Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ростислав Шкіндер, канал
Added 14 Jul 2024

Ростислав Шкіндер, канал

@RostislavShkinder
Number of subscribers: 6 009
Photos: 30,300
Videos: 776
Links: 1,010
Description:
Посилання для анонімних запитань: https://ngl.link/rostyslav.shkinder.kyiv - Інформація про інші служіння: https://linktr.ee/RostyslavShkinder

👥 Number of subscribers

6 009
Average/Day:: -7
Average/Week:: -23
Average/Month:: -95

👁️ Average views per message

2 269
Average/Day:: 2,800
Average/Week:: 2,461
ERR: 37.76%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 4
Week average: 1.1
Average per day: 0.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

"Ми знаємо, що всякий, народжений від Бога, не грішить, але народжений від Бога береже себе, і лукавий не торкається його." (1 Ін 5:18)"Діти мої! Це пишу вам, щоб ви не грішили, а коли б хто згрішив, то ми маємо заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведника." (1 Ін 2:1)"Коли сповідаємо гріхи наші, то Він, будучи вірним і праведним, простить нам гріхи наші і очистить нас від усякої неправди." (1 Ін 1:9)"Неправедний нехай ще чинить неправду; нечистий нехай ще оскверняється; праведний же нехай ще творить правду, і святий нехай ще освячується." (Одкр 22:11)"Тому ж, Хто може зберегти вас без гріха і без скверни і поставити перед славою Своєю непорочними в радості, Єдиному Премудрому Богові, Спасителю нашому через Ісуса Христа Господа нашого, слава і велич, сила і влада перед усіма віками, і нині‚ і на всі віки. Амінь." (Іуд 1:24-25)"Намагайтеся мати мир з усіма і святість, без якої ніхто не побачить Господа. Пильнуйте, щоб хто не позбувся благодаті Божої, щоб якийсь гіркий корінь, що виріс, не завдав шкоди і щоб ним багато хто не осквернився; щоб не було між вами якого блудника або нечестивця, який би, як Ісав, за одну лише їжу відмовився від свого первородства. Бо ви знаєте, що після того він, бажаючи успадкувати благословення, був відкинутий: не знайшов можливости для покаяння‚ хоча зі сльозами шукав його." (Євр 12:14-17)
Одного разу кур’єр приніс лист для Кагави. На конверті була печатка імператора. В листі писали, що Хірохіто, імператор Японії, буде радий, якщо Кагава відвідає його Величність.«Ти повинен одягнути свій найкращий одяг», - казали йому.Доктор Кагава сказав: «Я одягнуся як завжди! Імператор запам’ятає мої слова, а не одяг, в якому я буду!»При зустрічі Кагава поклонився імператору, а той піднявся, аби зустріти проповідника.« Я б хотів, щоб ближчі 30 хвилин нас не турбували, - сказав імператор. - Доктор Кагава, я знаю, що ви християнський діяч, і багато людей є боржниками перед вами. Я мало знаю про християнство, і хочу, щоб за цей час ви мені розказали про Ісуса, Його вчинки і смерть на хресті».Пройшло 30 хвилин… Потім ще… Кагава говорив і говорив, відповідаючи на питання імператора. Слуги почали хвилюватися, заглядаючи у двері. Імператор помахом руки показав, щоб їх не хвилювали. Цілу годину і 30 хвилин була зустріч.Наприкінці Кагава дістав свою Біблію, з якою не розлучався, і сказав: « Це все написано ось тут. Ця книга навчає Любові».Відкрив Біблію і прочитав: «Хто хоче між вами бути більшим, нехай буде вам слугою».Ці слова були змістом життя Тойохико Кагави
В неділю мав честь і насолоду зустрітись та спілкуватись в Атланті з легендарною  особистістю, Патріарх Фурсов Григорій Миколаєвич! Через дві неділі буде святкувати своє 100-чя , 77 з яких в служінні  Богу.Муж віри, життя з максимальним рівнем посвяти: виголосив тисячі проповідей, відкриття церков, вінчання пар, душеопікунське служіння і т.д.Був засуджений за віру в Ісуса Христа на 25 років +5 років висилки. Але відсидів лише 4,5 р., бо звільнився відразу після смерті Сталіна. Молодь, сьогодні ставайте на дорогу служіння Богу з високим рівнем посвяти, щоби в глибокій старості обернувшись на пройдений шлях сказати: "Я змагався добрим змагом, свій біг закінчив, віру зберіг." (2Тим 4:7)"Тепер вінець переможця чекає на мене - нагорода за життя праведне. Господь, справедливий Суддя, даруватиме його мені того Дня. І не лише мене Він нагородить, але й усіх тих, хто з любов'ю чекав на Його прихід." (2 Тим. 4:8) Молодь, будьте рішучі!Будьте мужні! Будьте вірні!Божої сили вам і влади на перемогу всіх бар'єрів!!! Рекомендую отримати максимальний запал і знання в місіонерській школі "Ковчег спасіння" -  приєднатись вже у Варшаві до групи яка тиждень тому розпочала навчання:м Варшава+48 793 921 102+38096 424 5220 - в Україні початок начання08.02.2026с. Дерно+38068 097 5331
ЗАПРОШУЄМО!📅 Програма місіонерського зʼїзду у місті Познань, Польща | 13–15 червня 2025⸻🔹 Пʼятниця, 13.06.2025🕙 10:00 — Запрошуємо випускників місіонерських шкіл та молодих діючих місіонерів для обміну міжнародним досвідом місіонерства.📌 Локація: приміщення місіонерської школи «Ковчег спасіння» у м. Познань,+48793921102 - Аліна🍽 Обід🕓 16:00 — Богослужіння 1📍 Адреса: Познань, вул. Starołęcka, 36⸻🔹 Субота, 14.06.2025🕙 10:00 — Богослужіння 2🍽 14:00 — Обід 🕓 16:00 — Богослужіння 3📍 Адреса: Познань, вул. Starołęcka, 36⸻🔹 Неділя, 15.06.2025🕙 10:00 — Богослужіння 4🕙 16:00 — Богослужіння 5📍 Адреса: Познань, вул. Bukowska, 12, «Międzynarodowe targi poznańskie” («World Trade Center Poznań»)🚗 Парковки: У неділю — на міських вулицях паркування безкоштовне💰 Платні варіанти: • Rondo Kaponiera • Parking PWK (вул. Głogowska, 12 – біля вокзалів)📞 Контакт: Олексій, пресвітер церкви в м. Познань+48788623874___«Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений. Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра.» (Рим 10:13-15)
Молімося за місіонерів, за євангелистів та за всіх, хто старанно сприяє розвитку Царства Божого!!!«Моліться за нас, бо ми певні, що маємо добру совість, тому що в усьому бажаємо поводитися чесно.» (Євр 13:18)«Отже, моліться за нас, браття, щоб слово Господнє ширилося й славилось, як і у вас, і щоб нам визволитися від непорядних та лукавих людей, бо не в усіх є віра. Але вірний Господь, Який укріпить вас і збереже від лукавого.» (2 Сол 3:1-3)«Браття! Моліться за нас.» (1 Сол 5:25)«Будьте постійні в молитві, пильнуючи в ній із подякою. Моліться також і за нас, щоб Бог відчинив нам двері для слова, звіщати тайну Христову, за яку я і в кайданах, щоб я відкрив її, як належить мені звіщати.» (Кол 4:2-4)По молитві мужа Божого Ісус Навин переміг вороже військо!«Мойсей сказав Ісусові: вибери нам мужів [сильних] і піди, воюй з амаликитянами; завтра я стану на верхівці пагорба, і жезл Божий буде у руці моїй. І зробив Ісус, як сказав йому Мойсей, і [пішов] воювати з амаликитянами; а Мойсей і Аарон і Ор зійшли на вершину пагорба. І коли Мойсей поднімав руки свої, перемагав Ізраїль, а коли опускав руки свої, перемагав Амалик; але руки Мойсеєві обважніли, і тоді взяли камінь і підклали під нього, і він сів на ньому, Аарон же й Ор підтримували руки його, один з одного, а інший з другого боку. І були руки його піднятими до заходу сонця. І знищив Ісус Амалика і народ його вістрям меча.» (Вих 17:9-13)
*Баллада о запахах*На кухне я готовлю завтрак. Как пахнут кофе и халва!А может быть имеют запахИ наши чувства, и слова?*Любовь*, к примеру, пахнет розой,А *детский лепет* – молоком,А слово доброе – мимозой,Ромашкой или васильком... Словесный мат, простите, смрадомИ, как невидимый палач,Он побивает, будто градом,Росточки счастья и удач.Какая красочная дыня!Разрезала , а там - труха...Наверно, пахнет так *гордыня*,Родоначальница греха.*Улыбка* пахнет шоколадкой,И *комплимент* – конфетой сладкой,*Покой* – домашним пирогом,А *гнев* – горячим утюгом!В свободе слышу запах моря. Так пахнут ветер и цветы,А если кто друг с другом в ссоре,Там запах серной кислоты...Духами пахнет *благородство,*Доброжелательность* и *мир*,А свалкой мусорной уродство:*Обжорство, пьянство и трактир*...Унынье– как тяжёлый камень,Всегда у мира на виду,А нежность пахнет лепесткамиЦветущей яблони в саду!*Пусть будет счастья добрый запахИ аромат красивых слов!*На кухне я готовлю завтрак –*Печенье, кофе и любовь!* - Тихон
Яскравий приклад як правильно розпоряджатися коштами! «Я протистояв голоду, я працював у полі, я пережив війни, я грав у футбол босоніж, у мене не було освіти та багато іншого, але сьогодні я заробляю на футболі і можу допомогти своєму народу.Я побудував школи, лікарню, пропоную одяг, взуття, їжу людям, які живуть у крайній бідності. Крім того, я даю 70 євро на місяць усім людям у дуже бідному регіоні Сенегалу. Мені не потрібно хизуватися шикарними автомобілями, шикарними віллами, подорожами, не кажучи вже про літаки, я хочу, щоб мої люди отримали трохи того, що мені дало життя.»- Sadio ManeР. S. (1) Foto з особистої сторінки мецената Р. S. (2) Текст від імені мецената взято з просторів інтернету ___Пробіблійний погляд на великі матеріальні статки.Коли людина особисто зустрічається з Ісусом Христом, то вона веде себе як біблійний персонаж, Закхей (Лк 19:1-10):- В четверо повертає тим, кого обідив- Миттєво переключається на скромний образ життя - Мільйонні чи мільярдні статки переводить у небесний банкХристова стратегія мудрого життя:«Не збирайте собі скарбів на землі, де черв і тля точать і де злодії підкопують і крадуть. Збирайте ж собі скарби на небі, де ні черв, ні тля не точать і де злодії не підкопують і не крадуть, бо де скарб ваш, там буде й серце ваше.» (Мф 6:19-21)Апостол Павло навчав:«Багатих у нинішньому віці наставляй, щоб вони були невисокої думки про себе і надіялись не на багатство непевне, а на Бога Живого, Який дає нам усе щедро для насолоди; щоб вони благодіяли, багатіли добрими ділами, були щедрі і радо ділилися, збираючи собі скарб, добру основу для майбутнього, щоб досягти життя вічного.» (1 Тим 6:17-19)Моє побажання для не лінивих!1. Заробляйте як можна більше грошей - але:- не ціною особистого здоров’я - не ціною сім’ї - не ціною дружніх відносин з Богом2. Щоденно черпайте мудрість в Біблії для переводу цих статків у банк, якого ніхто й ніколи не зможе пограбувати і ніколи не вплине на ці скарби інфляціяБлагословінь у повноті!
Просинайсь мерщій, земля -Ангели співають!Дивні звуки із даляПід небом лунають!Вчули пастухи пісні, Ангельськіі хори…Зірки ясноі вогніОсвітили доли, гори…Пастухи мерщій пішлиУ славетне місто.Дивне Немовля знайшлиТам, де ім було звісно…Поклонились до землі,Радість сповістили,Що ім ангели святіТай благовістили.Марія- мати пресвятаВ серденько складалаЦі почутіі словаЙ Бога вихваляла.Поспішаймо також миВ Вифлиєм сьогодні.Подумки підім самиВ ті місця Господні.Поклонімось до землі,Перед Сином Божим.Він родився у хліві,Став на смертних схожим.Залишивши славу неба,В грішний світ прийшовЗадля мене, задля тебе -Дарував любов.Не земную, а небесну,Вічну і святу.Божую любов чудесну.О! хвала! хвала Христу!Хай усім відома станеЦіль Його приходу.В кожен дім нехай заглянеДо кожного народу:Дивна звістка про спасінняЧерез ту Дитину.Честь! Хвала і поклонінняУ Різдвяну днину!З Днем Народження Христа Я вітаю всіх!В ці Різдвяніі святаДрузів і рідних своіх! -Христос народився!Славмо Його!«Бо Немовля народилося нам — Син даний нам; владарювання на раменах Його, і наречуть ім’я Йому: Дивний, Радник, Бог кріпкий, Отець вічности, Князь миру.» (Іс 9:6)
Недавно один венгерский писатель опубликовал книгу о СИ «Вы – мои Свидетели».Здесь приводится отрывок из разговора офицера тайной полиции Венгрии с 19-летней сестрой-пионеркой, который состоялся спустя несколько лет после Второй мировой войны, в 1948 году. Сестру забрали в полицейский участок, чтобы допросить о её проп. деятельности. В то время она проводила более 30 библейских изучений.Офицер: - Ты веришь в Бога?Матильда: - Да.О: - Ты любишь Бога?М: - И любила, и буду любить.О: - А любит ли тебя Бог?М: - Конечно.О: - Но если Бог так любит тебя, почему он позволил, чтобы мы привели тебя сюда?М: - Потому что мой Бог любит не только меня, но и Вас тоже. Поэтому Он даёт Вам возможность услышать эту весть.О: - Ты утверждаешь, что Бог знает всё. Тогда он знает, что нас это не интересует. Почему же Он всё-таки позволяет нам допрашивать тебя?М: - Иисус знал, что иудеи не будут его слушать. Несмотря на это он сказал:«Если бы я не пришёл и не говорил, то не имели бы греха; а теперь не имеют извинения во грехе своём» (Иоанна 15:22).О: - Что ты имеешь в виду?М: - Если вы не способны понять самого Иисуса, то мне к его словам добавить нечего.О: - А ты не боишься нас?М: - Чего мне бояться? Вы такие же люди, как и я. Если бы я была среди диких зверей, тогда боялась бы. Ваша обязанность бороться с преступниками. А я веду себя честно, так что у меня нет причин бояться вас.О: - Тебе не нужно бояться, если ты скажешь нам, кто приказал тебе проповедовать эту весть о царстве Бога и сколько тебе за это платят?М: - Мое служение – ответ на повеление Иисуса из Матфея 28:19, 20. И делаю я это бесплатно.О: - На что ты живёшь?М: - На те деньги, которые зарабатываю на заводе. Хотя их не много, но мне хватает.О: - Мы будем платить тебе намного больше, если ты будешь работать на нас.М: - У моего Господина был ученик, который предал его за 30 серебряных монет. Я уверена, вы слышали о нём. Знаете о ком я говорю?О: - Об Иуде?М: - Точно. Вы, вероятно, знаете, что он повесился, потому что чувствовал себя виновным. Я не хочу повторить его ошибку.К всеобщему удивлению, офицер вернул ей Библию и отпустил без дальнейших расспросов...
Сокровище мое! Какое счастье, что со мною – Ты,Мой лучший Друг, души моей отрада!В Тебе – мои желанья и мечты,И как прекрасно, что всегда Ты – рядом!Я знаю, что как только прикоснусь –Польётся чудное благословенье,И потечёт хвала Тебе из устОт этого с Тобой соединенья!Любовь Твоя святая снизойдёт,Росой небесной сердце наполняя,Душа в восторге славу воспоёт,Твоё святое Имя прославляя!И тот поток нельзя остановить,Он всю меня, как облаком, объемлет.И хочется прощать всех и любить,Словам Твоим чудесным тихо внемля.Сокровище моё! Кто на землеХоть каплю мог бы дать такого счастья?!Никто Тебя здесь не заменит мне,Как чудно, что в Тебе имею часть я!С Тобой не страшно в будущность шагать,Ты Сам ведёшь меня, Иисус, за руку,Тебе могу всецело доверять,Как лучшему Защитнику и Другу!Ты утешенье посылаешь мне,Сердечные залечиваешь раны,Даёшь покой среди скорбей и бедИ помогаешь исправлять изъяны.Ты мне Собою заменяешь всё,И жизнь наполнена великим смыслом,Как сладко мне присутствие Твоё,Душа моя Тебя лишь только ищет!Ты каждый миг влечёшь меня к Себе,С Тобой я забываю все невзгоды,Черпаю силы в жизненной борьбе,Твоей любви залить не могут воды!Она сильнее всех на свете сил!Как хочется, чтоб все её познали,Пришли к Тебе, сердца свои открыв,И на себе то счастье испытали!Вера Пасько