Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шалений Кіт
Added 28 Dec 2021

Шалений Кіт

@Shaleniy_Kit
Number of subscribers: 23 571
Photos: 4,120
Videos: 660
Links: 2,400
Description:
Канал громадянина України, капітана ЗСУ запасу, учасника бойових дій з 2014 року, блогера Олексія Петрова. Я в інших мережах — https://linktr.ee/oleksii.petrov 🖇️
Source

Шалений Кіт | Дивна історія. Спочатку, ще у 2019 році Арестович не добирає слів по в...

Telegram community logo - 🐈‍⬛Шалений Кіт🐈 Шалений Кіт @Shaleniy_Kit
15 100 Views/Reach 2025-05-01 14:44 Message №7687
Дивна історія. Спочатку, ще у 2019 році Арестович не добирає слів по відношенню до дій нового президента України, себто Володимира Зеленського. Варто лише згадати допис Арестовича стосовно відміни проведення військового параду на Хрещатику в серпні 2019 року. Трохи згодом зненацька трапляється щось таке, що «развеччік всєх времьон і народов», миттєво змінює риторику на протилежну і опиняється в Офісі президента. І не для пофотографуватись, а отримує посаду… радника Голови того самого офісу! Тепер Арестович інформаційний захисник Зеленського і всіх кабінетів на Банковій разом із меблями. І як тут наприклад не згадати його перепалку із Iryna Gerashchenko в етері одного з ток-шоу. До повномасштабного вторгнення залишався рік. Встигаєте за думкою?Потім знов щось трапляється і в січні 2022 року Арестович йде з Офісу, прикрившись фразою, «Я не збирався звільнятися. У понеділок я приїхав на роботу як завжди, підійшов до будівлі і зрозумів, що більше не хочу переступати її поріг. Тому що я здатний пробачити багато чого, включаючи особисту підлість стосовно мене (це політика, всі ми макіавеллі, цинізм, холодний розрахунок і таке інше). Але слабкості я вибачити не можу". Ну що ж?! Буває! Хто зна, що вони там не поділили в кабінетах Банкової? Але через місяць починається повномасштабне вторгнення росії і той же Арестович опиняється… ні, не на фронті як максимально фаховий розвідник (ну він же брехати не буде), а знов… в Офісі президента! Тут же зʼявляються купа героїчних історій про вино, мівіну і гранатомет за шторою. Але вже в січні 2022 року, після того як Арестович нагородив ху@ні стосовно трагедії в Дніпрі, він вдруге йде з Офісу президента.І ось… санкції. Не просто посварили, чи ще щось! А персональні санкції від Президента України. Відчуваєте, друзі? Щось не те і не так в цій історії. І перше же питання яке приходе на думку, «А скільки ще в Офісі президента таких… прихованих «друзів» України?»p.s. Хоча… Може все набагато простіше? Чиїсь президентські амбіції, то червона ганчірка для Банкової і «привіт» у вигляді санкцій не заставить довго себе чекати. Як це перехрещуються із Законами України, на це питання напевне відповідатиме Верховний суд країни. Напевне…