Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Мережею шириться інформація про минулорічні навчання під егідою НАТО, ...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
7 630 Views/Reach 2026-02-13 15:46 Message №8332
Мережею шириться інформація про минулорічні навчання під егідою НАТО, на яких не повний український взвод екіпажів ударних БПЛА розмотав два батальйони «противника»…На тлі цього згадую випадок з навчань в одній із країн НАТО. Ми в той день фактично не літали, бо на полігоні були потужні маневри «союзників». Нам дали добро лише на польоти «Мавіків», але без фанатизму. (Угу, як раз той випадок! Перша рота і без фанатизму. Одразу знайшли снайперів і почали гоняти над ними. Пізніше нас попросили не хуліганити).Менше з тим. Під час одного з вильотів, дрон змалював як військові однієї з країн НАТО зайняли оборону по відбиттю нападу противника. «Вам пизд@ць», - пролунало на командному пункті. Настала суцільна тиша. На нас дивилось десять пар очей, не розуміючи чому такий вердикт? Все ж красиво і згідно тамтешніх настанов. Сектори перекрили і отетоотвьсо.- Чому? - спитав перекладач.- Ось зараз над головою вашої групи висить Мавік. Просто… дрон. Він спостерігає. А був би у нього один вог чи граната… то пиздець. Всім і одразу! Треба було бачити очі офіцерів яким на пальцях, англійською мовою швидко пояснили кількість варіантів знищити цю групу так, що і не встигнуть налякатися.Але треба віддати належне. Вони вчаться правда чомусь не так швидко, як хотілось б… Фото з тих навчань. Два екіпажі важких нічних бомберів. Тоді вони вчилися, а потім почали мінусувати окупантів.