Source
Puzzak's | Жінка, яка вранці померла у лікарні від отриманих травм через російськ...
56 Views/Reach
2025-11-15 10:20
Message №30627
Жінка, яка вранці померла у лікарні від отриманих травм через російську атаку на Київ - вдова першої жертви катастрофи на ЧАЕС Валерія Ходемчука.У дев'ятиповерхівці в Деснянському районі Києва, куди вчора вночі поцілив «шахед», жили працівники Чорнобильської АЕС. Низка квартир згоріла вщент, а пані Наталія зазнала тяжких опіків — 45% тіла. Її госпіталізували, але, на жаль, лікарям не вдалося її врятувати.Наталя Ходемчук була дружиною Валерія Ходемчука — працівника 4-го енергоблока на Чорнобильській АЕС, який загинув 26 квітня 1986 року внаслідок вибуху на станції. Він — єдиний працівник станції, тіло якого не вдалося дістати з-під завалів.У будинку також живе Герой України та колишній працівник ЧАЕС Олексій Ананенко — один із трьох працівників станції, який після вибуху спускався під реактор, аби запобігти повторному вибуху. Його квартира пошкоджена, але Олексій та його дружина не постраждали.Це буквально люди з підручників нашої історії. Фото Олексія Ананенка і Валерія Ходемчука знайомі кожному, хто цікавився хронологією катастрофи. У якій же чорній реальності ми живемо.🪓Демократична Сокира🪓