Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Він стоїть на колінах, обгорнутий у синьо-жовтий прапор і плаче: - Киц...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
10 900 Views/Reach 2024-09-14 14:23 Message №7190
…Він стоїть на колінах, обгорнутий у синьо-жовтий прапор і плаче: - Кицінька моя, ти мене ще чекаєш?І, мені здається, завмирає все довкола, поки він мовчки слухає її відповідь в телефоні. Видихаю, коли він їй каже:- І я тебе дуже люблю! Я не памʼятаю жодного номера телефона! Жодного! Лише твій памʼятаю. І далі стоїть на колінах, і витирає сльози. Виснажений, худючий, знесилений. І посміхається крізь сльози…- Я лише 86 днів захищав Україну і 846 днів пробув в полоні, - каже інший наш звільнений полонений на відеокамеру. - Я тільки 86 днів боровся за Україну….… Звільнена жінка, яка перебувала в полоні з 2017 року! Я навіть боюсь думати про її 7 довгих і безнадійних років. Інша молода жінка плаче безупинно, розмовляючи з мамою телефоном, просить покликати своїх дітей. У неї син і донечка. - Я вже вдома, мої котики, я вже вдома, в Україні, - і гірко плаче, схлипуючи. І потім ще комусь: - Саша, я вдома, я вдома, скоро побачимось! Чоловік в камуфляжі каже: - Вже все добре, найголовніше, що вони в Україні. Скоро побачитесь. …Йдуть пішки через перехід. Одна жінка тримає руки за спиною. Йде, опустивши голову. Єдина без будь яких речей. Повернулись з пекла. А в коментарях під відео: щось жінки після полону краще виглядають, аніж чоловіки; а що вони тягнуть у мішках? а чому пішки? а чому всі лисі?а які вгодовані та пузаті кабани зустрічають наших полонених, от їх би на фронт; а навіщо полоненим ті ваші квіти? І це ще я не бачила коментарів, як правильно знімати наших полонених.Що з нами? Світлина lb і не з останніх двох обмінів.(Текст Zoya Kazanhzy)