Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Satori | Crypto News
Added 14 Jul 2024

Satori | Crypto News

@SharkTradeandCrypto
Number of subscribers: 16 763
Photos: 3,030
Videos: 155
Links: 3,060
Description:
Ком‘юніті Українських крипто-ентузіастів. Founder: @y_batko @marko787 Зв’язок - @Shark_Helper_1 Ресурси - https://link3.to/sharktrade

👥 Number of subscribers

16 763
Average/Day:: -12
Average/Week:: -54
Average/Month:: -610

👁️ Average views per message

4 386
Average/Day:: 5,900
Average/Week:: 3,590
ERR: 26.16%

📊 Messages per Day

1.9
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.9

Logo change history

Name change history

Satori | Crypto News 2025-06-17
Shark | Crypto 🦈 2024-07-18
SHARK TRADE & CRYPTO 🦈 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,030 26-03-03 19:36
Підсумки лютого, що по профіту Лютий був непростим. У деген-сегменті - ринок був просто безідейним, але і з цим ми справились. Ринок більше йшов своїм шляхом, ніж давав можливість заробити. Давно не бачили настільки сирого місяця в спекулятивному напрямку З іншої сторони, трейдери відпрацювали максимально якісно 👇📊 TRADINGCrypto Market +36% до депозиту з ризиком 1% на позиціюForex Market +24% до депозиту з ризиком 1% на позиціюЗафіксований профіт угод, поданих у комʼюніті +60.71%, у цифрах то складає 370 000$. Чітко по сетапах, контроль ризику, без переторгування💸 P2PСередній заробіток по комʼюніті - 500-600$Стабільний напрямок без сюрпризів, який не залежить від фази ринку🚀 CRYPTO (DROPS)Активності дали +605$ на 1 акаунт.ETHGAS - 50$Rainbow - 65$Espresso - 140–500$Superform - від 100$OpenMind - 70$ Так, без ефекту "вау", але якісно і стабільно🔥 DEGENЧесно, місяць без ідейБільшість рухів, або лудка, або короткі імпульси без продовження, мала кількість лістингівДобре, що маємо можливість працювати з ботами, що повідомляють про спреди та пампи/дампиКлючові рухи:+500% - ECHELON+250% - сильні імпульсні історії+117% - ARC+100% - PIPPIN, UB+90% - BERA+75% - PIPPIN, PUMPBTC+70% - BULLA, ROBO+60% - PIPPIN+54% - SPX+51% - BTR+50% - MYX, RNBW, POWER Але звісно були і мінуси:-100% - ARC -100% - SIREN-40% - ON-100% - BTR 📈 Приріст до виділеного депозиту на спекуляціях: +1688.14%ПІДСУМОК ЛЮТОГО🔥 TRADING: +60.71%🔥 DEGEN: +1688.14% до депозиту🔥 DROPS: +605$ на 1 акаунт🔥 P2P: ~550$ середній дохідЛютий показав головне: коли ринок безідейний - заробляє дисциплінаБерезень має потенціал бути цікавішим. Питання лише в тому, хто буде готовий забирати рух разом з нами в SATORI CLAN. Доречі залишилось ще декілька місць, пиши @Shark_Helper_1
👁 2,430 25-08-17 21:00
#Weekly Основні події наступного тижняПонеділок, 18 серпня- Розблокування: ($FTN) – $91,40 млн- ($Kinto) впровадить нового маркет-мейкера- Unstoppable Private Wallet додасть нативну підтримку Monero ($XMR)Вівторок, 19 серпня- Оновлення: Aleo Network ($ALEO), Scroll ($SCR), Injective ($INJ)- Alkimi запустить токен ($ALKIMI) за курсом 1:1 з ADS- ($1INCH) готують анонсСереда, 20 серпня- Розблокування: ($ZRO) – $52,74 млн- Розблокування: ($KAITO) – $19,00 млн- Оновлення тестової мережі ($CELO)- Публікація протоколів засідання ФРС США - 21:00🇺🇸- Халвінг ($QUBIC)Четвер, 21 серпня- Розблокування: (PLUME) – $23,88 млн- Viction ($VIC) проведе хардфорк основної мережі- Coinfest Asia (Балі, 21–22 серпня)- Хардфорк Atlas для $VIC.- Заявки на допомогу з безробіття в США - 15:30🇺🇸П’ятниця, 22 серпня- Bounce ($AUCTION) запустить аукціон реальних активів Kweichow Moutai- Виступ голови ФРС Пауелла – 17:00🇺🇸Субота, 23 серпня- Розблокування: ($SOON) – $13,63 млнНеділя, 24 серпня- Запуск THORChain v3.10.0 ($RUNE) Community | Х | Instagram | YouTube | Discord
👁 2,000 25-06-22 08:50
#Weekly Основні події наступного тижня : Понеділок 23 червня:- ETH Розробники Ethereum планують запустити оновлення Fusaka Devnet- ZIL Міграція Zilliqa v2 Chain- NEO Оновлення Neo X TestNet- GLM Golem випустить Marketplace Explorer- TRAC OriginTrail призупинить функції стейкінгу на строк до 72 годин- Індекс ділової активності у виробничому секторі 🇺🇸 - 16:45 - Індекс ділової активності у сфері послуг 🇺🇸 - 16:45Вівторок 24 червня:- Розблокування: Resolv Labs (RESOLV) - 6,00% (11,27 млн ​​$)- Спич голови ФРС Джерома Пауелла 🇺🇸- 17:00 Середа 25 червня:- Розблокування: (VENOM) - 0,79% (9,13 млн$)- Розблокування: (ALT) - 2.87% (3.43 млн$) - HBAR Оновлення Hedera v0.62- CORE Оновлення Core Chain до хард форка Theseus- CELO Оновлення Isthmus в основній мережі Celo- ZIG Zignaly запустять основну мережу- Спич голови ФРС Джерома Пауелла 🇺🇸- 17:00 Четверг 26 червня:- Розблокування: GateToken (GT) - 0,67% (109,72 млн$)- Розблокування: Blast (BLAST) - 35,04% (24,50 млн$)- TRAC OriginalTrail проведуть оновлення v1.8.0- Coinbase делістить MOBILE, RNDR, RBN та SYN- Остаточне значення ВВП США за квартал 🇺🇸 - 15:30 - Заявки на допомогу з безробіття🇺🇸 - 15:30 П'ятниця 27 червня:- ZRO Завершення голосування щодо зміни комісій- Базовий індекс споживчих цін на особисті витрати (PCE)🇺🇸 - 15:30 - Розблокування: (YGG) - 1.23% ($1.02 млн$)Субота 28 червня:- Події відсутніНеділя 29 червня:- MANTA Manta призупинить програму Gas Gain Community | Х | Instagram | YouTube | Discord
👁 2,400 25-06-07 21:55
Основні події наступного тижня :Понеділок 9 червня:- Китай та США проведуть торгові переговори- Круглий стіл SEC про "майбутнє DeFi"- (IMX) Immutable запустить Tokyo Beast- Дедлайн за тарифами для ЄСВівторок 10 червня:- (SEI) Sei почне оновлення v6.0.6- Палата представників США розгляне законопроект про структуру ринку криптовалют- Strategy планує випуск та продаж акцій STRD- REACT Reactive Network інтегрує Sonic- DLC DeepLink зроблять снепшот стейкінгуСереда 11 червня:- Розблокування: (IO) - 1,25% (7,57 млн ​​$)- Розблокування: (MOCA) - 2,01% (15,60 млн $)- (CELO) Celo запустить Alfajores Testnet- Індекс споживчих цін США (CPI) - 15:30- Запуск стейкінгу майстерень STRAXЧетверг 12 червня:- Розблокування: Aptos (APT) - 1,13% (53,84 млн $)- (ZETA) Оновлення ZetaChain v31.0.1- STRIKE Strike Finance роздасть нагороди за стейкінг- Індекс цін виробників у США (PPI) – 15:30 - Заявки на допомогу по безробіттю у США – 15:30П'ятниця 13 червня:- Розблокування: (IMX) - 1,37% (14,18 млн $)- LBK LBank запустить підтримку покупок криптовалют із використанням бразильської системи миттєвих платежів PIX- Попередній індекс споживчої довіри у США – 17:00- Попередні інфляційні очікування США – 17:00Субота 14 червня:- PYR Vulcan Forged проведе VulCon5Неділя 15 червня:- Розблокування: (SEI) - 1,04% (10,58 млн $) - Розблокування: (STRK) - 3,79% (16,79 млн $)- (DOGE) SEC ухвалить рішення за заявкою Bitwise на запуск Dogecoin ETF- (FUEL) Завершується програма зворотного викупу FUEL Community | Х | Instagram | YouTube | Discord
👁 3,900 25-05-29 12:55
Чим зайнятись ? Ділюсь Альфою👇Virtuals Protocol — топ1 площадка для запуску АІ Агентів на BASE. Думаю багато хто з вас з ним знайомий , ми купляли шитки з їх екосистеми AIXBT, SEKOIA, LUNA та сам VIRTULS.Ми вже не раз получали за свапи на їхній платформі та за холд шитків, дропи !Зараз вони проводять лаунчі токенів, але щоб їх купити треба мати Virgen Points.Як їх заробити : - Дають вони за активність(свапи) на платформі Virtuals- Холд Virtuals- Стейк Virtuals ( для них найбільше поінтів, з цим ознайомтесь на сторінці стейку )- Після того як назбирали Virgen Points вносимо їх разом з Virtuals у пресейли.❗️Усі свапи робимо до токену Virtuals ( СA : 0x0b3e328455c4059EEb9e3f84b5543F74E24e7E1b )Мій кейс, я мав мало поінтів бо пару раз тільки зливав токени, які падали з холду, шиток в сейлі якого я брав участь, запустився дав в піку х40, я закомітив усі свої поінти 600, та 25.25 Virtuals ( 50$ ), мені вернули 25.08 Virtuasl ( 49.76 $) , тобто моя алока була десь 50 центів , і дали токенів на 15$, ті хто свапав там більше і мав багато поінтів отримали дуже хороші алоки і гарно заробили. Найкраще бити від 3к до 10к обʼєму в день, весь обʼєм бʼємо через токен $virtuals , і холдимо від 100$ у $virtuals в ідеалі більше !Сейли обирайте ретельно, беріть участь там де запледжили велику кількість поінтів, щоб не попасти на злив.
👁 5,300 25-05-19 15:49
ALPHA POINTS | Найоптимальніший спосіб фарму? Найоптимальніший відносно депозиту та кількості поінтів є наступний спосіб з отриманням 15 Alpha Points щодня!- Холд на біржі до 10,000$ - 2 Alpha Points- Обʼєм більше 8200$ - 13 Alpha PointsЗвертаємо увагу, що до обʼєму рахується виключно покупка токена!Після останнього оновлення, комісія в мережі BSC знизилась і набивати обʼєм через лімітні торги не є настільки вигідніше і можна вже спокійно свапати токени через Binance Wallet!Як найкраще це робити?1) Обираємо високоліквідні пари, які знаходяться в топі по обʼєму торгів - круто підходить $ZKJ2) Як на скріні вище👆, потрібно обмінювати токен тоді, коли буде показувати що ви отримуєте в доларовому еквіваленті більше $ZKJ Пояснення: свапаєте 1050 $USDT, а отримуєте $ZKJ на 1050.20$! Якщо не показує, то просто оновлюємо сторінку та змінюємо суму свапу, допоки не "зловимо" цей момент3) На сторінці свапу, потрібно змінити налаштування "Прослизання"->Власне-> менше 0.5%Чи можна зараз розпочати/продовжити проганяти акаунти?- Так, АЛЕ є нюанси!1) Можна робити ферму, але буде надзвичайно складно догнати актуальну планку по Alpha Points, але Binance окрім кількості Alpha Points беруть до уваги закінчення вашого UID, тому цей "поріг мінімум" буде меншим для частини ваших акаунтів на кожному TGE2) Проганяючи обʼєм, приймати участь в Binance Wallet Promo, що буде дозволяти вам відбивати витрати та прокачувати акаунти без витрат, а навіть з прибутком!Актуальні Promo:- SUI Promo - до 30 травня 19:00- SONIC Promo - до 23 травня 19:00- BSC Promo - до 21 травня 19:00- Зареєструватися на 💰 BINANCE🧠При такій схемі, ви отримуєте повноцінні акаунти, які отримують всі можливі винагороди від кампаній Binance Wallet без зайвих витрат і вже з прибутком від проробленої роботи, ще на моменті готування акаунтів!Community | Х | Instagram | YouTube | Discord
👁 3,400 25-05-02 12:19
Заношу стейбли в SuperStacks від Optimism, для фарму 6 дропу від OP.SuperStacks - це експериментальна кампанія від Optimism, спрямована на розвиток кросчейн-екосистеми.Тривалість : 16 квітня по 30 червня 2025, можна заробляти XP за надання ліквідності в DeFi-пули.За кожен $1 ліквідності, який пробув у відповідному пулі 24 години, ви отримуєте 10 XPПісля закінчення програми відкриється сторінка де ми обмінємо XP на токени $OP.https://app.optimism.io/superstacks Що я зробив : - Забріджив USDT з Ehtereum L1 в USD₮0 мережу Optimism через Stargate - Надава ліквідність в пул CL1-USD₮0/USDT на Velodrome в мережі OP Mainnet Інші варіанти усі з ETH переходи є на основному сайті, + кожний пул додайє додаткові бонуси від INK чи Uniswap для прикладу 👇- Надання ліквідності в пул ETH/USD₮0 на Uniswap в мережах Unichain, World і Base;- Надання ліквідності в пул CL100-USD₮0/WETH на Velodrome в мережах OP Mainnet, Ink і Soneium;- Надання ліквідності в пул CL100-WETH/kBTC на Velodrome в мережі Ink.🧠 Також якщо ви OP OG, а саме ерлі юзер в Soneium, INK або Base, то отримаєш х2 мультипілкатор🧠Наразі учасників не так багато, якщо маєте стейбл норм варіант щоб пофармити дроп від OP, + тут короткий термін фарму!
👁 5,700 25-03-30 12:37
⚡️Тренд Nodes повертається! Ставимо нову ноду від DriaDria - це фреймворк для створення, управління та організації конвеєрів синтетичних даних. 👀 З цікавого тут в підписках є розраби a16z, Delphi, та відомо про партнерства з Story & Base , інвест поки невідомий. 🗣 Зараз запущено майже 5000 нод. Саму ноду не дуже важко ставити, але є міні трабли з фармом, можливо проблеми в моделях. ❗️👨‍💻 Найкращий варіант буде залітати саме зараз, оскільки ви знаєте, що ноди люблять тих хто на ранньому етапі взаємодіє з ними! Тому обов'язково залітаємо, а враховуючи всі трабли на xNode можуть все за вас зробити:🟢 Перейти на xNODE і зареєструватись якщо ще досі цього не зробили.🟢 Обираємо Dria ("Add to cart")🟢 Переходимо в "Cart", обираємо термін і вказуємо промокод, Shark — що дає 5% знижки на ноду!Після того як поставили ноду, не забуваємо заповнити форму та забрати роль.А ще незабаром пройде конкурс на ноди DRIA для активних користувачів xNode. Не забудьте стежити за оновленнями в їхньому каналі !Community | Чат | Х | Instagram | YouTube | Discord
👁 5,700 25-02-12 11:36
Вивів ліквідність з Solayer, і розприділяю по 2 топ проектах в SOL.Загалом Solayer, вийшов не погано +20% дропом із застейканого сайзу, сейл звісно краще х4. Куда переношу SOL та USDC : 1. SOL. Fragmetric - це нативний протокол рестейкінгу на Solana.Проєкт уже залучив інвестиції від топових інвесторів включаючи фаундера Solana.Що робимо :- Переходимо на Fragmetric👻 , використовуємо гаманець Backpack дає буст- Рестейкаємо SOL, отримуємо fragSOL, за що отримуємо F Points- Важливо unstaking займає 10 днів🧠Рахую зараз дуже смарт закинути, бо ми можна сказати ще ерлі, наразі ТВЛ тільки біля 60кк, також інвестори серойозні і впевнений будуть ще раунди фінансування, наразі був тільки сід на 7кк , + як було solayer, усі хто тримали ліквідність отримали вл на сейл, тому основу заношу норм сайз, на мульт розкину по пару доларів.2. USDC. Backpack Як ви вже мабуть чули Backpack недавно запустив фючі, отже це вже виглядає як повноціна біржа, тому думаю скоро і токен пасувало б їм випустити, по часу думаю це не швидше як за 6 місяців відбудется, + там є локальні промки за торгівлю, отже часу є норм щоб відкрутити. - Тому переходимо в Backpack 🎒- Торгуємо, хто ще не зареєструвався самий час, робимо КУС І ГО .
👁 6,200 25-01-07 09:34
Готуємось до сейлу на LEGION - CORN 🌽Corn – це мережа Ethereum Layer 2, орієнтована створення децентралізованого фінансового (DeFi) центру для Bitcoin.В проекта є інвест на 6.7млн$, від Binance Labs, Polychain і тд. 🗣 Нагадаю що раніше ми з вами робили Galxe компанії, там заносили лікву на їхній платформі, за це теж очікується якість дроп. Зараз смарт заносити в алоку бо є + 500 млн заблокованого TVL, та якраз ще досі присутній тренд на тему "Bitcoin".що може дуже гарно відіграти.Старт буде 08.01.2025 в мережі Arbitrum Готуємо аки до сейлу❗️➡️ legion.cc/access?ref=SharkTradeCrypto🙅‍♂️ Всі ми знаємо, що там були великі трабли з KYC довго дуже проходило, або взагалі не пропускало і тд.🗣 ❗️ Тому зараз в нас є спеціальне посилання, по якому ви реєструєте акаунт і доєднюєтесь до нашої тіми на LEGION, там KYC буде швидше обробляти + сапорт буде набагато швидше з вами зв'язуватись і допомагати. В майбутньому буде загальний скор тіми "Shark Trade and Crypto" та ще цікаві плюшки.Community | Чат | Х | Instagram | YouTube | Discord