Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 👁‍🗨 єШахед Чернігів | Чернігівська область
Added 06 Dec 2025

👁‍🗨 єШахед Чернігів | Чернігівська область

@ShahedChernihiv
Number of subscribers: 4 411
Photos: 1,440
Videos: 22
Links: 89
Description:
Не є офіційним джерелом інформації! Моніторинг ситуації у повітряному просторі Чернігівської області. Чат: https://t.me/+kj57gnaMFbc3ODky Підтримка: 4441 1111 2862 7605 https://send.monobank.ua/jar/71Fw5WvdHD

👥 Number of subscribers

4 411
Average/Day:: -2
Average/Week:: -13
Average/Month:: +46

📊 Messages per Day

1
Last day: 20
Week average: 4.3
Average per day: 1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

❗️Отже, як ви вже встигли зрозуміти, ворог завершив підготовку до нанесення масованого ракетного удару, який на нашу думку відбудеться цієї ночі. 🟢 Щодо ракетних засобів ураження, то на даний момент у ворога готово, та сконцентровано на аеродромах «Оленья» та «Енгельс»:✈️ 8 Ту-95МС;✈️ 2 Ту-160;Про носії «Калібрів» та кількість ударних БпЛА писати не має сенсу, будемо дивитись та реагувати по факту. 📍 Щодо цілей:Оскільки від вчорашнього дня діє загроза застосування балістики для столиці та Київської області, писали про це ТУТ, то цілком ймовірно, що ворог спробує вкотре здійснити комбіновану атаку на столицю, оскільки в районі Брянська сконцентровано близько 15 пускових «Іскандер-М» та комплексів С-300/400.Але, враховуючи застосування стратегічних бомбардувальників, не виключено, що основним напрямком удару буде визначено західні регіони нашої країни. В такому разі, найбільша потенційна загроза для Львівської, Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей. Окрім обʼєктів енергетики, ворога тепер цікавить і військово-промисловий комплекс, аеродромна інфраструктура, обʼєкти газовидобувної галузі, обʼєкти водопостачання та водоочищення. Знаючи косорукість, косорилість та «висоточність» їхніх ракет, радимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги та обовʼязково користуватися укриттям. Нічого нового та ніякої рекордної кількості засобів ураження - НЕ очікується. Про все інше, повідомимо по факту виявлення загрози, якщо така буде. 🫡 Ми на звʼязку. Заряджайте гаджети та робіть запаси води.
❗️Друзяки❗️прошу просто хвилинку уваги. Просто дочитайте до кінця . Дякую наперед 🫶——Так як день був спокійний, мав змогу не тільки відпочити фізично і морально, але й трохи помозгуватиКажу на перед — НІЯКОГО ПОЛІТИЧНОГО КОНТЕКСТУ чи ще чогось. Це не акція. А просто знак що ми живі і ми живемо Думаю більшість із вас , бачили в тг каналах,інсті,тредс скажемо так «новину» про Чернігівську ГОЛОВНУ ялинку на площі Так,ту саму маленьку, з картону, але скільки вона для нас значить Нікого нічого не змушую, лише пропоную - Долучитися Кожен з нас може принести на площу : новорічну іграшку, живу ялинку чи штучну,міні ялинку з Аврори чи ще щосьМожете зробити це анонімно Якщо ні, можете використати в соц.мережах хештег #ЧернігівЯлинкаЖиттяАдже так, попри ці складні часи. І суцільне виживання під час війни - МИ ЖИВІ І ЖИВЕМО СВОЄ ЄДИНЕ ЖИТТЯ. І можливо саме ваша іграшка/ялинка/чи будь який інший знак подарує трошки гарних емоцій комусь в ці складні часи Ваш 112 також долучається до цього і завтра встановить свою ЯЛИНКУ ЖИТТЯ