Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Що нового в будівництві МЕТРО на Виноградар: https://www.youtube.com/w...
2 200 Views/Reach
2025-03-24 13:07
Message №3735
Що нового в будівництві МЕТРО на Виноградар: https://www.youtube.com/watch?v=3ZvBDq22RwgХоча від мого попереднього огляду минуло менше місяця, але на трьох дільницях, які я відвідував у ньому і повернувся на них знов, - відбулося дуже багато приємних змін. Які свідчать про те, що темпи будівництва нарощуються з кожним моїм візитом на об'єкт. В фокусі нашої з вами уваги - дільниці 213, 214 та 215-1, оскільки на них розташовано майже все найцікавіше в цьому проекті. Також на них ще залишаються неопрацьовані ділянки, але з кожним оглядом я бачу їх все менше, а зони активності метробудівельників навпаки постійно розширюються.Маємо ще дільницю 212, де я був лише раз за час зйомок "другого сезону" моїх оглядів будівництва МнВ. Там працівники ГК "АВТОСТРАДА" виконують дуже багато рутинної і не дуже видовищної роботи, тому туди я зазираю рідко. Але, вже незабаром там має нарешті розпочатися спорудження станції метро "Варшавська" (згідно проектної документації все ще "Проспект Правди"), і тоді мені вже буде що вам там показати на повний огляд.Чесно кажучи, дуже дивують публікації, що час від часу з'являються у різних ЗМІ, в яких йдеться про те, що "підрядник не дуже поспішає з роботами" і "освоєно коштів на 0,000х% від запланованих, що свідчить про те, що метро не будується"... 😳😳😳 Звідки ці журналісти беруть таку інформацію і з чого роблять подібні висновки - я навіть уявити собі не можу 🤔 Хоч би подивилися та порівняли мої послідовні огляди перед тим, як писати такі неправдиві новини 🤷♂️Отже, що маємо на зараз? Матеріалу вийшо на годину після всіх "режисерських" скорочень, тому тут перелічувати все не має сенсу. Якщо коротко, то продовжується активна будівельна робота в котловані з перспективним відгалуженням в бік вул.Виговського, продовжується скрізь робота з перенесення безлічі (в прямому сенсі!) інженерних мереж. При чому вона ускладнюється тим, що деякі з них (таке ми й раніше зустрічали) знаходять зовсім не там, де вони позначені на схемах, через що доводиться оперативно корегувати проекти таких перенесень. Розпочали підготовчу роботу з добудови південних "штанів" в великому котловані біля майбутньої станції "Мостицька", є прогрес в спорудження вентхідка поряд із ним, є роботи з наочним прогресом у великому котловані, де розташована монтажно-щитова камера, та поряд із ним. По двоярусних тунелях я взагалі був дуже здивований, яку їхню протяжність збудували за час моєї відсутності. І далі в бік проспекту ЄС продовжуються різни підготовчі роботи. А шахтний стовбур над майбутньою ДМЩК вже викопали настільки, що він тепер нарешті став схожий на стовбур.Фото ж, які я зазвичай публікію у ФБ та Інстаграмі вже після публікації відео, - в мене аж 100! На 5 дописів...