Source
Шалений Кіт | Продовження)Не знаєте, як так? Ну може різні медійні хвойди, (які за б...
8 300 Views/Reach
2025-03-22 07:01
Message №7624
(Продовження)Не знаєте, як так? Ну може різні медійні хвойди, (які за будь-яких умов, ближче ніж за сто км не підʼїдуть до фронту), в курсі? Напевно хтось вже стрибає на дивані із криками, «Шо ти нам тут Петров пургу несеш про якісь оборонні рубежі?! Нах@й оборону! Це не цікаво!… Де наступ? Де обіцяна кава в Ялті?». Навряд чи я відкрию якусь таємницю, якщо скажу що стерти в безглуздому штурмі взвод піхоти, можна дуже швидко. Максимально швидко. І в той же час, той же самий взвод, може довго, максимально довго тримати ті самі позиції, про які я казав вище. Тримати, перетворюючи наступаючих орків на вміст чорних пакетів.І все ж таки. Для успішного наступу, треба забезпечити перевагу сил та засобів по відношенню до ворога… втричі. Це не я придумав. Це каже військова наука. Можна довго і нудно пояснювати медійним товстолобікам реалії війни, але краще про все це сказав Кирило Верес, Герой України. Не дослівно, але тим не менш… «Яка кава в Ялті? Тут би втримати ті рубежі, на яких стоїмо». Зверніть увагу, Герой України, на той час командир стрілецького батальйону, каже саме про оборону… Хоча дійсно! Що він там розбирається в питаннях ведення бойових дій? А ось лідери диванної думки, вони знають все. Набагато більше, ніж все…А тепер знов питання. Просте як кут будинку. «Так що не так, що неправильно сказав Порошенко в своєму інтервʼю»? Не пообіцяв мудрому наріду каву в Ялті через два тижні? Ну вибачте, порожні обіцянки та локшина на вуха в промислових масштабах, трохи за іншою адресою…Картинка просто так. Випадково знайшов в інтернеті.