Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Я вірю, що колись влада України зрозуміє просту істину - Націю виховую...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
5 200 Views/Reach 2023-10-10 15:02 Message №5722
Я вірю, що колись влада України зрозуміє просту істину - Націю виховують не дебільні серіали про сватів та якогось «паровоза». Націю виховує мистецтво, яке розповідає кожному про героїв минулих часів та про тих, хто неочікувано для себе теж став героєм, але вже сучасності. І можна тільки подякувати аматорам-відчайдухам, які попри все, знімають фільми та збирають повні зали глядачів.Вже з 12 жовтня, в широкий прокат виходить воєнна драма “Шлях поколінь”, автор - Михайло Ухман. Фільм, у якому герой постає перед складним вибором в час російсько-української війни. Перед тим вибором, який кожному з нас довелось вирішувати. Залишитись вдома на дивані, роблячи вигляд, що це не твоя війна, або зробити найважливіший крок в своєму житті та стати поруч із тисячами таких як ти сам. Я бачив цю стрічку на допремʼєрному показі ще до початку повномасштабної агресії росіі. Тоді поруч був Гліб Бабіч який разом із KOZAK SYSTEM написав неймовірну пісню до фільму, «…Бо я маю своє серце,Бо я маю свою душуІ я маю свою землю,Та своє зберегти мушу!Бо я маю свою любов!Бо я маю своїх братів!Хто з любов'ю в вогонь пішов,Той не згинув, а полетів!..»Гліб, в липні 2022 року віддав життя за свою рідну Україну. А його пісня залишилась назавжди. І фільм залишиться. Теж назавжди. 📽️ Дивіться українське кіно! Фільм “Шлях поколінь” – в українських кінотеатрах із 12 жовтня. Тим паче, що частина коштів від ваших квитків піде на купівлю дронів для української армії.p.s. Буду дуже вдячний за репост!