Source
Шалений Кіт | Що ви кажете? Той депутат Андрій Деркач… ну той, що на брифінгу із Дуб...
14 700 Views/Reach
2024-08-01 04:27
Message №7038
Що ви кажете? Той депутат Андрій Деркач… ну той, що на брифінгу із Дубінським розповідав про «Жму руку, обіймаю», а мудрий нарід робив так, «Омномном… смааааачнооо! Дайте ще… омномном», давно втік в росію і зараз вирішив там стати цельним губернатором? Та ладно! Та припинить! Ніколи не повірю в те, що людина яка в свій час закінчила Академію ФСБ (колишня назва - Вища школа КДБ) у відкриту вже почала працювати на росію. Просто бути такого не може. Чи може? Тому що він ЗАВЖДИ працював на росію?!Мудрому наріду варто дещо нагадати, а саме наприклад це… "Про Порошенка і Байдена, так, я чув, я прокоментую. Думаю, це не останній дзвоник, який побачать українці. Реагувати має прокуратура, правоохоронні органи. Генеральний прокурор України ще вчора зареєструвала кримінальне провадження за заявою депутата Деркача, будуть розслідувати", - сказав Зеленський під час пресконференції у середу, 20 травня. І потім одна за одною полетіли карні справи по відношенню до Петра Порошенка. Який, нагадаю, зараз в Україні і в повний зріст допомагає ЗСУ. А де Портнов та Деркач, ті, хто по команді з Банкової атакували «Пороха»? Теж допомагають війську? От тільки питання, «Якому»?А там ще в лютому 2021 року, (угу, рік залишався), депутат Гео Лерос казав щось про контроль (О! Боже) випускником Академії ФСБ, тобто тим же самим Деркачом (О! Боже), підприємства «Енергоатом». І як він отримав стратегічно надважливе підприємство під свій контроль? Напевне в лотерею по квитку купленому на вулиці виграв. Інших думок у мене немає…Добрий ранок тобі, наймудріший народ на планеті! p.s. Цікаво. Хто російського агента Деркача завів в кабінети Банкової?