Source
Sakolik Сrypto | Минуло майже 2 роки з того часу, як ми почали фармити HOT. Чи буде дро...
118 Views/Reach
2026-01-14 17:35
Message №12515
🔥Минуло майже 2 роки з того часу, як ми почали фармити HOT. Чи буде дроп? Звичайно буде, але який він буде? Ніхто не знає, але є шанс, що вони будуть нагрівати капу після лістингу.Звичайно, чим довше вони тягнуть, тим більше у нас розчарувань і апатії до проекту/продукту, від якого ми чекаємо дропа. В результаті ми просто опускаємо руки і перестаємо проявляти навіть мінімальну активність.Але тут я згадую про один із своїх перших проектів Pi Network, який люди "майнили" 5-7 років (з яких в кінці залишилися одиниці, і які отримали свій LFG), і я в нього заходив, але потім як завжди забив. Подивіться його FDV зараз -- $20 млрд і капа $1,7 млрд. Для багатьох тоді, на самому старті, це здавалося якоюсь дурницею і марною тратою часу.
Короче, я щодня продовжую фармити HOT , а ви як хочете ;) Баланс хотів на екрані швидше за все не є вашим дропом, а просто цифра, яка буде закладена у формулу, де так само будуть фігурувати і інші змінні -- баланс гаманця, score, ачивки, Mission-streak і т.д., одним словом ваша активність, від якої швидше за все і буде залежати ваш кінцевий дроп і можливий вестинг на нього.У багатьох застейковано хоча б 50 NEAR в нативному стейкінгу і лежать 200-1000$ на балансі? Думаю ви не будете сперечатися, що таких меншість, скажімо, 10% від усіх користувачів гаманця, а то і менше.Щоб роздати хороший дроп, багато коштів не потрібно, потрібно лише відсіяти неактивних користувачів (які самі відсіються через роки), плюс мати робочий продукт з токеном, у якого буде utility всередині цього продукту. Ніхто не буде роздавати $, але якщо токен вийде, то він може коштувати пристойно (знову подивіться на Pi).