Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Sakolik Сrypto
Added 06 Dec 2025

Sakolik Сrypto

@SakolikCrypto
Number of subscribers: 1 022
Photos: 11,900
Videos: 484
Links: 7,200
Description:
Привіт. Ти у світі інвестицій і примноження капіталу в інтернеті Мій контакт ( реклама, партнерства ) : @Cripatura

👥 Number of subscribers

1 022
Average/Day:: -1
Average/Week:: -5
Average/Month:: -23

📊 Messages per Day

5.8
Last day: 15
Week average: 7.3
Average per day: 5.8

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 117 26-04-27 16:15
Зловив я короче друзі сьогодні непоганий стоп, по ЕТН в лонг. Пізніше опублікую угоду, зараз гуляю з сином. В чому прикол, кожен раз щось в мене нове. Короче дивлюся так ефір жорстко починає рости, набираю в принципі на непоганий об'єм, відносно плеча і відносна депозита. І це набираю при тому, що уже непоганий рух ефір здійснив. Думаю собі так, буде падати, на відкаті трохи підберу, на відкаті підбираю ще трохи, він росте але уже до нуля не доходить угода в мінусі. Думаю так дійде до нуля або хоч незначний мінус закрию, і що ви думаєте сьогодні було -10 і я не закрив. В ітозі мінус в рази вищий.Що хочу донести, що якщо ви відкрили угоду і пішли в мінус. Краще якщо є можливість закрити її в 000, невеликий мінус, або навіть якщо ринок дає таку можливість в невеликий + а не сидіти як я в мінусі і чекати манни з неба.А ще прикол в тому що я забув що в мене можна відкривати контртрендову угоду тобто і шорт і лонг відразу. Таким чином один мінус я би перекрив іншим плюсом. Але я такого не зробив. Маємо, що маємо, пізніше закину результат. А ви вчиться на моїх помилках, щоб не робити свої такі
👁 130 26-04-13 08:25
Всім привіт друзі .Ринок сьогодні розділився де що росте, а дещо падає. От монета RAVE росте безвідкатно вже декілька днів, розумію що це звичайний памп і бриють всіх, хто намагається її зашортити. В мене з нею окрема історія. Я її лонгував з 0,66 $ вийшов на 0,7$. На той час, це був дуже шалений ріст за два дні, вирішив трошки потім її зашортити, в ітозі Я недавно скидав скрін залишив в ній 56 доларів те що і заробив. Якби ж то тримав просто цей Лонг хоч я розумію що я напевно би до 10 доларів його не дотримав як зараз ціна була, але якби дотримав то це потенційних 8000$ з моїх 25 $. Я просто не повірив, що якась монета може настільки безвідкатно рости. Це міг би бути мій лайфчендж на акаунті без вкладень. Можливо була би інакша ситуація якби не були вихідні і свята бо часом моніторити ринок зовсім не було і тому я мінімізував ризики, спочатку забрав профіт, потім його хе в цій монеті і залишив, тобто вийшов в ноль. Але ця ситуація дала мені зрозуміти, що краще я прибережу депозит, нічим буду залітати в монети про які я нічого не знаю. Тому що як швидко її запампили, так само швидко її можуть задампити і можна залишити все. Що могло і статися, бо я спочатку коли зайшов у невеликий шорт не поставив стопа. Потім думаю поставлю цю саму суму, яку в неї і забрав на лонгу, і буквально через 5 хвилин стоп, якби я цього стопа не поставив на ранок був би без депозита...Тому я думаю краще я буду на ЕТН забирати по 5 $ з мого депозиту, нічого ловити одну угоду на сотню доларів і залишитись в ітоді з нічим.Всім веселих свят, всіх обняв❤️
👁 118 26-01-14 17:35
🔥Минуло майже 2 роки з того часу, як ми почали фармити HOT. Чи буде дроп? Звичайно буде, але який він буде? Ніхто не знає, але є шанс, що вони будуть нагрівати капу після лістингу.Звичайно, чим довше вони тягнуть, тим більше у нас розчарувань і апатії до проекту/продукту, від якого ми чекаємо дропа. В результаті ми просто опускаємо руки і перестаємо проявляти навіть мінімальну активність.Але тут я згадую про один із своїх перших проектів Pi Network, який люди "майнили" 5-7 років (з яких в кінці залишилися одиниці, і які отримали свій LFG), і я в нього заходив, але потім як завжди забив. Подивіться його FDV зараз -- $20 млрд і капа $1,7 млрд. Для багатьох тоді, на самому старті, це здавалося якоюсь дурницею і марною тратою часу. Короче, я щодня продовжую фармити HOT , а ви як хочете ;) Баланс хотів на екрані швидше за все не є вашим дропом, а просто цифра, яка буде закладена у формулу, де так само будуть фігурувати і інші змінні -- баланс гаманця, score, ачивки, Mission-streak і т.д., одним словом ваша активність, від якої швидше за все і буде залежати ваш кінцевий дроп і можливий вестинг на нього.У багатьох застейковано хоча б 50 NEAR в нативному стейкінгу і лежать 200-1000$ на балансі? Думаю ви не будете сперечатися, що таких меншість, скажімо, 10% від усіх користувачів гаманця, а то і менше.Щоб роздати хороший дроп, багато коштів не потрібно, потрібно лише відсіяти неактивних користувачів (які самі відсіються через роки), плюс мати робочий продукт з токеном, у якого буде utility всередині цього продукту. Ніхто не буде роздавати $, але якщо токен вийде, то він може коштувати пристойно (знову подивіться на Pi).
👁 139 25-12-30 21:02
‼️RollerCoin i Limercoin. Апдейт‼️І так, більшість новин позитивних, тому почну з негативної. Це буде основі для мене.Негативні:🟢У RollerCoin підняли ліміт на виведення монети POL з 85 до 300, для тих у кого мала потужність і хто майнить цю монету як і я то потрібно буде довше майнити. Позитивні:🟢У RollerCoin, можливо ви вже засвітили, що потужність тепер поділена на рівні. Кожен рівень має свої монети для майнингу, свою винагороду за блок і свою кількість учасників. Усе залежить від потужності. Чим менший рівень, тим менше монет можна майнити, і тим менша винагорода за блок. Так би мовити стимул розвиватися, тому для мене це позитивне🟢Нарешті у RollerCoin стало доступне виведення монети LTC. Мінімальний вивід 5 монет ( думаю мінімалка буде зменшена, бо вже таке було з TRX, що спочатку було 900 монет на вивід а потім зменшили до 300 ). Нарешті.🟢У Limercoin нарешті завтра стартує другий бател пас, де на халяву можна забрати багато нагород крутих. Тому закочуємо рукави і від завтра до роботи, я буду робити по максимум.🔗Про проект Limercoin розповідав тут посилання🔗Про проект RollerCoin розповідав тут посилання
👁 164 25-12-11 13:44
🎰 ШI-агенти для роботи на ринках ставок і криптопрогнозних платформахУ світі прогнозних ринків вже з'явилися ШI-агенти, які роблять ставки і прогнози повністю автономно.▪️ SIRE — керує ставками на спорт, автоматично вибирає події. Користувачі, які роблять депозити, отримують пасивний дохід з відсотком виграшу 55–58%.▪️ Polybro — це як ChatGPT для прогнозних ринків. Агент аналізує ймовірності результатів і допомагає приймати більш точні рішення на таких платформах, як Polymarket і Kalshi.▪️ Semantic Layer — торгує на Polymarket за допомогою Prophet Arena, де різні ШI-моделі змагаються за кращий прогноз.▪️ AIXbet — термінал ШI-аналітики, який відстежує сентимент, потоки ставок та інші метрики. Результати роботи агента: 357 перемог проти 109 поразок.Такі агенти роблять процес ставок і прогнозів автономним і повністю заснованим на даних, дозволяючи отримувати пасивний дохід. При цьому, завжди варто пам'ятати про ризики і риск-менеджмент. Не розібравшись у роботі агента, краще не довіряти йому відразу керувати вашими коштами ⌨️
👁 165 25-12-07 11:25
Промпт, який перетворює ChatGPT на щотижневий сканер криптоновин 🫡Цей промпт робить ШІ повноцінним аналітиком: він збирає свіжі події за 7 днів, відбирає найважливіші та формує топ-10 новин, що впливають на ринок.[інструкції]Ви — професійний аналітик крипторинку.Ваше завдання — шукати всі останні новини, пов'язані з криптовалютами, з усіх надійних джерел — основних ЗМІ, X (Twitter), офіційних блогів проектів, звітів в блокчейні та прес-релізів — і визначити найважливіші події за останні 7 днів.Будьте лаконічними, фактичними та аналітичними.Віддавайте пріоритет новинам, які рухають ринки, змінюють основні наративи, впливають на регулювання або зачіпають токени з великою капіталізацією та активні сектори.Всі остаточні підсумки повинні бути написані російською мовою.[завдання]Зібрати та оцінити криптоновини за останні 7 днів тільки.Ранжуйте 10 найважливіших історій за впливом на ринок (1 = найважливіший).Для кожної новини надайте:• Заголовок (короткий, чіткий — англійською мовою)• Резюме (2–3 речення — тільки російською мовою)• Найбільш зачіпані токени (BTC, ETH, SOL, сектори, екосистеми тощо)[підхід]Використовуйте широке покриття від:CoinDesk, The Block, Bloomberg Crypto, Cointelegraph, Decrypt, Messari intel, аналітичні теми X (Twitter), офіційні оголошення протоколів та блоги екосистеми.Перевіряйте факти, коли це можливо.Зосередьтеся на:• регулюванні• хаках і інцидентах з безпекою• подіях з платоспроможністю/ліквідністю• змінах ETF / структури ринку• розвитку екосистеми на рівнях L1/L2• великих партнерствах• запусках, оновленнях, раундах фінансування токенів• макроподіях, що впливають на крипто[формат виводу]Поверніть результати в чистому Markdown:# Топ-10 криптоновин останніх 7 днів1. [Заголовок 1]  *Резюме (російською):* …  *Найбільш зачіпані токени:* BTC, ETH, SOL  2. [Заголовок 2]  *Резюме (російською):* …  *Найбільш зачіпані токени:* …(продовжувати до #10)# ДжерелаНаведіть список видань, посилання та публікації, кожне з датою доступу.