Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ОЛЕНА ШУЛЯК
Added 14 Jul 2024

ОЛЕНА ШУЛЯК

@Shpylka_Shuliak
Number of subscribers: 1 949
Photos: 3,430
Videos: 624
Links: 498
Description:
Вітаю! Я Олена Шуляк — голова Комітету держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, і це мій офіційний Telegram-канал.
Source

ОЛЕНА ШУЛЯК | Розкажу вам історію.Сумну історію для всіх нас, та радісну для корупці...

Telegram community logo - ОЛЕНА ШУЛЯК ОЛЕНА ШУЛЯК @Shpylka_Shuliak
625 Views/Reach 2025-01-22 15:55 Message №3619
Розкажу вам історію.Сумну історію для всіх нас, та радісну для корупціонерів, які роками, ні - десятиліттями, наживаються через видачу містобудівних умов та обмежень.Давним-давно...Одна славнозвісна чи сумнозвісна міська рада передає землю приватному підприємству в оренду, яке мало будувати житловий будинок із вбудовано-прибудованим басейном для школи. Минали роки, забудовники змінювалися, обіцянки втрачали вагу, але одне залишалося незмінним — корупція у сфері містобудування.🔄 З часом цілий головний архітектор міста видає містобуди будівельній компанії, де містичним чином басейн перетворюється на багаторівневий паркінг. Пуф! Як фокус із капелюхом, де замість кролика витягують гаманець. Що забудовник і зробив — побудував багаторівневу парковку. Всім добре, окрім дітей і громади міста.⚖️ Далі в нашій історії з’являються НАБУ та САП, які повідомляють підозру забудовнику і чиновнику, що видав містобуди, за так званий «вкрадений басейн». Подумали, що нарешті в історії з корупцією в містобудах відбулася справедливість? Не цього разу. Суд відпускає на поруки крадія басейну. Поручителями в суді виступають так звані "друзі-реформатори", експерти, колеги по цеху, до речі- діючі народні депутати. А з часом суд закриває справу, і ні, не тому, що немає винних, а тому, що сплив термін давності — 10 років. ⚠️ Мораль цієї історії така: містобуди стають абсолютним злом, якщо видаються в ручному режимі, і тоді виконують лише одну роль — отримання корупційної вигоди із забудовника, яка, як неформальний податок, остаточно лягає на плечі людей. Ще жодна громада не розквітла і не отримала потужного розвитку завдяки тому, що її чиновники видають містобуди, ніби це середньовічні індульгенції, що продаються за гроші. Навпаки, це перетворилося на інструмент узаконеної корупції.💰 За гроші, за великі гроші, не лише басейн у школі зникне, а й при великому бажанні ви можете відкрити шиномонтаж у Маріїнському парку чи кіоск шаурми на сходах біля КМДА. Всі двері відкриті.🤯 І щоб остаточно зрозуміли, як все погано. Люди, які взяли на поруки цих корупційних "героїв", які крадуть у дітей басейн, зараз розробляють нове містобудівне законодавство. Як вам історія вийшла? Страшна? Сумна? Чи все разом?