Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Кожного дня я сварюсь із начальником РЕБ. Мої емоції у вигляді армійсь...

Telegram community logo - 🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
31 300 Views/Reach 2025-05-14 04:15 Message №7697
Кожного дня я сварюсь із начальником РЕБ. Мої емоції у вигляді армійської мови чутно напевне десь біля Тернополя. Бо постійно йде ротація екіпажів, а це завжди смертельний ризик. І якщо проти під@рських дронів на оптоволокні доки небагато варіантів протидії, то з іншими дронами можна боротись. І коли я чую, що ми чомусь саме зараз не можемо на всю потужність протидіяти фпв окупантів бо… і далі йде перелік причин пересипаний словом «немає», то я… ну ви зрозуміли про Тернопіль, так?- Мені пох…ю, як ти… ви це зробите! Але екіпажі треба прикрити. Домовляйтесь із суміжниками. Обіцяй їм що хочеш, але вони мусять всі свої «микрохвильовки» розвернути у визначений район і увімкнути на увесь. Нехай там хоч усі дерева попадають к хєрам, але жодна падла не мусить долетіти до логістичного маршруту .- Кіт, не кричи! Робимо. Домовляємось! Але не вистачає засобів… Це одна сторона. Війна. Нерви. Крики. Мати. Під@ри. Штурми. Вильоти. Ураження. Втрати… І хєр би з ним, якщо тільки втрати обладнання. Але на жаль, є інші втрати від яких сивієш на очах.Але є інша сторона. Інше життя. Інші пріоритети. Виявляється, що учора під час засідання Верховного суду в справі санкцій проти Петро Порошенко представники Офісу президента не надали доказів його вини, через що були накладені ті самі санкції. Знов, не надали! ЖОД-НО-ГО доказу. Тобто слова найпотужнішого лідеру Всесвіту, "Я просто здивований, що раніше фінмоніторинг нічого нам не показував. Я це не бачив, а як було до мене, складно сказати. Зараз Служба безпеки та фінмоніторинг показують мільярди, і всі ці люди…», це просто чергове бла-бла-бла з книги «Травневі шашлики в очах путіна», тобто чергова порція локшини на вуха мудрого наріду? Люди приходять до Верховного суду і вдруге кажуть, «Дайте нам ще час, аби ми підготували та показали вам ті самі потужні докази». Не в студію «кварталу» приходять, а у вищу судову інстанцію країни. Відчуваєте рівень пизд@ца в який пірнає країна? Ідеальних політиків, як відповідно ідеальних людей, не існує апріорі. Але коли ви, тобто ті, хто ВЧИСТУ просрали підготовку до повномасштабного вторгнення, (за що тисячі людей заплатили життям), зараз ставите свою особисту образу набагато вище питань… ЩОТИЖНЕВОЇ допомоги війську, то у мене немає слів. Ніяких. Навіть вишукана армійська мова тут безсила. Спробуйте, довбані ви зелені більшовики зрозуміти просту логіку. Максимально просту. Невчасна поставка на фронт лише десяти дронів, це не ліквідовані три окупанта, які відповідно в той же день можуть забрати життя нашого воїна. Тобто в одну українську родину прийде… горе. Так, я розумію, що вам пох@ю, для вас це лише одна цифра, але ж це чийсь син, чоловік, онук, брат. Ні, не чіпляє? Гаразд. Тоді може згадаєте, що смерть одного загиблого нашого воїна «коштує» країні… пʼятнадцять мільйонів гривень. Лише! Одне! Життя! Може так дійде до когось. Це якщо десять дронів. А зокрема Порошенко возив їх на фронт тисячами. І «весільні дрони» також возив. Ті самі малі пташки які можуть вчасно побачити не одного чи двох окупантів, а механізовану колону. Сказати на що вона здатна, чи самі здогадаєтесь?! Окрім цього, один вчасно не поставлений сучасний комплекс РЕБ, це наприклад не «задавлений» один, два… пʼять… двадцять… чи тридцять сім КАБів, або «Шахедів» (про фпв та уселяке літаюче лайно я вже не кажу). Які потім кудись прилетять і… І якщо через чиюсь природню недолугість загине хоча би ОДНА людина, то ви ж ніколи від цього не відмиєтесь! НІ-КО-ЛИ! Прикро, що через відсутність мозоку у деяких людей які рулять країною, цілодобово воююча армія залишилась і продовжує залишатись без щотижневої допомоги на… десятки мільйонів гривень. Далі, думайте самі!