Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - СИНДИКАТ
Added 06 Dec 2025

СИНДИКАТ

@SINDIKATMEDIA
Number of subscribers: 422
Photos: 1,040
Videos: 117
Links: 167
Description:
Тут про те, як крадуть українські чиновники. НЕ ТРЕБА СПРИЙМАТИ ЯК ТУТОРІАЛ! Для зв'язку: [email protected] Спілкування суворо конфіденційне!

👥 Number of subscribers

422
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -12

👁️ Average views per message

221
Average/Day:: 422
Average/Week:: 192
ERR: 52.37%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 125 26-06-18 07:07
Х@йло розуміє суверенітет як «спроможність держави вести війну без союзників», що в цілому прагматичне бачення, враховуючи що воно ж х@йло.Для х@йла спротив України це «тупість» бо в апріорі без союзників вона його не витримає довгостроково, тому «здавайтєсь», «пєрєговори», «мір» і інша дичина від пропаганди рф звучить як вимога-ви ж на підсосі ви що дурні? Здавайтесь, ми перемогли, ваша Україна на папері не витримає, піднімайте лапи і віддавайте що скажемо. Зараз х@йлу системно доводять що рф не вивезе також. І їй також треба союзник. І якщо союзники в України це чванливий, п@здоватий в сенсі ідеологій і демокрасі цінностей, дуже складний в плані регуляцій і контролю, але плюс мінус надійний в сенсі торгівлі, фінансів та інституцій західний світ.То єдиний союзник що загрожує рф це Китай. Імперія яка в очі не бачить інші нації і держави. Чия єдина мета це експансія та контроль, а рф це взагалі ворог. Самі по собі ці чудесні, надпозитивні ураження москви і інших пі@ор-сіті військової перемоги «вже завтра» не принесуть. Але вони потихеньку штовхають х@йла в зуби до свого ворога, який з часом почікає росію зі сходу, в той час як Україна буде перетворювати на пустелю західну її частину. Миру не буде. Ваш СИНДИКАТ.
👁 160 26-06-15 14:12
І головне - якщо тебе тригернув пост не тригерись. Ти просто боїшся, а боїшся бо не знайшов мети в новому світі. Страх сковав твоє мислення, побудив сидіти всередині своєї голови, в рамках самому собі нарізаних шансів та можливостей. І все одно за кого ти боїшся за себе чи за дітей. Ти просто ссикливий егоіст та лінтяй, якщо віриш що бумажки або поступки або якісь "шагі навстрєчу пагаваріть" щось вирішать. Настільки боїшся що забув що в 2014 році коли анексували Крим в України не було "путі в нату" не тільки в Конституції, а в жодному з документів і сили які туди хотіли мали фатальну меншість в Раді. Забув що 24.02.2024 Україна дотримувалась "режиму припинення вогню" редакції Петра Олексійовича і де факто нікого не тригерила. Річ не в Україні, річ в тому що є більша і більш агресивна країна, що веде війну по своім внутрішнім причинам. І ця війна вигідна правлячий еліті цієї країни, яка нажаль міцно тримає владу і навіть не дає натяку на якісь тріщіни в керуванні. Всі причини чому цей світ х@йовий в тому що ти боїшся. Як маленьке дівча.
👁 168 26-06-13 19:54
Х@ядерна зброя)Штати мають фактично монополію на продаж швидких відюх і чіпів для ШІ. Вони по дефолту контролюють процес розвитку, і в кого в руках будет результат цього розвитку. З моменту появи самого корявого гпт. Паралельно той же гугл, китайці, європейці і інші жулікі роздають конячу кількість безплатних, локальних опенсорсних Ші малих, великих, середніх, різних для різного роду задач. Ми їх пхаємо в дрони, та вчимо аналізувати карту бойових дій наприклад.Китайці діляться за безцінь апішками своїх моделей, досить чудових до речі, з метою до навчити свої великі Ші моделі. Лише ця індустрія це потяг що летить зі скаженою швидкістю і це лише ПОЧАТОК його шляху. Бо сам по собі двіжок це плюс мінус ні@уя, якщо він не має скілів, інструментів, специфікацій, обміну даними, робочого фокусу, інфри по зберіганню даних і купу іншого, а це вже інша «агентська» індустрія. І це окремий потяг який теж летить але ще на більш ранній стадії свого шляху ніж Ші індустрія. «Оновлена модель яка буде володіти світом» через 3 місяці буде просто звичайним Клодом доступним усім іншим, або якесь Сяомі викотить щось схоже але за копійчаний цінник на ринок, та ще й з цензурою формата «і@біть кого хочете тільки не Китай»,-у відповідь отримають купу чистих даних від разрабів, какерів і інших цифродрочерів з усього світу в форматі віддебажених, запроваджених рішень з історією спостережень. Гонка озброєнь як така ще не почалась, поки всі складові цієї гонки підтягуються одне до одного і формуються лідери. От коли ваш гпт буде рісовать жопу с ручкамі за 100 баксів/міс та ще і вимагатиме реєстрацію по паспорту- от це буде означати що гонка почалась.Коли в ЄС заборонять китайське, в Америці не американське а в Китаї взагалі всі Ші моделі крім локальних-цетозначатиме що гонка почалась. А поки що дикий захід, вольніца та гедонізм. Не тупіть і навчиться чомусь пока знання обходяться в копійки)
👁 190 26-06-12 05:57
Рубрика «новості нашего Городка»)Це на відео драє парашу під ободряючі чапалахі сокамєрніков Толя Моргунов. Голова злючоі ОЗУ родом з міста Коростишів. Власник готельно-відпочивального комплексу «Лісова казка», де тєрялісь місцеві бізнесмени що відмовлялись платить Толіку.Хоча зізнатися чесно таких було небагато. Силовим крилом його ОЗУ був відморозок на прізвисько Лаврон, його бандєйка довела до того, що напередодні повномаштабки Коростишів це було місто де вкрай небажано було зʼявлятись ввечері. П@здили, ламали кості, викрадали, шантажували, всіляко о@уівали і знущались над місцевим бізнесом і населенням. Толя був авторитет «чорної масті», це на мові деградантів «нє работаю с мусарамі». Приймав безпосередню участь в регуляції ринку незак видобутку Бурштина. Відома перестрілка в Олевську відбувалась за його безпосередньою участю. Допомагав налаштовувати донецьким поплічникам Януковича, зокрема Віталію Захарченко бізнес на граніті та бурштині на Житомирщіні. Тєснєйше співпрацював з російським криміналітетом, бо «чорна масть» йопт пацани. Десь близько року тому влетів в СІЗО. Згодом почалися проблємкі на кшталт зливу відео його дружини, а тепер справа дійшла і до такой нєпріятності. Подейкують що автор нєурядіц Толіка це Василь Малюк, його земляк і людина що знає особисто цього персонажа. Навіть трохи радісно що ці двоє шановних поругалися. Цікаво, хто тепер буде замість Толіка?))https://youtu.be/W9txhlMjh1A?is=sweNwJgDBbZO274h
👁 208 26-05-18 08:24
А що станеться з тою дикою кількістю мільярдів що зараз вивільняються з ринку американських боргових паперів, панове? Правильно, вони мігрують туди звідки прийшли - в Азію і інші юрисдикції. В Китаю вже є інструменти інвестування, гігантські ринки збуту, та головне - досвід впровадження юанівської економіки на міжнародні розрахунки з тими ж п@дорами. Донедавна, єдине чого їм не вистачало це стартової кількості ліквіду=мільярдів, для того щоб наповнити цю титанічних розмірів інфраструктуру кров'ю та викотити "новий інструмент платежу за товари та послуги на міжнародних ринках" у вигляді юаню. Після чого єдине що їм залишиться це зробити прозоре регулювання відносин між інвесторами та регуляторами, щоб не так страшно було давати гроші в лапи комуністам. Це питання консенсусу між владою КНР і великими, але розрізненими капіталами, яких гребе виключно безпека своєї інвестиції, або іншими словами "товаріщ Сі дайтє нам увєрєность шо ми свої дєньгі забєрьом" - і все. В виборі між контролювати весь світ і не грабувати, або так і залишитись великою виробничою фабрикою якій вічно трохи не вистачає до світового беззаперечного лідерства, відгадайте що вибере хитрий китаєць)Для всіх буквально. Просто сказати світові "окей гайз, тепер за будь яку хєрню в будь якій точці світу можна розрахуватись нашими тугріками" і дати механізм який вже обкатаний на торгівлі з москвою. Все)Це не на один день тємка. Попереду роки реалізації (хоча можливо рік), але суть в тому що світ прямо зараз вже "пост американський". Звісно янкі можуть ще багато чого, наприклад посадить Єрмака, або получить п@зди наприклад ще і в Кубі. Але вся планета вже розпланувала и готується до того, що штати йдуть в минуле. Просто тре трохи почекати)Зберігаєте в баксах?Майте на увазі - станете бідніші!Не швидко, але точно)
👁 226 26-05-16 14:30
Тобто:1 Якби Єрмак хотів не сісти - не сів би. Те що він в СІЗО його свідомий вибір. 2 3,4 мільйони баксів є в Єрмака особисто, відмиті і правильно оформлені. А також є в КОЖНОі близької людини. А також у десятків підприємців і на рахунках сотень юросіб. Більше того залучити їх НЕ ризиковано))Але не залучили. Висновок-позиція АБ. 3 банківський комплаєнс це блядь словосполучення яке Железняк застосував бо десь чув. Суть роботи цього «комплаенсу» в застосуванні права по відношенню до сторін не більше. Єдине питання яке «комплаєнс» тут може задать це «від кого платіж». Все. Навіть «з якою метою» не треба, розумієте?))«Комплаєнс» блядь.В ітогє-дуже хочеться замовникам кампанії проти Єрмака створити видимість паніки «в стані ворога». Але паніка реальна десь відсотків на 30 від того, що заявлено. Більше того, якщо пиздіти почали вже на старті, отже інформ приводи скінчаються. Отже СИНДИКАТ Андрія Борисовича не списував би. Вєді бой Борісич, іноді чесно захоплюємось тим, який ви можете бути друг і партнер. Все інше конєшно шо ви робили, більшою мірою лайно собаче))
👁 187 26-05-12 13:41
Тут СИНДИКАТу написали десь в коментах що Люля Мєндєль заняла якусь там нішу типу "раскаявшегося фашиста" і таких більшатиме після "повалення режиму". Панове - та яку в жопу нішу)) Їй дали дєнєг на ход ногі і білети до карлсона, нішу вона заняла. Це не ніша, це заказло тупе) Інша справа якби люля мендєль приземлилася десь біля внятного кандидата на зміну зе, з адекватною позицією а не обізяннічать на набушні приколи, і після ії виступів розпочалася кримінальна справа - то друге. Тіко кримінал той всратий наші партнери янкі єлє-єлє накопали. І то "кримінал" - пацани коопєратів за нал отбабахали, чуєш?)) У нас ПОЛОВИНА багатомільярдної аграрки за нал крутиться, а тут прєзік з кєнтами за кеш 4 хати влупив. Це ви бл@дь ще не копали скільки вони сп@здили і вивели, якщо для вас 4 хати це кримінал))До речі, щось хати, енергоатоми та інші кейси якось без показів мєндєль і інших борців "розкопалися", чи не так? Все прийшлося набушнікам самим пльонкі розшифровувать і лохів наймати щоб на діалоги провокували.Якось не знайшлося сили або героя хто б руцями все зняв, або всередині правоохоронної системи характер проявив ризикуючи посадою, чи ми шось не дочиталися?))По до цього заведеним справам тими ж американцям, теж шось таке нє шатко нє валко, міндічі на пляжі, інші "на домашньому", Коломойський шось теж вижидає, навіть колиш голова нбу шось не проявляється ніяк, хоча це ключік до багатьох фокусів. Це є купка нанюханих аферистів, якім все хочеться додому і плюс ініціатива сша\рф - ото і бачимо перфоманси такі. Штати процесуальні стреси наводять, а п@дори політичні намагаються. Але і там їм не по путі. Штати тицьнуть Зеленого, той зробе вигляд що впєчатлілся, "услугу" окажет і сидить Міндіч в Хайфє раков с півом кушаєт. А міг би на шконкє сидіти, розумієте?)Нішу вона заняла - до сих пір рішать питання всі йдуть до зелених. Мається на увазі земні питання - суди, рішення, голосування, бюджетування, виділення, та навіть бронь елементарну і багато чого іншого. Більше того всі хто "опозиція" не хочуть буть "замість зе", так вже склалося що в зе так довго була влада, що прийти замість зе це = унаслєдовать всю відповідальність.Тому ми зара в унікальній ситуації коли "опозиції" (курва не віриться що навіть в лапках доводиться писати це слово) цікавіше повалення державності в Україні на рівні з москвою чи Вашингтоном. А те що ви називаєте "режим" в себе на кухоньках, базово - наш і ваш свідомий вибір колись, помножений на тривале перебування в позиції монополізованої влади, що забезпечила війна з рф. Це звичайні, абсолютно логічні обставини, в які потрапляє команда "управлєнців" в середовищі формату "Україна 2019-2026 роки". Зе не "валять", його системно позбавляють повноти влади. На даному етапі, щоб пішов на зустріч з х@йлом і зробив що він хоче. На наступних етапах будуть інші хотєлкі, але зараз таке. А гіршим наше становище робить те, що нема "союзників". Є ЄС - яким би мілітарну Україну що дасть ім час і безпеку на перебудову під новий світ. І то якщо встигнуть до виборів. Є сша - які на порозі величезної кризи під командуванням Трампа намагаються зробить якісь діал, хоч якийсь, хоч з кимось і знову буть вєлікімі і з дешевим бензином. Є рф яким треба щоб ми прямо сьогодні перестали терміново воювать і здалися, а завтра вони тут зроблять тридцяті роки. Є "опозиція" якій похєр "хто виграє" їм важливо створити кач і вивільнити негатив на зелених за будь яку ціну. А є Зе і його команда - які крали крали, потім проморгали війну і тепер треба зберегти якось країну. Бо нема її = нема їх. Таким чином реальна сторона яка до талого буде топить за державність - це Зе. Сучий син. Але наш. Уви і ах. А потім переобратися і замісти сліди - чого йому\їм давати точно не можна. СИНДИКАТ не вчить "за кого бути", СИНДИКАТ проводить чистку підписників і репутаційні заходи з метою відсіяти вєрующіх в хєрню пасажирів. По можливості не забивайте голову дурньой. Залиште трохи оперативи на корисне)
👁 208 26-04-11 15:17
Хз який вже там тиждень/місяць несеться ірано-трампівська війна, проміжні підсумки плюс мінус такі:- США мають ключових союзників які відмовляються відкривати їм небо (Франція, Спейн (красавци бл@дь), Італі)- США мають ще одного ключового союзника, який відмовляється припиняти війну по їх щєлчку (Ізраіль-погані хлопці)- США блокнули пролив типу щоб когось там шатнтажувати і ледь не уронілі «нафтодолар» бо виявилось що весь світ радо заплатить «за кришу» Ірану. А це дорівнює «ідіть ви янкі нахєр»-тому довелось шукати миру. - США отримали сзч. Уявіть собі)) у них в армії є СЗЧ. - США дали простір для маневру китайцям.- США дали простір для маневру росіянам.- США сепарували від себе ЄС. - США розкрили свої «надсучасні озброєння» і дали до них підготуватися в бойовому режимі всім бажаючим. - США показали недієздатність на землі.- США показали стелю свого впливу і виявилось що воїн «как всє», просто трохи дєнєх больше. Є в чаті трампісти-поясніть тепер:1 - як все це хаотичне буйство укладається в тезу «Трамп всєх побєділ»?2 - враховуючи що трампісти і свідки скорого миру з хйлом часто одні і ті ж люди, скажіть-як скоро путін, який побачив в деталях як треба бить тупих янкі ссаними тряпками по харі, прийде до нас з миром?))Команди «Трамп - рєшит» і «надо мір», дайте про себе знать, якщо ви тут))
👁 422 26-02-27 21:49
Груснєнько вийшло на Балі з нашими хлопцями ні дать ні взять.А по суті. На Балі є такий поц Арон Гєллєр. Він забудовник. Його хобі - брать з інвесторів бабло криптой (щоб нє влєтать на налогі бро) а потім за допомогою чеченців вишибати пароль від гаманця у інвестора.В основному його цільова це … росіяни та казахи. Саме мокшанський середній клас і кошмарив Арон останніх років 7-8. «Чеченська мафія» яка допомагає Арону це ммашники з ЧР які тренуються під боком, в Тайланді в залі Тайгер муай тай. Підозрювані в викрадені Комарова, брати Асхабови Хусейн і Хасан взагалі відомі мма блогери і особисто знайомі з тим же Ярославом Амосовим та багатьма іншими українцями. Навіть в СИНДИКАТ є товарищ, чий друг стояв в парах з Хусейном, це так для розуміння. В українських реаліях така «мафія» була б пи@жена і стріляна за першим поворотом, але в умовах коли ти орудуєш не в тривожному Дніпрі, а на острові де мажорікі ходять в шльопках та без охорони, навіть два кавказця з поламаними вухами це вже задачка без зрозумілого вирішення. А якщо в них ще є і досвідчені куратори-рецидивісти з великим кримінальним досвідом, то і розчленитись можна, як бачите. Число їх жертв, теж з катуваннями та викраденнями, з тортурами та викупами, це буквально десятки і десятки. Щоправда росіян. В кримінальному світі ці кончені уявіть … відомі. Але не як сила, а як явище-ну є тіпи які кошмарять лохів на Балі. А є тіпи які працюють по Дубаям. А є по Турції. А є в Європі персонажі. Вся їх «криша» і «могущєство» тримається на кількох стовпах:1-корумповані в нуль місцеві мусора2-сильний партнер-адвокат3-чорні бабки які заводяться криптой мимо всіляких регулювань і оформлень4-купка садистів ммашників, які навіть якщо сядуть, то будуть екстрадовані в рф і там або відсидять з респектом, або вийдуть «за хорошеє повєдєніє». Погано вийшло з цим Комаровим, скільки б він не грабанув, те що відбулось це не карма, а дикість на яку він не заслуговував. Втім його батьку-авторитету теж слід було б задуматись, замість пхати малого в темні справи, дав би йому нормальну освіту, глядіш і не шукав би його шматки по курортам.Нижче кидаємо детальний звіт однієї з жертв цих деградантів. Це і є опгшка яка накатила на дітей українських «авторитетів».Знайомтесь.(https://www.instagram.com/p/DSdqOnLARMu/?igsh=MTRwdzN2MXl5cWRhbg==)Намагайтеся виховувати дітей хоча б трохи краще ніж були виховані самі і подібних прикростей з ними не трапиться.А світ, він завжди був пронизаний офонарівшими ублюдками з садистськими нахилами. Ця щваль ніколи і нікуди не дінеться.
👁 315 26-01-02 21:36
І чесно кажучи не поділяємо «передвиборчого оптимізму» окремих діячів. Призначення Федорова на завідомо програшну посаду, це для менеджирінгу війни «по-новому» та пздячки.Буданов голова ОП-це теж для пздячки. І всі інші кадрові ротації на фоні цих - для пздячки.Серед ТОПів створено штучну гонку і тому Всі, хто зараз приходять або залишаться на своїх посадах (Малюк) повинні будуть «дати результат». І справа в тому, що при якісному менеджменті та «своїх» кадрах, Федорови, Малюки, Буданови та інші учасники цієї гонки, цілком реально можуть ці результати дати!Бо так, чисто для вашого відома, в нас звісно все погано, але це ще далеко не «Германія 45ого». Хай як воно б не відчувалось в холодній квартирі без світла та роботи, але ми навіть близько не «Германія 45ого».Навіть з прискіпливим урахуванням всіх пздюлів які прилетіли на наші голови. Так, найближчім часом буде великий кавардак з перепризначенням кадрів та полюванням на відьом всередині країни, але він с ДУЖЕ високою вірогідністю скінчиться зупиненим просуванням армії рф на певних ділянках, точковими контрнаступами, далекобійними ударами по московіі, гучними ліквідаціями, підривами «тіньового флоту» та морем за..уярених підрів. Чи буде рашка спостерігати за цим мовчки? Ніт. Чи буде безпекова ситуація сприяти виборам? Ніт.Чи можуть до виборів готуватися вже зараз?Так, цілком.Але сам процес якщо і відбудеться, то тільки після того, як кожен з учасників «великого шоу Зеленського» покаже свій «результат». Шкода, звісно що так, бо СИНДИКАТ з задоволенням прикурив би на волевиявленні, але поки ніт(Тре потерпіть, бо попереду великий забіг нових політичних звьоздочєк до свого Олімпу.Демонстрація їх індивідуальних «результатів» та розплата за ці результати, що впаде на голови громадян… .