Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | На Одеській трасі М-05 поблизу Віти-Поштової та Боярки (Київщина, Фаст...
1 800 Views/Reach
2025-03-22 09:06
Message №3733
На Одеській трасі М-05 поблизу Віти-Поштової та Боярки (Київщина, Фастівський район) заасфальтована більша частина кільцевої розв'язки з її з'їздами та заїздами, що є частиною великої нової розв'язки, добудову якої продовжили минулої осені: https://www.youtube.com/watch?v=LCQSHfHiQqQ21 березня 2025 року вкладено перший шар асфальтобетону з трьох. Сьогодні дорожники "Автомагістралі-Південь" мають вкладати другий проміжний шар. Заасфальтовано приблизно дві третини кільця та три з'їзди-заїзди. Для завершення будівництва кільця мають ще перенести частину інженерних мереж з існуючої дороги між трасою та Бояркою, оскільки за новою схемою руху ця дорога стане частиною кільця. Кільцева розв'язка з підходами до неї є частиною об'єкту, яка була збудована підрядником з нуля вже в цьому поточному році. Також продовжуються роботи з підготовки ригельних насадок під накривну плиту другої половини тунелю, - на правому проїзді траси. З обох боків їх бетонуватимуть разом з ростверками відкрилків споруди. Зараз рух транспорту трасою здійснюється по плиті новозбудованої (частково добудованої) першої частини тунелю лівим проїздом. Обабіч тунелю продовжують копати величезні "корита" під в'їзд та виїзд.По розворотній "підкові" роботи не проводяться, оскільки вона віднесена до останньої черги будівництва.