Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Якщо почати зараз перелічувати всіх, кого варто привітати із Днем захи...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
8 250 Views/Reach 2025-10-01 05:46 Message №7940
Якщо почати зараз перелічувати всіх, кого варто привітати із Днем захисника та захисниці, то цей допис я буду писати до вечора. І все ж таки… Спробую. Бо в памʼяті існує окремий файл який вже ніколи не зітреться.В першу чергу, вітаю рідний 37 полу@банутий батальйон! Соболя, Іву, Бронзу, Санича, Лома… всіх своїх «Кошенят», Пепсі, Білого, Джека, Професора, Марчело, Філіна та всіх, всіх, хто тоді у 2014, 2015 та 2016 роках взяли до рук зброю, аби стати на захист своєї рідної України. (А потім прийшов 2022 рік і мене майже одразу записали в десантники. Буває).Тому… Легендарна 82 десантно-штурмова бригада. Фізрук, Будда, Раф, Дотер, Сивий та всі інші хлопці та дівчата з роти ударних БПЛА! Одні з найкращих воїнів, яких я знаю!Ну і звісно ж… 421 окремий батальйон безпілотних систем "Сапсан". Максимально близький моєму серцю підрозділ. Перша рота, мої «Щалені коти»! Колись батальйон був лише на папері. Потім збірна солянка! Тих, хто мав бойовий досвід було обмаль. Але потім… Перший бойовий виліт. Десятий. Сотий… Тисячний! Невдачі та перемоги. Учорашні хлопці та дівчата які зовсім нещодавно вперше взяли в руки пульт керування дроном, давно записали на свій рахунок не один десяток знищених окупантів! І зараз, коли «Сапсан» в складі якого воюють «Шалені Коти», вилітає на полювання, окупантам залишається лише одне. Молитися… Саме в той момент, коли в тилу вітатимуть знайомих із святом, військо продовжує свою бойову роботу по захисту Богом даної землі, нашої рідної України! Від себе особисто вітаю всіх захисників та захисниць із Святом! Честь живим! І вічна памʼять тим, хто віддав своє життя в битві із окупантами, оскаженілими істотами! p.s. Просто люблю цю світлину. Льошка, Ростик, Нікіта. Одні з найкращих людей країни. Вересень 2023 року. Десь на Запорізькому напрямку!