Source
Satori | Crypto News | Вивів ліквідність з Solayer, і розприділяю по 2 топ проектах в SOL.Заг...
5 700 Views/Reach
2025-02-12 11:36
Message №3249
Вивів ліквідність з Solayer, і розприділяю по 2 топ проектах в SOL.Загалом Solayer, вийшов не погано +20% дропом із застейканого сайзу, сейл звісно краще х4. Куда переношу SOL та USDC : 1. SOL. Fragmetric - це нативний протокол рестейкінгу на Solana.Проєкт уже залучив інвестиції від топових інвесторів включаючи фаундера Solana.Що робимо :- Переходимо на Fragmetric👻 , використовуємо гаманець Backpack дає буст- Рестейкаємо SOL, отримуємо fragSOL, за що отримуємо F Points- Важливо unstaking займає 10 днів🧠Рахую зараз дуже смарт закинути, бо ми можна сказати ще ерлі, наразі ТВЛ тільки біля 60кк, також інвестори серойозні і впевнений будуть ще раунди фінансування, наразі був тільки сід на 7кк , + як було solayer, усі хто тримали ліквідність отримали вл на сейл, тому основу заношу норм сайз, на мульт розкину по пару доларів.2. USDC. Backpack Як ви вже мабуть чули Backpack недавно запустив фючі, отже це вже виглядає як повноціна біржа, тому думаю скоро і токен пасувало б їм випустити, по часу думаю це не швидше як за 6 місяців відбудется, + там є локальні промки за торгівлю, отже часу є норм щоб відкрутити. - Тому переходимо в Backpack 🎒- Торгуємо, хто ще не зареєструвався самий час, робимо КУС І ГО .