Source
Шалений Кіт | Дивишся новини про те, як ворог щось там масштабує та посилює і розумі...
13 700 Views/Reach
2025-12-18 13:05
Message №8188
Дивишся новини про те, як ворог щось там масштабує та посилює і розумієш яка це шалена проблема та які виклики постають перед нами. Бо будь-яке ефективне військове рішення, окупанти одразу ж ставлять на промислові рейки. Давайте згадаємо історію з появою fpv-дронів. Спочатку ми створили їм проблему… А потім ворог швидко зрозумів ефективність такої зброї і вже створює проблеми нам…Нещодавно я писав про пекельний тиск з боку того ж самого ДБР на одного з виробників важких ударних дронів, а саме компанію «Реактивні дрони». Я навіть не уявляю скільки окупантів та їх техніки було знищено завдяки важким БПЛА «Кажан», починаючи з початку повномасштабного вторгнення? Чи гарне технічне рішення той дрон? Так! Чи воно ідеальне? Ні! Бо не існує ідеальних дронів. І який важкий «бомбер» краще: «Кажан», «Вампір», «Перун» чи якийсь інший, на цю тему можна сперечатися нескінченно. Але проблема не в подобайках військових. Проблема в іншому… За даними деяких медіа, зокрема видання «Форбс»… «Процесуальні дії вплинули на роботу виробників українських безпілотних систем, зокрема БПЛА "Кажан" попри… УВАГА!.. замовлення з боку Міністерства оборони, фінансування країн Європи та зацікавленість США». Тобто! Якщо я щось в цьому житті розумію, то так звані правоохоронні органи, зокрема ті, що злили в мережу приватні фото Віталія Шабуніна, тупо ставлять палки в колеса українському виробнику… зброї! Як так? Чому? Від власної недалекоглядності? Ну дійсно. Де то дибири? А де війна? А може хтось тихесенько попросив, ну так, прозоро натякнув трішки пригальмувати роботу… якби ж тільки одного виробника ударних дронів? Бо якщо і вірно зрозумів, проблеми також створені для виробника БПЛА «Німезіс». «У Forbes вказують на те, що міжнародних партнерів турбує ситуація з виробництвом дронів в Україні на фоні того, що російсько-українська війна увійшла в вирішальну фазу. Крім того, у США фіксують спроби зачистити український ринок виробництва дронів під (УВАГА!)… окремих гравців». Навіть не уявляю, про яких саме гравців йде мова? В 2019 році те ж саме ДБР вже попрацювало плідно на ниві боротьби із генералом Дмитром Марченком. Так плідно попрацювали, що вже в лютому 2022 року, кількість сучасних бронежилетів на складах МОУ була рівна нулю цілих йух десятих. Ні! Ніхто не винен. Само так сталося…Можливо і зараз ми спостерігаємо за такою ж самою комбінацією з декількох пальців.Ну і трішки статистики. Лише моя рота ударних БПЛА застосовуючи дрони «Кажан» зробила:- більше ніж 1500 бойових вильотів,- знищили (уразили) більше ніж 100 окупантів. І це лише ті, чиє ураження підтверджено наступного дня фото або відео фіксацією,- знищили (уразили) десятки одиниць ворожої техніки, - знищили (уразили) - більше ніж 700 укриттів ворога. Скільки окупантів там залишились назавжди, відомо одному Господу Богу.І це лише одна рота, протягом одного року! А який результат буде в масштабі всіх ЗСУ?У мене складається стійке враження, що хтось повільно, прикриваючись гучними гаслами, тупо шкодить обороноздатності нашої країни. (На фото квітень 2023 року. Навчання)