Source
Шалений Кіт | Хм… А чого усі вирішили, що стріляли саме в Трампа? Постріли були в на...
11 200 Views/Reach
2024-07-14 07:43
Message №6956
Хм… А чого усі вирішили, що стріляли саме в Трампа? Постріли були в напрямку де стояв кандидат в президенти США. А в кого точно стріляли, так це в тих, хто загинув або був поранений. Що ми точно знаємо?1. Стрілок, серед сонячного дня лежить на даху дуже близько від місця, де проходить мітинг. Тобто не замаскований десь на дно навіть, а спокійно лежить. І не з книжкою, а з карабіном. Його ніхто не бачить? Дивно. Хто не в курсі, відкрию таємницю. Ті, хто забезпечують охорону обʼєкта, дивляться не йому в рота, а зовсім в іншому напрямку. Постійно дивляться. Могли проїб@ти? Ну теоретично могли. 2. Але дивно інше. Що з такої відстані, (хтось каже що там було сто метрів, хтось говорить про сто пʼятдесят), стрілок не влучає в ростову фігуру яка є головною на сцені. І робити переді постріли йому ніхто не заважав. Вибачте мене, але людина у якої є карабін, (а значить вона хоча б іноді тренується, стріляє з нього по мішенях), з такої відстані влучить десять з десяти разів в ростову мішень. 3. Згадайте емоції Холіфілда, коли Тайсон відкусив йому трішки вуха. Евандер стрибав по рингу від болю. А також згадайте власні відчуття, коли у вашу, висинуту з вікна автівки руку, на швидкості влітає муха. Боляче? Ще і як? А тут куля калібром 5,56 начедто потрапляє в мочку вуха. Нехай і по касательній, але тим не менш. Металева куля, яка летить із шаленою швидкістю. Якнайменше йому би відірвало половину вуха. А тут подряпини і одразу ж купа заяв самого Трампа. Досвідчені снайпери скажуть, що було би з вухом, зачепи куля від AR-15 мочку вуха?Багато хто згадує Лі Харві Освальда. Ви зараз серйозно? Тобто подію, коли стрілок влучив в людину яка їхала в автівці, (тобто це була рухома ціль), порівнюєте із ситуацію, коли інший стрілок не потрапив в «корову»? (Саме так, «корова», називали на строковій службі ростову мішень яка стояла на відстані ста метрів). Якщо він стріляв саме по цій мішені, в чому особисто я дуже сильно сомневаюсь. І не показуйте мені фото із кулею. Якщо знімати збоку, то фотографії на яких куля пролітає в сантиметрі від голови і в метрі, виглядатимуть ідентично.