
Links: 153
Description:
Снігурівська міська військова адміністрація

👥 Number of subscribers

6 390
Average/Day:: +81
Average/Week:: +162
Average/Month:: +353

👁️ Average views per message

9 312
Average/Day:: 8,830
Average/Week:: 8,257
ERR: 145.73%

📊 Messages per Day

3
Last day: 3
Week average: 3.9
Average per day: 3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,270 26-02-11 12:45
Вчора, 10 лютого, у Снігурівській громаді розпочалася планова комплексна перевірка щодо виконання вимог законодавства у сфері цивільного захисту.Перевірка проводиться відповідно до затвердженого графіка та триватиме упродовж кількох днів.У перший день відбулося представлення членів комісії керівництву громади, після чого розпочато перевірку структурних підрозділів Снігурівської міської ради.Основна мета перевірки — аналіз стану виконання вимог цивільного захисту, рівня готовності органів управління та підпорядкованих структур до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також надання організаційно-методичної допомоги для усунення можливих недоліків.Також сьогодні проведено командно-штабні навчання. У ході відпрацювання за ввідною було змодельовано порядок дій органів управління та служб щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої ускладненням погодних умов. Учасники відпрацювали алгоритм взаємодії, прийняття управлінських рішень та координацію дій відповідних служб.Робота триває у плановому режимі.
👁 10,300 25-12-31 16:15
Друзі, щиро вітаю вас із Новим 2026 роком!Ми зустрічаємо його з особливими почуттями в серці, новими очікуваннями та надією, з прагненням нових можливостей, з вірою у перемогу добра та справедливості.2025 рік був надзвичайно важким для кожного українця, але водночас він зробив нас сильнішими. Ми навчилися цінувати прості речі, кожен прожитий день, нашу землю та нашу свободу. Ми стали ще ближчими один до одного, об'єднаними у прагненні допомоги та підтримки.Дякуємо нашим захисникам за можливість зустрічати цей Новий рік. Молимося за них, просимо Божого захисту й благословення для кожного воїна, прагнемо, щоб вони повернулися додому до своїх рідних живими та здоровими.Дякую всім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю творив історію нашої громади протягом року, хто забезпечував її життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Висловлюю вдячність всім, хто не залишається байдужим до проблем, активно проявляє себе у повсякденному житті громади.Нехай Новий рік принесе у ваші оселі тепло, добро й затишок. Нехай наші діти будуть щасливими, а родини - благословенними. Хай 2026 рік стане роком миру та відновлення. Зичу всім міцного здоров’я, сімейної злагоди й добробуту!
👁 10,700 25-12-24 15:38
Друзі, щиро вітаю Вас із Різдвом Христовим!У цей святковий день ми всі єднаємося у молитвах за мир, добро та любов. Різдво Христове символізує надію, яка є такою важливою для кожного з нас, особливо у час великих випробувань для нашої країни.Сьогодні ми згадуємо та дякуємо нашим захисникам і захисницям, які, ціною свого життя та здоров’я, виборюють нашу свободу і незалежність. Нехай Господь береже їх і дає сили! Ми молимося за тих, хто перебуває в полоні, за безвісти зниклих, і вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за майбутнє нашої громади, області та України. Їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях.Нехай Святий Вечер принесе віру та надію в кожну родину, особливо в ті домівки, де чекають повернення найріднішиз. Нехай Господь дарує нам такі довгоочікувані перемогу та мир.Бажаю кожному міцного здоров’я, любові, сили духу та Божого благословення. Хай Різдвяна зірка осяє наш шлях до перемоги, а у Ваших серцях завжди панують тепло та любов!Христос рождається! Славімо Його!🙏
👁 7,760 25-12-22 12:22
Шановні наші енергетики!Сьогодні хочу привітати всіх причетних з професійним святом - Днем енергетика! Дякую за те, що ви вдень і вночі працюєте над тим, щоб наші люди були зі світлом та теплом! Дякую кожному, хто з повною віддачею виконує свою професійну справу, вкладаючи в неї свої знання та вміння.Ми з вами пройшли важкий шлях, щоб після деокупації відновити електроенергію в кожному куточку нашої громади.Я вдячний команді професіоналів, які першого ж дня повернулися до Снігурівки, та разом з фахівцями-енергетиками та спеціалістами ДСНС з інших регіонів України, не зважаючи на холод та погодні умови, ризикуючи життям, доклали титанічних зусиль, щоб наші люди якнайшвидше були зі світлом. Як же тоді кожен з нас радів пробним пускам електроенергії в населених пунктах зраненої але незламної Снігурівщини...💡Вдячний фахівцям, які сьогодні протистоять атакам ворога по об'єктах енергетичної інфраструктури. Від вашої злагодженої роботи залежить безперебійне функціонування зв'язку та транспорту, соціальної сфери та комфорт в оселях снігурівчан.Бажаю вам здоров’я, молодості й енергійності вам на довгі роки, професійного зростання, задоволення від причетності до великої і важливої справи. Нехай вас завжди зігріває теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові, а життя буде наповнене енергією світла!
👁 9,550 25-12-20 19:39
Ворог продовжує цілеспрямовано і системно обстрілювати енергетичну інфраструктуру України, зокрема і нашої області. Сьогодні ми знову це відчули на собі. І треба чесно говорити: це не «разові атаки» і не «тимчасові труднощі». Поки триває війна — удари росіян по енергетиці будуть повторюватися. Тому прошу всіх мешканців громади враховувати цей ризик у повсякденному житті – обовʼязково тримайте телефони та інші важливі гаджети зарядженими, за можливості подбайте про додаткові джерела живлення — павербанки, зарядні станції або інші альтернативні варіанти. Це прості речі, але в критичний момент вони можуть бути дуже важливими. ☝️І це не про паніку, це про власну відповідальність за своє життя і готовність кожного з нас до реалій сьогодення. Окремо наголошую: ворог активізував застосовування по нашій громаді керованих авіабомб (УМПБ-5). Це реальна загроза, яку ні в якому разі не можна ігнорувати. ❗️ Прошу всіх обов’язково реагувати на сигнали повітряної тривоги та в разі небезпеки перебувати в безпечних місцях. 💪Ми обовʼязково вистоїмо! Бережіть себе і своїх близьких.
👁 3,830 25-10-30 11:01
🚐 Снігурівська громада отримала мобільний ЦНАП!Сьогодні в Миколаєві відбулася урочиста передача ключів від соціальних автомобілів головам громад Миколаївської області. Участь у заході взяли начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Ігор Щербина, заступник Постійного представника Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Христофорос Політіс та керівник Офісу Посольства Королівства Данія в Миколаєві Якоб Хансен.Снігурівська міська територіальна громада за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) та підтримки Уряду Королівства Данія отримала спеціалізований автомобіль «Мобільний ЦНАП».Це повноцінний офіс на колесах, обладнаний усім необхідним для комфортної роботи адміністраторів та відвідувачів, який дозволить надавати державні послуги жителям віддалених сіл та маломобільним громадянам без необхідності долати десятки кілометрів до стаціонарного центру. Усередині — вбудовані меблі, опалення, кондиціонування, вентиляція, зручний пандус для людей з інвалідністю та відвідувачів старшого віку. Автомобіль додатково буде оснащений комп’ютерною і офісною технікою та інтернет-зв’язком.Відтепер команда адміністраторів зможе виїжджати безпосередньо в населені пункти громади, щоб надавати громадянам той самий спектр послуг, що й у стаціонарному ЦНАПі.Щиро дякуємо Програмі розвитку ООН (UNDP), Уряду Королівства Данія та начальнику Миколаївської ОВА Віталію Кіму за наданий автомобіль і постійну підтримку Снігурівської громади. Це приклад справжньої солідарності й дружнього плеча підтримки, яке наші міжнародні партнери простягають українським громадам на шляху відновлення після війни.Разом до перемоги!💪🇺🇦
👁 10,300 25-10-24 16:30
Сьогодні взяв участь у Форумі Асоціації прифронтових міст та громад — «Український Південь: Стійкість. Відновлення. Майбутнє», який проходив у м.Миколаїв. Захід об’єднав понад 200 учасників — представників прифронтових регіонів, міжнародних партнерів, державних інституцій та громадського сектору.Під час дискусій говорили про головне — як відновлювати наші громади вже зараз, навіть у прифронтових умовах, і як закласти основу для їхнього розвитку у майбутньому.Серед ключових рішень Форуму — підтримка спільної Заяви Асоціації про необхідність створення Програми відновлення прифронтових територій. Це важливий крок до формування державної політики, яка враховуватиме реальні потреби наших громад, котрі щодня тримають удар війни.Південь України має потужний потенціал — аграрний, логістичний, енергетичний, цифровий. Завдання місцевої влади — створити умови, аби цей потенціал став основою економічного зростання та залучення інвестицій.Снігурівська громада готова бути активним учасником цих процесів, ділитися власним досвідом і спільно працювати над зміцненням стійкості прифронтових територій.🤝 Дякую організаторам — голові Асоціації прифронтових міст та громад Ігорю Терехову та начальнику Миколаївської ОВА Віталію Кіму — за змістовний діалог і майданчик для співпраці.📸 Фото: Миколаївська обласна військова адміністрація
👁 9,810 25-10-15 14:18
Сьогодні Снігурівщину з робочим візитом відвідав начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.Разом із фахівцем із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб Олександром Павловим та нашим земляком, морським піхотинцем Миколою Семенюком, який нещодавно повернувся з російського полону, було обговорено низку важливих питань.Зокрема, приділили увагу темі наших полонених земляків, а також напрямкам роботи з ветеранами та демобілізованими захисниками.Ще раз хочу відзначити Олександра Павлова. Він сам є демобілізованим захисником, який у ході бойових дій отримав важкі поранення та втратив кінцівку. Віддавши своє здоров’я за захист рідної землі, сьогодні він, незважаючи на власні випробування, активно допомагає іншим ветеранам та їхнім родинам.Контактні дані фахівця, а також корисна інформація для демобілізованих учасників бойових дій, членів сімей загиблих, зниклих безвісти та тих, хто перебуває в полоні, доступні за посиланнями:🔹 Telegram-сторінці: https://t.me/veteran_snig 🔹 Сторінці на офіційному сайті Снігурівської міської радиМи прагнемо, щоб кожен ветеран та його родина відчували необхідну підтримку громади🇺🇦
👁 8,830 25-10-10 15:17
Сьогодні взяв участь у форумі відновлення «Південний вектор», що відбувся в місті Одеса. Серед учасників – заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук, представники міністерств, гуманітарний координатор ООН в Україні Матіас Шмале, народні депутати України, міжнародні партнери та представники громад, які безпосередньо працюють над відновленням.У рамках форуму між Снігурівською громадою та Лазурненською громадою Херсонської області було підписано меморандум про міжрегіональне партнерство в межах Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».Форум «Південний вектор» став платформою для діалогу про регіональне відновлення, міжнародне партнерство та нові можливості для громад.🤝Дякую організаторам, міжнародним партнерам та учасникам форуму за конструктивні обговорення та готовність працювати пліч-о-пліч заради майбутнього нашої держави. Ми готові ділитися з колегами власним досвідом відновлення та розвитку. Впевнений, що цей досвід стане у нагоді, коли Лазурненська громада буде звільнена від російських окупантів.
👁 7,780 25-10-08 15:09
Сьогодні взяв участь у робочій зустрічі в Києві із заступником голови місії Посольства Королівства Нідерландів Йоопом Нейссеном, виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном та Недригайлівським селищним головою Костянтином Волковим. Онлайн до обговорення долучилися народний депутат України Лариса Білозір та старший проєктний менеджер VNG International Тетяна Ван Ваверен.Захід був присвячений обговоренню досвіду громад, які вже ухвалили або оновили свої статути на основі «Примірного статуту територіальної громади». Цей посібник допомагає громадам створювати сучасні механізми участі мешканців у прийнятті рішень.Снігурівська громада також поділилася своїм досвідом. Наш статут існував і раніше, однак ми суттєво оновили його відповідно до європейських стандартів, щоб забезпечити ефективну взаємодію з мешканцями та поглибити співпрацю з міжнародними партнерами☝️.🤝Дякую Асоціації міст України та Королівству Нідерландів за підтримку, яка допомагає громадам ставати сильнішими та більш відкритими. Окрема вдячність VNG International за всебічну допомогу у розробці та впровадженні нашого оновленого статуту.