Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | операція_бусік Тут така справа шановні! В друзях та підписниках у мене...

Telegram community logo - Шалений Кіт Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
2 700 Views/Reach 2023-06-30 15:56 Message №5151
#операція_бусік Тут така справа шановні! В друзях та підписниках у мене багато військових. З різних підрозділів. Ті, хто зараз знаходяться на півдні, півночі, сході і навіть заході України. Ті, хто сьогодні під Оріховом, а вже завтра десь вже за Херсоном. Ті хто сидять в штабах і шаряться там, де вовки срати бояться. Так ось… Мені стало цікаво! Дуже цікаво. В телеграм каналах деяких начебто проукраїнських блогерів, (ну вони ж із паспортом України, значить проукраїнські), ледве не через допис відео з тим, як кляті працівники військкоматів, пакують звичайних чоловіків в мікроавтобуси і кудись вивозять. Таки часи настали, що вийти на вулицю не можливо. Тільки зібрався латешечки сьорбнути, як одразу біля тебе гальмує бусік. Люди в камуфляжі вискакують, по нирках «нннннанахуй», по спиняке «єєєєблись», в салон закинули і кудись повезли. Все! Напився лате на безлактозному молоці з круасаном. Ну тіпа така примусова мобілізація крепостных. Це вони так себе називають, «крепостные», бо не можуть здриснути з країни, а дуже цього хочеться. Але то таке, крепостным виднее…Ну добре. Бусікі гоняють, людей пачками пакують (відео же є) і потім… А ось що потім? Питання до вас друзі військові. У кого друзі в підрозділі є ті, кого схопили і в одних тапках в армію відправили? Скільки таких у відсотках від загальної кількості особового складу? Бо мусить бути якнайменше половина. (Серйозні та поважні блогери брехати же не будуть)! І до речі, як служать ці хлопці? Відповім одразу за себе. Мені таких чомусь не видали. У взводі є один боєць, якому спокійно вручили повістку на зупинці автобусу. Все! Серед особового складу роти, теж не чув про таких…