Source
Puzzak's | Наша команда трохи поспала, трохи видихнула, трохи прийшла до тями і п...
51 Views/Reach
2025-09-24 17:41
Message №30387
Наша команда трохи поспала, трохи видихнула, трохи прийшла до тями і починає усвідомлювати, що провела фестиваль. І з цим усвідомленням приходить неймовірна, карколомна і просто величезна вдячність! Дякуємо вам, що були з нами і створили цьогорічний Нормкон.Дякуємо усім відвідувачам, що долучилися і відвідали фестиваль - ваші посмішки надали нам усвідомлення того, що усі зусилля були недаремно. Дякуємо учасникам ярмарку та Ігротеки, НРІ майстрам, лекторам, координаторам майстер-класів за долученість та віру у наш захід. Ви наповнили фестиваль такими барвами і енергією, що важко описати! Дякуємо волонтерам за неймовірну підтримку, шалену працю та докладені зусилля, щоб фестиваль пройшов норм. Дякуємо нашим партнерам Geeker за допомогу із інфопідтримкою та платформою для запису на НРІ сесії, а також неймовірним спільнотам ІНРІУМ, idearoll, KMA Help, KMA's GeekLab, Cats&Dice, Dice&Bones, Dice Con та усім НРІ каналам, які допомагали із поширенням наших новин!Дякуємо ЗСУ за можливість проведення фестивалю, і дякуємо вам усім за ваші донати на наш фестивальний збір на потреби захисників (про який ми обов'язково пізніше прозвітуємося!) А тепер нас розпирає цікавість, як вам Нормкон цьогоріч? Які ваші враження, що сподобалося, що не дуже, що варто виправити - ми хочемо знати усе! За посиланням лишаємо анонімну формочку фідбеку щодо Нормкону - і дуже дуууже вас заохочуємо написати ваш зворотний зв'язок от прямо зараз. Кожен ваш коментар - це можливість для нас ставати кращими і почати вже сьогодні!