Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Стосовно підозри Володимиру Омеляну від ДБР. Я зараз не буду питати, «...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
28 500 Views/Reach 2026-05-15 05:49 Message №8496
Стосовно підозри Володимиру Омеляну від ДБР. Я зараз не буду питати, «А де був той дибири 24 лютого 2022 року? І навіть 27 лютого?». Можливо з них був створений окремий батальйон, який героїчно тримав оборону десь під Києвом. (А як вони були екіпіровані, ми всі бачили під час подій біля музею Івана Гончара). Все можливо. Хто зустрічав той батальйон, напишіть будь ласка в коментарях. Навіть не буду дивуватися тому, що в слові «довб@йоби» та абревіатурі «ди-би-ри», одна і та ж перша буква – Д. Напевне випадково так сталося. Все в житті буває. Навіть таке.Я лише згадаю те, що бачив на власні очі. А саме, як люди, яких ми свого часу вважали владою, отримували зброю 24 та 25 лютого 2022 року. І не для селфі. А для захисту столиці України! Хоча, давайте будемо відверті. Ми очікували, що вони одразу ж опиняться десь в районі Яремче. А то і далі. І вже звідти будуть захищати Батьківщину. Але ні…На блокпосту неподалік «Лавіна-Мол», я на власні очі бачив Юрія Луценко, Володимира Вʼятровича… Володимира Омеляна. І там вони несли службу. І прилітало туди періодично. Бо звідти до ворога було не так вже і далеко. Набагато ближче, ніж від бункерів на Банковій. І якби ж окупанти прорвались в тому напрямку, то той самий блокпост з усіма його захисниками, прийняв б бій…А потім, вже на іншому напрямку, по позиціям де був військовослужбовець Володимир Омелян, прилетів КАБ. І колишнього міністра було поранено. Це війна. І КАБИ як і кулі з уламками не обирають, до кого прилітати, а до кого ні. Їм взагалі байдуже. Так якої служби ухилявся майор Володимир Омелян? Чи то вже не важливо, головне щось вкинути в інформаційний простір?Що ж… Гарна була спроба Банкової відволікти увагу суспільства від гіга-корупції у вищих ешелонах влади, зокрема якось прикрити історію кооперативу «Династія», але мімо… Давайте, щось інше вигадайте!