Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | В мережі наполегливо обговорюють зустріч Володимира Зеленського із пре...

Telegram community logo - 🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
10 300 Views/Reach 2024-10-25 08:55 Message №7334
В мережі наполегливо обговорюють зустріч Володимира Зеленського із представниками чогось там, але в першу чергу, вони так або інакше лідери суспільної думки. Якщо я вірно зрозумів, то президент ознайомив їх із деякими пунктами плану… тут самі підставите необхідне, бо я вже заплутався в цих планах та їх назвах. Але, так або інакше, (якщо я вірно зрозумів), обговорювались важливі питання. Ефективна мобілізація, перевід промисловості на промислові рейки і так далі. Дійсно, питання важливі. Я би даже сказав, надважливі. Тільки ось почувши таку новину, у багатьох напевне одразу народилось зустрічне питання… «Що? Ви тільки зараз, після майже трьох років повномасштабного вторгнення, знайшли час обговорити те, що треба чудо вирішувати протягом весни двадцять другого»? Ну тут можна тільки поаплодувати швидкості прийняття рішень ЗЕкомандою, бо вона просто шалена. Перша, а то і друга космічна. Фууууххххх… Довбане шоу маст го он!Я навіть не хочу згадувати схожі зустрічі із лідерами суспільної думки ще влітку 2019 року, про одну з них краще розповість Олександр Погребиський. А також напевне не варто повертатись до неодноразових зустрічей того ж президента із представниками великого бізнесу. Бо вихід, тобто результат тих посідєлок усім відомий. Угу, на форму бублика схожий.Те, що ви зараз ЛИШЕ обговорюєте, треба було ввести в дію хтозна коли. Розігнати нах свою трускавецьку «дрім-тім» (що вже починають робити, але із великим запізненням), на додачу звільнитись від так званих «трьох товстунів», себто пʼяти ефективних (ну дуже ефективних) менеджерів. Сформувати Уряд національної єдності, розробити стратегію подальших дій і почати її втілювати, тобто рятувати країну. Працювати системно, а не приймати рішення від настрою, «Хочу мышью открывать окна», тобто звільню всіх воєнкомів. Як це вплине на мобілізацію, пох@й, головне, аби електорату сподобалось. Їм дійсно сподобалось. Дні на три.І як тут не згадати максимально тупе звільнення генерала Валерія Залужного в розпал війни. Це дуже позитивно вплинуло на ситуацію в зоні бойових дій? Чи про завтрашній день ніхто і не думав?…p.s. Аби люди почали вірити, то варто починати не з слів «ми хочемо зробити», а казати «ми вже давно зробили». (Фото з офіційного сайту Офісу президента резидента).